Murat Başoğlu'na Yeğeni Burcu Başoğlu'ndan Tehdit: Para Vermezsen 'Tecavüz Etti' Derim

Murat Başoğlu'na Yeğeni Burcu Başoğlu'ndan Tehdit: Para Vermezsen 'Tecavüz Etti' Derim

İntihara teşebbüs ettiği haberlerini yalanlayan Murat Başoğlu, yeğeni Burcu Başoğlu ile alakalı bomba iddialarda bulundu. Başoğlu, "Yeğenim benden 150 bin dolar istedi vermezsem, amcam bana tecavüz etti derim" açıklamasını yaptı.

Yeğeniyle özel görüntüleri ile gündemden dümeyen Murat Başoğlu'nun intihara teşebbüs etme haberleriyle gelişen olayların ardı arkası kesilmiyor. Murat Başoğlu, son olarak intihara teşebbüs etme haberini sosyal medya hesabından yalanlamıştı. Başoğlu, yeğeni Burcu Başoğlu açıklamarıyla gündemin birinci sırasına oturdu.

"YEĞENİM BENDEN 150 BİN DOLAR İSTEDİ"

Murat Başoğlu,Beyaz TV'de yayınlanan'Söylemezsem Olmaz' programının yapımcısı Bilal Özbilge'yle görüşen Murat Başoğlu, "Hayatım boyunca yeğenimi 3 kez gördüm. Yeğenimle hayatım boyunca samimi değildim. Kendisi beni doğum günlerimde arardı. Zaten yurtdışında eğitim aldı. Üstelik ağabeyim ile de görüşmezdik, mesafeliydik. Yeğenim ile eşim sık sık görüşürdü. Yeğenim görüntülerin olmadığını öğrenince benden 150 bin dolar istedi. Ben de, 'Saçmalama ne parası istiyorsun' deyince, 'Amcam bana tecavüz etti' diye iftira atarım dedi. Görüntü ortaya çıkınca para isteği ortadan kalktı. İşte bu yüzden kumpas olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.