Murat Erman Haberleri

Murat Erman haber, Murat Erman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Erman - 04.08.2020
Siirt Üniversitesi için rektör adaylığı başvuruları alınacak
Siirt Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Murat Erman, bir süre önce sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etmişti.
Murat Erman - 13.07.2020
SİÜ Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi'nin temeli atıldı
Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman da üniversitede, AB kriterlerine uygun yapılan Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesinin bölgenin en büyük hayvan hastanesi olduğunu söyledi.
Murat Erman - 16.06.2020
Sağlık Bakanlığı ile SİÜ arasında iş birliği protokolü imzalandı
SİÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, yaptığı açıklamada, tıp fakültesinde eğitim ve sağlık hizmetlerinin verilebilmesi için Sağlık Bakanlığıyla protokol imzalandığını belirtti.
Murat Erman - 14.03.2020
Siirt'te "Değişen dünyada kadın" paneli düzenlendi
Moderatörlüğünü merkez müdürü Dr. Öğretim Üyesi Zehra Sevim'in yaptığı panelde konuşan Rektör Prof. Dr. Murat Erman, kadınların yılın her günü için değerli olduğunu belirtti.
Murat Erman - 28.02.2020
Kırşehir'de 15 üniversite "pilot proje" deneyimlerini paylaştı
Toplantıya, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 28.02.2020
Rektörlerden İdlib'deki saldırıya ortak tepki
İdlib'de rejim güçlerinin hain saldırısı sonucu şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, yaralı askerlere başsağlığı dileyen Karakaya, şunları kaydetti: "Ülkemize ve askerlerimize karşı yapılan bu alçak ve mesnetsiz saldırıyı kınıyoruz. Milletimizin şahsında Sayın Cumhurbaşkanımızın temsil ettiği onurlu mücadeleyi sahipleniyor, erdemli duruşunu yürekten destekliyoruz. Bilimin ışığında topluma yol göstermeyi şiar edinmiş üniversiteler olarak ülkemizin içine çekilmek istendiği karanlığı görüyor ve bu oyuna gelmemek için var gücümüzle çalışacağımızın teminatını aziz milletimize veriyoruz." Ortak basın açıklamasına, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 30.11.2019
"Kampüsten Kardeşliğe Bakış" paneli
Uluslararası düzeyde bütün dünyanın gözünün bu topraklarda olduğunu anlatan Durmuş, şöyle konuştu: "Buralar medeniyetin şekillendiği topraklardır, Mezopotamya ovasının başlangıcıdır buralar. Dicle'nin suladığı kadim topraklar, Batman Çayı'nın suladığı kadim araziler ve topraklar burada. Medeniyet burada şekillenmiş. Ortadoğu'dan buraya devamlı göçler gelmiş bu verimli topraklara. Onun için dünyanın gözü bu topraklarda. Bizler çok uyanık, çalışkan ve başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu toprakları bir arada tutmak için birlik, beraberlik içerisinde ve çok güçlü olmak zorundasınız." Türkiye'nin zorlu bir süreçten geçerek bugünlere geldiğini vurgulayan TÜRKAB Genel Başkanı Sait Ali Arslan ise, "Biz aynı vücudun azaları, aynı binanın tuğlaları, aynı teknenin hamuruyuz. Bizim kurtuluşumuz beraberce hareket etmekte, bir olmamızdadır." diye konuştu. Açılış konuşmalarının ardından TÜRKAB Genel Başkanı Arslan'ın moderatörlüğünde Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Muş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Kahramanmaraş Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Erman - 31.10.2019
Kurtalan'da mobil kanser tarama aracı hizmete girdi
Programa, Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, kurum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Murat Erman - 25.10.2019
SİÜ'de değerlendirme toplantısı
Siirt Üniversitesi (SİÜ) Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, basın mensuplarıyla düzenlenen değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Murat Erman - 05.10.2019
Siirt'te kadın girişimcilere ödül
Dereceye giren ilk 3 kadın çiftçiye ödülleri verilen törene Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay da katıldı.
Murat Erman - 05.09.2019
"Küçükbaş Hayvan Payetleme Birimi Güdümlü" projesi
Siirt Üniversitesi'nden (SİÜ) yapılan açıklamaya göre, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Şındak tarafından hazırlanan proje için DİKA Genel Sekreterliğinde Rektör Prof. Dr. Murat Erman ve DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ'ın katılımıyla imza töreni düzenlendi.
Murat Erman - 09.08.2019
Siirt'te susam üretimi
Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, bölge çiftçisine yüksek gelir getirecek alternatif ürün temin etmek için üniversite olarak çalışma yaptıklarını söyledi.
Murat Erman - 09.08.2019
Siirt'te susam üretimi
Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, bölge çiftçisine yüksek gelir getirecek alternatif ürün temin etmek için üniversite olarak çalışma yaptıklarını söyledi.
Murat Erman - 24.07.2019
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan eğitime katkı sağlayanlara plaket
Programa, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve Memur-Sen İl Temsilcisi Murat Şeker de katıldı.
Murat Erman - 24.07.2019
Milli Eğitim Bakanı Selçuk Siirt'te öğretmenlerle buluştu
Programa, AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Memur-Sen İl Temsilcisi Murat Şeker de katıldı.
Murat Erman - 24.07.2019
SİÜ'de "Tercih ve Tanıtım Günleri"
Siirt Üniversitesi, öğrencilerin üniversiteyi daha yakından tanımaları ve doğru tercih yapmalarını sağlamak amacıyla "Tercih ve Tanıtım Günleri" düzenledi. Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, SİÜ merkez yerleşkesi bahçesinde düzenlenen tanıtım etkinliklerine katıldı.
Murat Erman - 18.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, açılışta yaptığı konuşmada, 1950'li yıllardan bu yana yaşanan darbe ve darbe süreçlerinin toplumun hafızasında derin bir travma bıraktığını söyledi.
Murat Erman - 18.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Siirt Üniversitesi (SİÜ) tarafından "15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü" konulu panel düzenlendi. Kezer yerleşkesi Mühendislik Fakültesinde moderatörlüğünü Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Seyfettin Kaya'nın yaptığı panele konuşmacı olarak Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Ulaş Bingöl ve AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu katıldı. Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, açılışta yaptığı konuşmada, 1950'li yıllardan bu yana yaşanan darbe ve darbe süreçlerinin toplumun hafızasında derin bir travma bıraktığını söyledi.
Murat Erman - 12.07.2019
SİÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sırma'ya veda programı
Siirt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma 75 yaşında emekliye ayrılması dolayısıyla veda programı düzenlendi. Siirt Üniversitesi merkez yerleşkesi konferans salonunda gerçekleşen programda Kuran tilavetinin ardından Sırma'nın özgeçmişini anlatan sinevizyon gösterimi yapıldı. Programda konuşan Vali Ali Fuat Atik, Siirt'e katkılarından dolayı Sırma'ya teşekkür etti. Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman da Sırma'nın Siirt için çok önemli bir değer olduğunu dile getirerek, üniversiteye ve öğrencilere verdiği katkılardan dolayı Sırma'ya teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Erman Haberleri | Murat Erman Kimdir - Haberler - Murat Erman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Erman kimdir, hayatı ve biyografisi. Siirt Üniversitesi için rektör adaylığı başvuruları alınacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 03:23:31. #1.16#
title