Milli Piyango Haberleri

Milli Piyango haber, Milli Piyango son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milli Piyango - 1.12.2020
Son dakika haber! Siirt'te Kovid-19 tedbirleri kapsamında yeni kararlar alındı
Evlerde gün, mevlit, taziye, yılbaşı kutlaması gibi toplulukların bir araya geleceği etkinliklere müsaade edilmeyeceği belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulmasına, ganyan, iddia ve milli piyango bayilerinde içeriye müşteri kabul etmeksizin sadece kupon, ganyan yatırma işleminin yapılabilmesine, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşların genelge kapsamında belirlenen saatler içerisinde şehir içi toplu ulaşım araçlarını kullanmaları kısıtlandı.
Milli Piyango - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine "Yeni Kısıtlama ve Tedbirler" konulu genelge gönderdi Açıklaması
Yeni bir karar alınıncaya kadar bugün (1 Aralık) saat 21.00'den itibaren geçerli olacak şekilde yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulacağı vurgulanan genelgede, şu ifadelere yer verildi: "Ganyan, iddia ve milli piyango bayilerinde içeriye müşteri kabul etmeksizin sadece kupon/ganyan yatırma işleminin yapılabilmesi, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızın 18 Kasım 2020 tarihli ve 19161 sayılı genelgemizle belirlenen saatler içerisinde (10.
Milli Piyango - 1.12.2020
Son dakika: İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN, KORONAVİRÜS TEDBİRLERİNE İLİŞKİN 2 YENİ GENELGE
Ayrıca, illerde valilik tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma başlama ve bitiş saatlerinin 2 Aralık Çarşamba gününden itibaren 10.00- ­16.00 arası olacak şekilde belirlenemesi ve personel servis saatlerinin bu mesai saatlerine göre yeniden düzenlenecek. Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulacak. Ganyan, iddia ve milli piyango bayilerinde içeriye müşteri kabul etmeksizin sadece kupon/ganyan yatırma işlemi yapılabilecek.
Milli Piyango - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan, koronavirüs tedbirlerine ilişkin 2 yeni genelge
Ayrıca, illerde valilik tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma başlama ve bitiş saatlerinin 2 Aralık Çarşamba gününden itibaren 10.00- ­16.00 arası olacak şekilde belirlenemesi ve personel servis saatlerinin bu mesai saatlerine göre yeniden düzenlenecek. Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulacak. Ganyan, iddia ve milli piyango bayilerinde içeriye müşteri kabul etmeksizin sadece kupon/ganyan yatırma işlemi yapılabilecek.
Milli Piyango - 1.12.2020
İçişleri Bakanlığından 81 il valiliğine "Yeni Kısıtlama ve Tedbirler"
Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda yeni bir karar alınıncaya kadar 01.12.2020 Salı günü saat 21.00'den itibaren geçerli olacak düzenlemeler ise şu şekilde: "Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığının 30.11.2020 tarih ve 46676 sayılı yazısı doğrultusunda illerde Valilerimiz tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma başlama ve bitiş saatlerinin 02.12.2020 Çarşamba gününden itibaren 10: 00-16: 00 arası olacak şekilde belirlenmesi ve personel servis saatlerinin bu mesai saatlerine göre yeniden düzenlenmesi, Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetlerinin durdurulması, ganyan, iddia ve milli piyango bayilerinde içeriye müşteri kabul etmeksizin sadece kupon/ganyan yatırma işleminin yapılabilmesi, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızın 18.
Milli Piyango - 26.11.2020
Arkadaşının 13 milyon lira ikramiye çıkan kuponunu çalan kadına hapis cezası
Duruşmada söz verilen müşteki Sayın'ın avukatı Naim Karakaya, "Müvekkilim bileti aldıktan sonra aynı ortamda bulunan sanık Mehtap Baysal el çabukluğu ile bileti almıştır. Bundan sonraki süreçte de biletin kendi uhdesinde olduğunu inkar etmiştir. Menfaat sağlamak amaçlı diğer sanık Fatih Yolcu üzerinden bileti tahsil etmiştir. Fatih Yolcu hukuksuz bir şekilde ele geçirildiğini bildiği bileti Milli Piyango İdaresine giderek tahsil etmiştir.
Milli Piyango - 22.11.2020
Haftanın tarihine bakış
2013- Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Milli Piyango İdaresine ait şans oyunlarının 10 yıllık lisans verilmesi suretiyle özelleştirilmesi için ihaleye çıktı.
Milli Piyango - 17.11.2020
Burhaniye'de beşiz doğuran Akkız sahibini sevindirdi
Burhaniye'de görev yaparken emekli olan 49 yaşındaki Gürkan Mut, 5 yıl önce kırsal Karadere Mahallesinde 3 keçi ile başladığı üretimde başarı sağladı. Şu anda 30 baş keçinin sahibi olan Gürkan Mut, keçilerin ikiz ve hatta üçüz yavruladığına şahit olurken, bu defa Akkız adını verdiği keçinin 5 oğlak yavrulamasıyla sevindi. Keçi yetiştiriciliğine hobi olarak başladığını anlatan Gürkan Mut, Saanen keçilerini herkese tavsiye etti. Keçi yetiştirmeye hobi olarak başladığını anlatan Gürkan Mut, " 5 yıl önce hobi olarak başladığımız Saaen üretiminde yıllar geçince güzel bir verim almaya başladık. Normalde keçilerimiz ikiz üçüz doğum yapıyordu. Bu sene Akkız'ımız beşiz doğurdu. Sanki dünyalar benim oldu. Milli piyango çıksa bu kadar sevinmezdim.
