Metin Kaya Haberleri

Metin Kaya haber, Metin Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Kaya - 09.11.2020
Cemiyet ve dernek başkanları gazeteciye saldırıyı kınadı
Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, Karabük Derin Haber imtiyaz sahibi Sait Alıcı'ya yapılan menfur saldırı kınayarak, bu tür saldırıların basını susturmaya gücünün yetmeyeceğini ifade etti.
Metin Kaya - 13.09.2020
Kartal'da Şiir Rüzgarı
Kartal'da Şiir Rüzgarı İSTANBUL - Kartal Belediyesi, korona virüsüne karşı açık hava etkinlikleri kapsamında iki gün sürecek şiir programı başladı. Ceviz ağaçlarının gölgesinde gerçekleşen programda vatandaşların sosyal mesafe kurallarını koruyarak, maske takmaları dikkat çekti 12-13 Eylül 2020 tarihinde Kartal Bayram Demirkol Parkı'nda Covid-19 tedbirlerine uyularak gerçekleşen "Şiir Hayattır" etkinliği, ülkemizin kıymetli şair ve yazarlarını aynı çatı altında buluşturdu. Şair, yazar ve eğitimci Niyazi Yaşar'ın sunduğu açık hava etkinliğine, W. Bahadır Bayrıl, Hilal Karahan, Edebiyat üzerine konuşarak katılan misafirleri şiir üzerine derin bir yolculuğa çıkardı. Hüseyin Aslan'ın karikatür çizimleri ise çocuklara keyifli dolu dakikalar yaşattı. Etkinliğin ilk gününde katılımcı şair ve yazarlar; İsmail Biçer, İsmet Yalçın, Gülser Han, Metin Kaya, Olcay Kasımoğlu, Ata Yiğiz, Taner Sezgin, Sevilay Özyürek, Nevin Ekmekçioğlu ve Seher Zerrin Aktaş Edebiyat sever Kartallılar ile fotoğraf çektirerek kitaplarını onlar için imzaladı.
Metin Kaya - 23.07.2020
Karabük'ten kısa kısa
Böylesine önemli bir misyonu üstlenen gazetecilerin, bu ilkeler doğrultusunda ortaya koydukları emek, çaba ve gayretlerinin takdire şayan olduğunu belirten Gürel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Kamu yönetimi ve vatandaşlarımız arasındaki ilişkilerde önemli bir görev üstlenen basınımızın, vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olarak, onların doğru bilgilendirilmesi ve haber alma haklarının en iyi şekilde gerçekleşmesi için ortaya koyacakları çalışmalar büyük önem arz etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, görevlerini büyük bir fedakarlık ile yerine getiren basın mensuplarına sağlık, mutluluklar ve çalışma hayatlarında başarılar dilerim." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, Karabük Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu ve Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya da 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Metin Kaya - 18.05.2020
Almanya'da DİTİB camisinden ramazan boyunca ihtiyaç sahiplerine iftarlık
İftarlık dağıtımını organize eden DİTİB Fatih Camisi Sekreteri Metin Kaya ise, "Başta yaşlı cami cemaati olmak üzere ihtiyaç sahiplerine ramazan ayının havasını, birlikteliğini hissettirmek ve en önemlisi gönül köprülerimizi güçlendirmek istedik.
Metin Kaya - 25.02.2020
Hamburg'da 13 Türk kökenli vekil eyalet meclisine girdi
123 üyeli Hamburg Eyalet Meclisine, Sosyal Demokrat Partiden (SPD) Cem Berk, Ali Şimşek, Güngör Yılmaz, Barış Önes, Kazım Abacı, Yeşiller'den Yusuf Uzundağ, Filiz Demirel ve Sina Aylin Demirhan, Hristiyan Demokrat Birlik Partisinden (CDU) David Erkalp, Sol Partiden Cansu Özdemir, Metin Kaya, Deniz Çelik ve Mehmet Yıldız olmak üzere toplam 13 Türk kökenli vekil girmeye hak kazandı.
