Müslüm Filminin Kamera Arkası Görüntüleri Ortaya Çıktı
Advertisement

Müslüm Filminin Kamera Arkası Görüntüleri Ortaya Çıktı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Müslüm filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Özel sahnelerin yer aldığı çalışma, Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur'un filmi ilk kez izledikten sonra çekilen görüntüleriyle sonlanıyor.

Can Ulkay ve Ketche'nin yönettiği, Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor'un başrolleri paylaştığı Müslüm, her hafta farklı bir başarıya imza atarken yılın en fazla izlenen filmi oldu.

5 HAFTADA YAKLAŞIK 5 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

Türkiye'nin dört bir tarafından milyonlarca kişiyi salonlara çeken, Müslüm Gürses'in hayatını anlatan Müslüm'ü, 5 haftada yaklaşık 5,5 milyon kişi izledi.

KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

Müslüm, listelerde hızla üst sıralara yükselirken ilgi çekici sahnelerin yer aldığı kamera arkası görüntüler seyircilerin beğenisine sunuldu. Bu özel çalışma, Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur'un filmi ilk kez izledikten sonraki görüntüleriyle son buluyor.

YILDIZ İSİMLERİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Avrupa'da da 8 ülkede, 127 salonda vizyon yolculuğuna devam eden Müslüm, Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor'la birlikte Ayça Bingöl, Turgut Tunçalp, Şahin Kendirci, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Erkan Can, Güven Kıraç, Goncagül Sunar, Caner Kurtaran, Erkan Kolçak Köstendil, Altan Erkekli, Aleyna Özgeçen, gibi yıldız isimleri bir araya getiriyor. Senaryoda ise Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi imzası bulunuyor.

Müslüm Filminin Kamera Arkası Görüntüleri Ortaya Çıktı
Haber Yorumları (12)
HTB: ALLAH RAHMET ETSİN :( İNŞAALLAH BU DÜNYA DA ÇEKTİKLERİNE KARŞILIK ORDA RAHAT EDERSİN
ÇOKO: zamanında mafyatiklerin , psikopatların, ayak takımının dinlediği biri öldü badem gözlü oldu. Hayatının da filminin de bir önemi olmamasına rağmen abarttıkça abartılıyor. Bir aziz sancarın hayatının filmi olsaydı izler miydiniz. İşte toplumumuzun önem verdiği şeyler. Ebeveynler çocuklarımız şöyle böyle internet tv , kötü etkileniyorlar diye sızlanıyorlar. Kendiniz kötü etkilenmişsiniz. Çocuğunuza da faydanız yok
ÇOKOÇOKO: sen sırf müslüm gürsesi seviyor diye birilerini ayak takımı piskopat olarak nitelendir sonra gel maval oku hikaye anlat klavyeden dünyayı kurtar. aziz sancarın filmini yap izleniyormu izlenmiyormu ozaman konuş. senin neye ne kadar faydan katkın olduda bir filme gidip beğenenleri sırf o filme gtti beğendi diye ayak takımı ilan ediyosun. . . böyle sığ bi düşünce varmı birader
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title