Mustafa Budak Haberleri

Mustafa Budak haber, Mustafa Budak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Budak - 29.04.2021
İstanbul'da Kut'ül Amare Zaferi'nin 105. yılı dolayısıyla söyleşi gerçekleştirildi
Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat ve Müze Kütüphanesinde, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz'ın yönettiği programa, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zekeriya Kurşun, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Vahdettin Engin ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Budak konuk oldu.
Mustafa Budak - 21.02.2021
"Şeyh Şamil: Mücadelesi ve Tasavvufi Yönü" başlıklı çevrim içi panel düzenlendi
Yalova Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Recep Çelik'in moderatörlüğünü üstlendiği panelde, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özsaray ile İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Budak konuşmacı olarak yer aldı.
Mustafa Budak - 29.01.2021
TBMM'nin himayesinde Misak-ı Milli Anma Programı düzenlendi
Açılışın ardından MSGSÜ Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Okutmanlığı Koordinatörü Prof. Dr. İsmail Türkoğlu'nun moderatörlüğünde düzenlenen panelde, "Mondros Mütakeresi'nden Misak-ı Milli'nin İlan Sürecine" başlığıyla İÜ Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cezmi Eraslan, "Devrin Uluslararası Gelişmeleri Işığında Misak-ı Milli'nin İlanı" başlığıyla İÜ Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Budak, "Milli Mücadelenin Siyasal Programını Belirleyen Bir Özgürlük Bildirgesi: Misak-ı Milli" başlığıyla da İÜ Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Araştırma Merkezi Müdürü Prof.
Mustafa Budak - 14.07.2020
Kastamonu'da yolcu otobüsü devrildi: 14 yaralı
İstanbul'dan İnebolu'ya giden Abdullah Haçat (50) idaresindeki 41 EF 169 plakalı yolcu otobüsü, Kastamonu-İnebolu kara yolu Tünel mevkisinde devrildi. Kazada, sürücü Abdullah Haçat, muavin Semih Zorlu (20), ikinci şoför İlhan Özçelik (35), Mustafa Er (50), Songül Yapıcı (21), Sercan Sarıgöz (28), Mustafa Budak (54), Murat Erdem Atacan (42), Meryem Atacan (36), Hamza Atacan (1), Zehra Atacan (5) ile ismi öğrenilemeyen 3 kişi yaralandı.
Mustafa Budak - 06.06.2020
Pandemi sürecinde küresel emisyon yüzde 17 azaldı
Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Budak, insanların evlerine kapandığı birkaç aylık pandemi sürecinde küresel emisyonların yüzde 17 oranında azaldığı söyleyerek, "Hava kirliliğinin çok yoğun olarak yaşandığı birçok kentte hava kalitesi arttı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Budak Haberleri | Mustafa Budak Kimdir - Haberler - Mustafa Budak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Budak kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Bilecik'e doğal sit alanı tescili.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 11:09:45. #1.16#

title