Metin Kaya - 10.01.2020
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Kent Meydanı'ndaki törende, Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ve yönetimiyle Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu ile yönetimi Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
Metin Kaya - 04.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
KÜRŞAT YILMAZ'A 11 YIL 3 AY HAPİS Kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Yakup Kürşat Yılmaz'ı  "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek" suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırdı. Yılmaz,  2003 yılında mağdur Metin Kaya Çağlayan'a yönelik "Yağmaya teşebbüs" suçundan 4 yıl 7 ay hapis, Mecnur Çolak'a yönelik "Yağmaya teşebbüs" suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezası olmak üzere tüm suçlarından toplam 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Metin Kaya - 04.12.2019
KÜRŞAT YILMAZ'IN YARGITAY'DAN DÖNEN DAVASI'NDA KARAR
KÜRŞAT YILMAZ'A 11 YIL 3 AY HAPİS Kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Yakup Kürşat Yılmaz'ı  "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek" suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırdı. Yılmaz,  2003 yılında mağdur Metin Kaya Çağlayan'a yönelik "Yağmaya teşebbüs" suçundan 4 yıl 7 ay hapis, Mecnur Çolak'a yönelik "Yağmaya teşebbüs" suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezası olmak üzere tüm suçlarından toplam 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Metin Kaya - 04.12.2019
Kürşat Yılmaz'ın Yargıtay'dan dönen davasında karar
KÜRŞAT YILMAZ'A 11 YIL 3 AY HAPİS Kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Yakup Kürşat Yılmaz'ı  "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek" suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırdı. Yılmaz,  2003 yılında mağdur Metin Kaya Çağlayan'a yönelik "Yağmaya teşebbüs" suçundan 4 yıl 7 ay hapis, Mecnur Çolak'a yönelik "Yağmaya teşebbüs" suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezası olmak üzere tüm suçlarından toplam 11 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Metin Kaya - 02.10.2019
Muğla'da 3 mahalle halkından arazi davası kararına tepki
DAVA HAKKINDA 71 yıllık dava, Marmaris'in Hisarönü, Çamlı ve Karacasöğüt kırsal mahallelerindeki, yaklaşık 40 milyar dolar olduğu belirtilen 400 bin dönüm üzerinde arazinin mülkiyetini kapsıyor. Mihrişah Sultan Vakfı mirasçıları olan Şerefli Ailesi ve Metin Kaya Çağlayan ile köylüler arasında, bu arazilerin mülkiyeti konusunda anlaşmazlık çıktı.
Metin Kaya - 23.09.2019
Ardahan'da örtü yangını
Ardahan Orman İşletme Müdürü Metin Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yangının yaklaşık 4 dönümlük bir alanda etkili olduğunu belirerek, "Ekiplerimizin organizeli çalışması ve hızlı müdahalesi ile yangın kısa sürede söndürüldü.
Metin Kaya - 05.09.2019
Gaziantep'te İYİ Parti'den MHP'ye katılım
MHP İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin daveti üzerine MHP'ye kucaklaşmak üzere gelen ve aralarında İYİ Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı yapmış olan İbrahim Kaya ile ilçe başkan yardımcıları Halil İbrahim Uygun, Murat Doğan, Ahmet Demir ve Ahmet Ağdemir, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Şahin ve Uğur Cevizli, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Doğan, Akdere Mahalle Temsilcisi Süleyman Özden, İlçe Belediye Meclis üyesi adayları Nurcan Kaya ve İzzet Şevgin, Yaşar Gören, üyeler Sevgi Tan, Fatma Kaya, Metin Kaya, Uğur Kaya, Yusuf Kaya, Hasan Aydın, Orhan Ağdemir, Erhan Kaya, Yılmaz Er, Bülent Er, Ahmet Canhilal, Mehmet Demir, İsmail Çetin ve diğer parti üyelerinden oluşan 30 kişilik heyet MHP'ye geçti.
