Muhtar Adayından Öğrencilere Vaat

Muhtar Adayından Öğrencilere Vaat

Batman’da 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan belediye yerel seçimleriyle birlikte muhtar adayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlarken, Site Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Ali Turan, seçilmesi durumunda maaşını maddi imkanı yetersiz üniversite öğrencilerine bağışlayacağını söyledi.

Muhtar Adayından Öğrencilere Vaat

Batman'da 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan belediye yerel seçimleriyle birlikte muhtar adayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlarken, Site Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Ali Turan, seçilmesi durumunda maaşını maddi imkanı yetersiz üniversite öğrencilerine bağışlayacağını söyledi.

Batman'da 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Site Mahallesi'ne muhtar adaylığını koyan ve TPAO'ya bağlı üretim müdürlüğünde 26 yıldır çalışan, halen Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanlığı'nı yürüten Mehmet Ali Turan, öğrencilere vaatlerde bulundu. Seçmenlerin kendisini bu göreve layık görmesi halinde durumu düşük olan üniversite öğrencilerine maddi destek sunacağını ileri süren Mehmet Ali Turan, "Muhtar olursam maaşımı maddi durumu düşük olan üniversite öğrencilerine bağışlayacağım. Bu anlamda seçmenlerden destek istiyorum" dedi. - BATMAN