Müjde Ar Annesi Aysel Gürel'in Nişantaşı'ndaki Evini 2,2 Milyon TL'ye Sattı

Müjde Ar Annesi Aysel Gürel'in Nişantaşı'ndaki Evini 2,2 Milyon TL'ye Sattı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Oyuncu Müjde Ar, rahmetli söz yazarı annesi Aysel Gürel'in Nişantaşı'ndaki evini 2,2 milyon TL'ye sattı.

Şahsiyet dizisiyle tekrardan seyirci karşısına çıkan oyuncu Müjde Ar, 2008 yılında kronik obstrüktif akciğer hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden annesinden kalan evi sattığı ortaya çıktı.

2,2 MİLYON TL'YE SATTI

Akşam Life'da yer alan habere göre; yıllarca Nişantaşı'nda oturan annesinin evini sebebi bilinmeyen bir nedenle elden çıkaran Ar, daireyi 2.2 milyon TL'ye sattı.

EVLERİNİ KIZLARINA BIRAKMIŞTI

Aysel Gürel, 1 milyon TL değerindeki Valikonağı'ndaki üç evini kızları Müjde Ar ile Mehtap Ar'a bırakmıştı.

2008 YILINDA HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Unutulmaz şarkıları ve emsalsiz kişiliğiyle gönüllere taht kuran Aysel Gürel 7 Şubat 1928 yılında Denizli'de dünyaya gelmiş, 17 Şubat 2008 yılında da hayatını kaybetmişti.

Müjde Ar Annesi Aysel Gürel'in Nişantaşı'ndaki Evini 2,2 Milyon TL'ye Sattı
Haber Yorumları (21)
AMAN FARUK ABİ: Yine çayımı koyup sigaramı alıp geliyorum bu defa bu kadının filmlerini izleyecem keyfime karışanı falakaya yatırım
SALATA YAPILMAYA ÇALIŞILAN BEYİNLER: habercilerin işi gücü yok ünlü peşinde koşmaktan başka ! eeeeee şimdi öğrendik miras kalan evi satmış ne olmuş? ev onun değilmi satar satmaz bize ne size ne? ufkumuzmu genişledi öğrendik de ? dolar yuro her türlü yabancı para almış başını gidiyor artmaya da devam ediyor paramız değer kaybediyor yakında zam furyası başlayacak kimsenin umurunda değil müjdenin miras kalan evi sattığı haberi çokkkk önemli ne biçim memleket olduk yaaaa paparazi haberleri peşindeyiz halen !
LENİN: solcular materyalizmi parayı çok severler hatta taparlar. dinden inançtan nefret ederler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title