Metin Kaya - 22.08.2019
Ardahan'da örtü yangını
Ardahan Orman İşletme Müdürü Metin Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, küçük çaplı bir alanda örtü yangını çıktığını belirterek, "Teyakkuzdayız, anında müdahale edilince büyümeden söndürüldü.
Metin Kaya - 06.08.2019
Karabük'ten kısa kısa
Vali Gürel, Gazeteciler Cemiyeti Şube Başkanı Metin Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İletişim Derneği Başkanı İlhan Alpboğa ve Yönetim Kurulu üyeleri ile ASGD İl Temsilcisi Semih Gülen ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.
Metin Kaya - 23.07.2019
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ev Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, Karabük Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu ve Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya da 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Metin Kaya - 12.07.2019
Haliç'te köprüden atlayan kadını kurtarmak için arkasından böyle atladı
ATLAMA VE KURTARMA ANLARI KAMERADA Günün kahramı Yusuf Muhsin Kaya'nın kadını kurtardığı anların görüntüleri ortaya çıktı. Köprüdeki bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla denizde çırpınan kadını çekmeye başladı. O an Yusuf Metin Kaya'nın suya atlaması da cep telefonu kaydına girerken, Kaya'nın kadına doğru yüzdüğü görüldü.
Metin Kaya - 12.07.2019
(ÖZEL)- HALİÇ'TE KÖPRÜDEN ATLAYAN KADINI KURTARMAK İÇİN ARKASINDAN BÖYLE ATLADI
  ATLAMA VE KURTARMA ANLARI KAMERADA Günün kahramı Yusuf Muhsin Kaya'nın kadını kurtardığı anların görüntüleri ortaya çıktı. Köprüdeki bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla denizde çırpınan kadını çekmeye başladı. O an Yusuf Metin Kaya'nın suya atlaması da cep telefonu kaydına girerken, Kaya'nın kadına doğru yüzdüğü görüldü.
Metin Kaya - 22.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Merkez Seyhan ilçesindeki Merkez Park'ta gerçekleştirilen 3'üncü Karpuz Festivali'ne Adana Valisi Mahmut Demirtaş, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, kent protokolü ve binlerce Adanalı katıldı. Festivalin açılış konuşmasını yapan Vali Demirtaş, yıllık 4 milyon ton civarında olan Türkiye'nin toplam karpuz üretiminin, yüzde 25'i olan yaklaşık 1 milyon tonluk bölümünü Adanalı karpuz üreticilerinin karşıladığını söyledi. Çukurova'nın bereketli topraklarında üretilen her bir ürüne sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten Demirtaş, "Ürettiğimiz her bir ürünü Adana markasına, ilimiz ve üreticilerimiz için katma değere dönüştüreceğiz. Bu ürünlerin coğrafi işaretlerini alacak, ürettiğimiz tüm ürünleri Adana ile özdeşleştireceğiz. Bununla birlikte tanıtım faaliyetlerimizi de çeşitlendirerek artıracağız. İl ekonomimizin can damarı ve lokomotifi olan tarımsal üretime, her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale dönüşen, yurt içinde ve dışında büyük yankı uyandıran, kültür ve sanat festivallerine, tarımsal üretim temalı yeni festivalleri de katarak, kent kültürümüze ve turizmine katkı sunmayı sürdüreceğiz" dedi.  YARIŞMALAR, FESTİVALİ RENKLENDİRDİ Konuşmalarından ardından yarışmalara geçildi. Adana genelinde üreticilerin özenle yetiştirdiği karpuzlar, birbirleriyle yarıştı. En iyi karpuz ödülünü alan çiftçi Mete Akyol'a Cumhuriyet Altını, ikinci olan çiftçi Metin Kaya'ya yarım Cumhuriyet Altını, 3'üncü olan çiftçi Cengizhan Çay'a ise çeyrek Cumhuriyet Altını verildi.