Milli Piyango - 7.11.2020
Sosyal medyayı doğru kullanmanın yolları
Sosyal medya yazılım uzmanı İbrahim Beşerik,"Sosyal medya bir içerik stratejisiyle güçlü bir şekilde ilişkilendirilebilir. Burada paylaşımlar söz konusudur. Kişiler kendileri veya kurumlarıyla ilgili paylaşımlarını rahatlıkla yapabilirler. Dijital pazarlama internet, televiyzon gibi birçok şeyi bir arada toplayabilirim. Sosyal medyada kişiler takipçilerini yükseltmek için çekiliş yöntemini izliyorlar. Ama üst düzey takipçili hesaplarda bu çekilişler milli piyango idaresine bağlı olarak gerçekleştiriliyor.
Milli Piyango - 12.10.2020
Huawei'nin "AppGallery ile Hep Kazan Kampanyası" kazandırmaya devam ediyor
Bu hediyeler sonrasında kullanıcılar, kişisel bilgilerini doldurarak o hafta yapılan özel çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Kullanıcılar her hafta, 5 adet Huawei MateBook D 15, 25 adet Huawei Watch GT 2 ve büyük ödül olarak 1 adet Huawei Mate Xs ürünlerinden birini kazanma şansını yakalıyor. Milli Piyango tarafından yapılacak haftalık çekilişin kazananları; ad, soyad ve şehir bilgileriyle birlikte, 12 Ekim 2020 ile 18 Ekim 2020 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan üçüncü hafta çekiliş sonuçlarını içerecek şekilde 29 Ekim 2020 tarihinde açıklanacak.
Milli Piyango - 8.10.2020
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan gündemi değerlendirdi Açıklaması
Milli Piyango, Sayısal Loto'nun özelleştiğinden beri talih oyunu olmaktan çıktığını ve "kumarhane düzenine geçildiğini" öne süren Türkkan, "Sürekli kasa kazanıyor.
Milli Piyango - 24.9.2020
İSO Başkanı Bahçıvan: "Varlık Fonu'nun yapısal sorunlara cevap verebilecek potansiyeli var"
Ülkemizdeki tasarruf bazını artırmak ve sigorta sektöründeki yapısal dönüşüme katkı sağlamak üzere kamu sigorta şirketlerini Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik altında birleştirdik. Diğer yandan, yaklaşık 10 yıllık geçmişi olan üç konuyu yakın zamanda çözüme ulaştırdık; Milli Piyango, İstanbul Finans Merkezi ve Turkcell.
Milli Piyango - 15.9.2020
Son dakika haberi | AppGallery ile her hafta Huawei Mate Xs kazanma fırsatı
Milli Piyango tarafından yapılacak haftalık çekilişin kazananları, ad, soyad ve şehir bilgileriyle birlikte, 14 Eylül 2020 ile 20 Eylül 2020 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan ilk hafta çekiliş sonuçlarını içerecek şekilde 30 Eylül 2020 tarihinde, 21 Eylül 2020 ile 27 Eylül 2020 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan ikinci hafta çekiliş sonuçlarını içerecek şekilde 07 Ekim 2020 tarihinde açıklanacak.
Milli Piyango - 29.8.2020
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'tan "itibarlı belediye" açıklaması
Son bir buçuk yılda, Keçiören Belediyesi'ni Ankara'nın en borçlu ve en fazla faiz ödeyen belediyesi konumundan en itibarlı, ekonomik anlamda en rahat ve en çok yatırım yapan belediyesi konumuna taşıdık. Bu itibarı da, Milli Piyango'dan ya da şans oyunlarından para kazanarak değil, bütçemizin kabiliyetleri doğrultusunda geri ödeme gücümüzü belirleyerek elde ettik.
Milli Piyango - 14.8.2020
Son dakika haberleri! Milli Piyango'da kendi kombinasyonunu oluşturdu 750,000 TL kazandı
Gelen son dakika haberine göre Sisal Şans, yılların geleneği Milli Piyango'nun büyük ikramiyesi 3 milyon TL olan ilk çekilişini 9 Ağustos Pazar günü gerçekleştirdi.
Milli Piyango - 7.8.2020
Şifreler kırılıyor, FETÖ çözülüyor
Raporda, aday numaralarının örgütün şifrelemesinin dışında tesadüfi şekilde şifreye uygunluk olasılığının, Milli Piyango çekilişlerinde arka arkaya 10 kez büyük ikramiye kazanma ihtimalinden daha düşük olduğu ifade edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Milli Piyango Haberleri | Milli Piyango Haber - Haberler - Milli Piyango haberleri, son dakika milli piyango haber ve gelişmeleri burada. Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.12.2020 04:53:16. #1.14#
title