Muğla'da otobüs şoförü, kıyafeti kirli diye bir işçiyi araçtan indirmek istedi - Haberler
Haberi Paylaş

Muğla'da otobüs şoförü, kıyafeti kirli diye bir işçiyi araçtan indirmek istedi

Haberler.com / Emre İliksiz - Haberler | Güncel

Muğla'da bir otobüs şoförü, kıyafetinin kirli olduğu gerekçesiyle bir işçiyi araca almak istemedi. "Bu elbiseyle, bu pantolonla bu koltuğa oturamazsın" diyen şoförün işçi ve diğer yolcularla tartışması cep telefonuyla kaydedildi.

Muğla'da evine gitmek üzere belediye otobüsüne binen işçi, kıyafetinin kirli olduğu gerekçesiyle şoför tarafından araçtan indirilmek istendi. Kendisini "Haksız değilim ben. Bu benim iş elbisem" diyerek savunan işçiye şoför ise "Bu elbiseyle, bu pantolonla bu koltuğa oturamazsın" dedi.

"DURDUK YERE SAVAŞ ÇIKARDIN ARABAMDA"

O sırada tartışmaya dahil olan bir kadın yolcunun "Beyefendi işçi, oturmak zorunda" sözlerine ise şoför tarafından "Yarın geldiğinde bu koltuk kirli dediğin zaman beni şikayet ediyorsun ama. Görüyor musun yani şimdi durduk yerde savaş çıkardın arabamda" yanıtı verildi.

OLAY CEP TELEFONU İLE KAYDEDİLDİ

Yaşanan tartışma yolcu tarafından anbean cep telefonuyla kaydedilirken, görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Muğla, işçi, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (2)
Doğuş:Bence iş elbisesi ile özellikle bazı işler örneğin kanalizasyon, çamurlu ağır kokulu vb bu durumda üzerini değiştirmesi lazım Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
Barış Yalman:Bu otobüs şöförü haddini aşmış. Kıyafet yüzünden kimsenin seyahat özgürlüğünü kısıtlayamazsın. Varsa bir zarar şikayet edersin. Otobüs senin değil vatandaşın malıdır. Bu konuda Belediye den de bir kınama bekliyoruz. Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title