Metin Kaya - 22.06.2019
3'üncü Karpuz Festivali yapıldı
Merkez Seyhan ilçesindeki Merkez Park'ta gerçekleştirilen 3'üncü Karpuz Festivali'ne Adana Valisi Mahmut Demirtaş, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, kent protokolü ve binlerce Adanalı katıldı. Festivalin açılış konuşmasını yapan Vali Demirtaş, yıllık 4 milyon ton civarında olan Türkiye'nin toplam karpuz üretiminin, yüzde 25'i olan yaklaşık 1 milyon tonluk bölümünü Adanalı karpuz üreticilerinin karşıladığını söyledi. Çukurova'nın bereketli topraklarında üretilen her bir ürüne sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten Demirtaş, "Ürettiğimiz her bir ürünü Adana markasına, ilimiz ve üreticilerimiz için katma değere dönüştüreceğiz. Bu ürünlerin coğrafi işaretlerini alacak, ürettiğimiz tüm ürünleri Adana ile özdeşleştireceğiz. Bununla birlikte tanıtım faaliyetlerimizi de çeşitlendirerek artıracağız. İl ekonomimizin can damarı ve lokomotifi olan tarımsal üretime, her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale dönüşen, yurt içinde ve dışında büyük yankı uyandıran, kültür ve sanat festivallerine, tarımsal üretim temalı yeni festivalleri de katarak, kent kültürümüze ve turizmine katkı sunmayı sürdüreceğiz" dedi.  YARIŞMALAR, FESTİVALİ RENKLENDİRDİ Konuşmalarından ardından yarışmalara geçildi. Adana genelinde üreticilerin özenle yetiştirdiği karpuzlar, birbirleriyle yarıştı. En iyi karpuz ödülünü alan çiftçi Mete Akyol'a Cumhuriyet Altını, ikinci olan çiftçi Metin Kaya'ya yarım Cumhuriyet Altını, 3'üncü olan çiftçi Cengizhan Çay'a ise çeyrek Cumhuriyet Altını verildi.
Metin Kaya - 21.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-21
Merkez Seyhan ilçesindeki Merkez Park'ta gerçekleştirilen 3'üncü Karpuz Festivali'ne Adana Valisi Mahmut Demirtaş, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, kent protokolü ve binlerce Adanalı katıldı. Festivalin açılış konuşmasını yapan Vali Demirtaş, yıllık 4 milyon ton civarında olan Türkiye'nin toplam karpuz üretiminin, yüzde 25'i olan yaklaşık 1 milyon tonluk bölümünü Adanalı karpuz üreticilerinin karşıladığını söyledi. Çukurova'nın bereketli topraklarında üretilen her bir ürüne sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten Demirtaş, "Ürettiğimiz her bir ürünü Adana markasına, ilimiz ve üreticilerimiz için katma değere dönüştüreceğiz. Bu ürünlerin coğrafi işaretlerini alacak, ürettiğimiz tüm ürünleri Adana ile özdeşleştireceğiz. Bununla birlikte tanıtım faaliyetlerimizi de çeşitlendirerek artıracağız. İl ekonomimizin can damarı ve lokomotifi olan tarımsal üretime, her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale dönüşen, yurt içinde ve dışında büyük yankı uyandıran, kültür ve sanat festivallerine, tarımsal üretim temalı yeni festivalleri de katarak, kent kültürümüze ve turizmine katkı sunmayı sürdüreceğiz" dedi.  YARIŞMALAR, FESTİVALİ RENKLENDİRDİ Konuşmalarından ardından yarışmalara geçildi. Adana genelinde üreticilerin özenle yetiştirdiği karpuzlar, birbirleriyle yarıştı. En iyi karpuz ödülünü alan çiftçi Mete Akyol'a Cumhuriyet Altını, ikinci olan çiftçi Metin Kaya'ya yarım Cumhuriyet Altını, 3'üncü olan çiftçi Cengizhan Çay'a ise çeyrek Cumhuriyet Altını verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Kaya Haberleri | Metin Kaya Kimdir - Haberler - Metin Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! AK Parti Trabzon İl Başkan aday adaylığını açıklamak isterken polisin 'pan
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 06:02:38. #1.14#
title