MHP Kocaeli Adayları Gebze'de Tanıtıldı

MHP Kocaeli Adayları Gebze'de Tanıtıldı

14.04.2011 16:24 | Son Güncelleme: 14.04.2011 16:24
MHP Kocaeli Adayları Gebze'de Tanıtıldı

MHP, Kocaeli milletvekili adaylarını Gebze'de tanıttı.

MHP, Kocaeli milletvekili adaylarını Gebze'de tanıttı.

Bir restoranda yapılan tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Celalettin Yaylak, "Bizden 'İhmal edilen Gebze için gereğini yapacak mısınız?' diye söz istenmişti. Biz de Gebze'nin layıkıyla temsil edileceğini söylemiştik. Bugün bu sözümüzün arkasındayız. Gebze 6 milletvekili ile ödüllendirildi artık Gebzeliler de bu milletvekili adayların arkasında duracağına inanıyorum" dedi.

Milletvekili aday sıralamasının birinci sırasında yer alan Lütfü Türkan, partisinin Gebzeli adaylara verdiği önemi çok iyi değerlendireceğine ve sahip çıkacaklarına inandıklarını söyledi.

Türkan, şöyle devam etti:

"4 yıl aradan sonra yeniden adaylık için karşınızdayım. Aradan geçen zaman içinde Gebze'de yine değişen bir şey yok, yine her taraf toz toprak. 4 yıl önce seçim bürosu Gebze'ydi. Bu yüzden Kocaeli'de taşralı muamelesi gördüm. Bugün 11 milletvekilinin de 6'sı Gebzeli. Gebze kamuoyunun bunu çok iyi değerlendireceğinden, bizlere sahip çıkacağından hiç kuşkum yok. "

Konuşmaların ardından milletvekili adayları Lütfü Türkan, Ruhi Çavdar, İsmail Kurt, Hilal Elmas, Çağdaş Duyar, Rıza Ağdağ, Mehmet Veysel Besnili, İsmail Okumuş, Veysel Çelik ve Hamit Kuş, basın mensuplarına tanıtıldı.

- KOCAELİ

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title