Murat Dalkılıç Kazancını Gayrimenkule Yatırıyor

Murat Dalkılıç Kazancını Gayrimenkule Yatırıyor

Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan sonra ünlü popçunun da kazandığını gayrimenkule yatırdığı ortaya çıktı. Dalkılıç'ın yeni hedefi otel açmak...

Murat Dalkılıç Kazancını Gayrimenkule Yatırıyor
02.08.2015 15:33 | Son Güncelleme: 02.08.2015 15:38

24 Ağustos'ta Adile Sultan Yalısı'nda oyuncu Merve Boluğur'la evlenecek olan Murat Dalkılıç, Çeşme'de birçok daire satın alarak gayrimenkul zengini sanatçılar arasına girmeyi başardı. Şu sıralar 'Kahpe Bizans 2'de oyunculuk hünerlerini de sergileyen Dalkılıç'ın yeni hedefi ise yaşamı boyunca kendisine gelir sağlayacak olan bir otel sahibi olmak.

2 MİLYON TL AYIRDI

Sanatçı, bunun için 2 milyon lirayı gözden çıkardı ve Çeşme'de arsa arayışına girdi. İstediği gibi bir arsa bulduğunda hemen otel inşaatına başlayacak olan Dalkılıç'ın müstakbel eşi Merve Boluğur'un da mekanla yakından ilgileneceği öğrenildi.

haberler.com/haber/858/murat-dalkilic-kazancini-gayrimenkule-yatiriyor-7563858_2674_m.jpg" target="_blank" width="470"/>

KENAN İMİRZALIOĞLU GAYRİMENKUL ZENGİNİ

Dizi, reklam ve filmlerden kazandıklarıyla hatırı sayılır bir servet sahibi olan Kenan İmirzalıoğlu, yıldızı yükselmeye başlayan Fener, Balat, Tarlabaşı ve Cihangir gibi semtlerden çok sayıda eski bina satın aldı. Cihangir'de bir otel binası alan İmirzalıoğlu'nun ayrıca Cunda Adası'nda Marmaris'in gözde mekanlarından Selimiye'de arsası bulunuyor.

KIVANÇ TATLITUĞ DİKİLİ'DEN ARSA ALDI

Kıvanç Tatlıtuğ da gayrimenkul zenginleri arasına girmeye aday. Tatlıtuğ'un Göcek'te 700 bin dolar değerinde bir evi, Gümüşsuyu'nda deniz manzaralı dairesi, Samandıra'da bulunan bir sitede 1 milyon 500 bin TL değerinde villası, Bağdat Caddesi'nden 3 milyon dolara satın aldığı üç dükkanı var. İstanbul Çekmeköy, Maçka ve Bebek'te iki daire, Garipçe'de de arsası olan ünlü oyuncu, rotasını son dönemde Ege'ye çevirdi. Dikili'de 800 bin liraya arsa alan Tatlıtuğ, buraya otel yapacak.

Haber Yorumları (12)
HAKO: mal mülk yalan eee biraz sende oyalan
SES: şimdi ev taksidi ödeseler bunlara zekat farz olmuyor yani, sonuçta fazladan 100. evini de alsa birikmiş para kenarda durmadığı için zekat vermelerine gerek yokmuş, benim hiç bişeyim yok gelecek korkum var ve kenara biraz bişey ayırsam onun zekatını ödüyorum. .
HAYKO: Öbür Dünya'dan arsa aldınmı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title