Genç oyuncu, Miray Daner şarkıcı oluyor

Genç oyuncu, Miray Daner şarkıcı oluyor

Genç oyuncu, Miray Daner şarkıcı oluyor
Hürriyet - Haberler | Magazin

Vatanım Sensin dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Miray Daner, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için şan dersleri aldı. Güzel oyuncu müzik alanındaki yeteneğini göstermek için stüdyoya girip şarkı okudu.

Katıldığı televizyon programlarında sesinin güzelliğiyle dikkat çeken ünlü oyuncu Miray Daner, bu yeteneğini profesyonel alanda göstermek için stüdyoya girdi.

ŞAN DERSLERİ ALDI

Pandemi döneminde şans dersleri alan Daner verdiği bir röportajda "Şan dersleri alıyorum. Şan dersi alırken müzik üzerine yoğunlaşmak gibi bir planım yok. Müzikle ilgilenmeyi çok seviyorum ama meslek olarak yaparım dediğim bir alan değil" demişti. Ancak geçtiğimiz ekim ayında konuk olduğu İbrahim Selim'in programında Sezen Aksu'nun "Vay" isimli şarkısını seslendiren genç oyuncu gelen güzel tepkiler sonrasında bu fikrini değiştirdi.

Genç oyuncu, Miray Daner şarkıcı oluyor

POP ŞARKI OKUDU

Single çıkarmak için çalışmalara başlayan Daner yeni bir pop şarkısını seslendirdi. Müzisyen arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını basına yansımaması için gizlilikle yürüten genç oyuncu şarkının düzenlemesini kısa süre önce bitirdi. Ancak Daner şarkısı için herhangi bir müzik şirketiyle henüz anlaşmaya imza atmadı.

Genç oyuncu, Miray Daner şarkıcı oluyor

SESLENDİRDİĞİ ŞARKI BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ

Konuk olduğu birçok televizyon programında şarkı söyleyen ve performansıyla beğeni toplayan Miray Daner'in bu yeteneği yapımcıların da dikkatini çekti. Ünlü oyuncu marka yüzü olduğu bir cips firmasının reklam filmi için geçtiğimiz sene stüdyoya girip bir şarkı seslendirdi. Daner'in video klibinde de rol aldığı şarkı, YouTube'ta 17 milyon izlenme sayısına ulaşarak büyük beğeni kazandı.

Genç oyuncu, Miray Daner şarkıcı oluyor
Genç oyuncu, Miray Daner şarkıcı oluyor

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (6)
....: Bizde diyorduk biri eksik meğer Miray Daner mişşş. . .
ÖZKARA: İhtiyacımız varmıydı. . . . .
BURAK: 19 yaşında bu kadar parlayan bir oyuncunun tek göz den destek almaması beklenemezdi zaten . bir tane de yerli ve millli tek gözcü olmayan sanatçı çıksın be. uyan halkım uyan .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title