Mezarlıkta toprağa yarı gömülü bulunan bebeğin annesi ve anneannesi tutuklandı - Haberler
Haberi Paylaş

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü bulunan bebeğin annesi ve anneannesi tutuklandı

AA - Haberler | 3. Sayfa

Adıyaman'da mezarlık toprağa yarı gömülü halde bulunan bebeğin annesi ve anneannesi, serbest bırakıldıktan sonra savcılığın itirazının ardından tekrar gözaltına alınarak tutuklandı.

Bahçecik Mahallesi'nde toprağa yarı gömülü bulunarak hastaneye kaldırılan bebeğin gözaltına alınan anne ve anneannesinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen bebeğin annesi Gülçin E. (17) ile anneannesi Ülkü E, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Cumhuriyet savcılığınca yapılan itiraz üzerine tekrar gözaltına alınan iki şüpheli, sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Emniyetteki sorgusunda suçunu itiraf eden annenin, "Eşim cezaevinde ve yasak ilişkiden kız bebek dünyaya getirdim. Bebekten kurtulmak için annemle birlikte bu planı yaptık" dediği öğrenildi.

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü bulunan bebeğin annesi ve anneannesi tutuklandı

Kadın ve annesinin emniyetteki sorgusu devam ederken, tedavisi süren bebeğin ise hastaneden taburcu edilmesinin ardından devlet korumasına alınacağı belirtildi.

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü bulunan bebeğin annesi ve anneannesi tutuklandı

Bahçecik Mahallesi'nde Hüsnü Mustafa Özyeğin Anadolu Lisesinde eğitim gören bir grup öğrenci, dün okullarının yanındaki eski mezarlıkta bebek sesi duymuş, toprağa yarı gömülü buldukları bebeği çıkararak polis ve sağlık ekiplerine teslim etmiş, polisin çalışması sonucunda bebeğin annesi ve anneannesi gözaltına alınmıştı.

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü bulunan bebeğin annesi ve anneannesi tutuklandı
AA / Orhan Pehlül - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (6)
vedat cici :cinayete tam teşşebüs planlı yapmışlar her ikiside gün ışığı görmemeliler
COVİD 19:EEE hep söylediğimiz şeyler fakir hayatlar zaten hhapiste bir koca büyük ihtimal anne ( bebeğin anneannesi ) temizlik işinde kızınıda yanında götürdü orda zenin bir adam aşna fişna derken kazara ileri giden durum eşittir ortaya masun bir bebek. Günahı ne yok ! İşte yazdıklarımdan şimdi zihniyet yoksunu birçok kişi sen çok film seyrediyorsun yazacak ama işte bunlar topluma dayatılan özenti filmlerin neticesinde ortaya cıkıyor bunu sende bende çok iyi biliyoruz sadece yediremiyoruz değil mi ?
özgen ASLAN:yav arkadaş ben okurken içim parçalanıyor siz nasıl bir varlıksınız siz insansınz biz neyiz yada biz insansak siz nesiniz neyiz abi biz ya
500
title