Mesut Taner Genç Haberleri

Mesut Taner Genç haber, Mesut Taner Genç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mesut Taner Genç - 24.07.2019
Eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Atilla'nın Türkiye'ye dönüşü
Öztunç, Turan'ın, Portekiz'de görevli bulunduğu sırada Afşin'de motorlu taşıtlar sınavında görevli gibi para aldığını iddia ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bunlardan dolayı hakkında soruşturma açıldı. Açılan soruşturma Kahramanmaraş Valiliğine geldi, valilikte komisyon toplandı ve Turan'a kademe ilerlemesinin durdurulması cezası istendi. Komisyon, bu cezayı ağır buldu, bir alt ceza olarak maaş kesme cezası uygulandı. Ceza alan bu Milli Eğitim Müdürü, birilerini devreye soktu, kendisine ceza veren komisyonun başkanı, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'i görevden aldırdı.
Mesut Taner Genç - 20.07.2017
Uşak İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Yatırımcı kuruluşların yürüttüğü 286 projeden 39'unun tamamlandığını belirten Vali Demir, 197 projenin devam ettiğini, 32 projenin ihale aşamasında olduğunu, 18 projeye ise henüz başlanmadığını kaydederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu toplantıdan amaç burada bulunan yatırımcı kuruluşlar arasındaki koordinasyonu sağlayarak yatırımların daha hızlı hedefe ulaşır şekilde yürütülmesini sağlamaktır. Tüm yatırımcı kuruluşlarımız, genel olarak programlarında yer alan, gerekiyorsa tamamlanmış olanlar da dahil olmak üzere, yatırımlarla ilgili genel bir çerçeve çizmeleri, yatırımlarla ilgili dar boğazlar veya koordinasyonu gerektiren bir durum var ise bunun altını çizerek belirtmeleridir. Bundan sonraki toplantılarda da çok güzel işlere imza atacağımız yatırımları ele alacağımıza inanıyorum" Toplantıya, Vali Yardımcıları Mehmet Hulusi Kaya, İsmail Gürsoy, Mesut Taner Genç, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, kaymakamlar, belediye başkanları, yatırımcı kuruluşların bölge müdürleri ve daire müdürleri katıldı.
Mesut Taner Genç - 24.06.2017
Uşak'ta Şehitlik Ziyareti
Şehitlik ziyaretine AK Parti Uşak milletvekilleri Mehmet Altay, Alim Tunç, Belediye Başkan Vekili Hakan Uludağ, Uşak Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran, Vali Yardımcıları Mehmet Hulusi Kaya, Sait Topoğlu, Mesut Taner Genç, İl Jandarma Komutanı Albay Nedim Selbisu, il müdürleri, şehit yakınları, emniyet mensupları ile vatandaşlar katıldı.
Mesut Taner Genç - 08.06.2017
Ukosb 5. Olağan Kongresi Yapıldı
UKOSB binasındaki kongreye Uşak Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Başkanı Selim Kandemir, Uşak Ticaret Borsası (UTB) Başkanı Mustafa Sezer, delegeler ve iş adamları katıldı.
Mesut Taner Genç - 19.05.2017
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Alanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu İstiklal Marşı okundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Necati Acar, yaptığı konuşmada, 19 Mayıs 1919'da, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının başlattığı hareketin, TBMM'nin kuruluşunun, ardından da Cumhuriyetin ilanının temelini oluşturduğunu belirtti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün faaliyetleri hakkında bilgi veren Acar, sağlıklı nesil yetişmesi için gençleri spora yönlendirdiklerini ifade etti. Etkinlik, şiirlerin okunması ve öğrencilerin hazırladıkları gösterileri sergilemesiyle devam etti. Törende, çeşitli spor dallarında birincilik alan Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç tarafından ödülleri verildi.
Mesut Taner Genç - 03.02.2017
Uşak'ta, AB Hibe Programları Tanıtım Toplantısı
AB hibe programları kapsamında sivil toplum kuruluşlarına sağlanan destekler ile ilgili bilgiler aktaran Özcan, konuşmasında şunlara yer verdi: "2004-2016 dönemi boyunca Türkiye Ulusal Ajansı bünyesinde yürütülen hayat boyu öğrenme ve Gençlik Programları (Erasmus +) kapsamında gençlik, mesleki eğitim ve yetişkin eğitimi alanlarında 210 projeye yaklaşık 5,5 milyon Avro destek sağlanmıştır. Katılım öncesi AB mali yardımları kapsamında sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimlere istihdam, sağlık, kültür, girişimcilik, AB ile diyalog gibi sosyal kalkınma alanındaki 17 projeye yaklaşık 1,8 milyon Avro hibe desteği sağlandı." Toplantıya, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, kurum müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.
Mesut Taner Genç - 30.08.2016
Güzeller görücüye çıkıyor
HEM TANITIM HEM TİCARET Uşak Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç de fuarın Uşak'ta bir ilk olması nedeniyle büyük önem taşıdığına dikkat çekti.
Mesut Taner Genç - 30.04.2016
Şampiyon Buzağı ve En İyi Koç-teke" Yarışması
Yarışmanın oldukça çekişmeli geçtiğine dikkati çeken Kahraman, şöyle konuştu: "Birinci olan buzağıların sahiplerine bir cumhuriyet altını ile süt sağım makinesi, ikinci olan buzağıların sahiplerine yarım altın ile buzağı kulübesi, üçüncü olan buzağıların sahiplerine ise çeyrek altın ve süt pülverizatörü verilecek. En iyi koç-teke yarışmasında birincilere Cumhuriyet altını ve kırkım makinesi, ikincilere yarım altın ve kırkım makinesi, üçüncülere çeyrek altın ve kırkım makinesi verilecek. Aynı zamanda en şirin kuzu ve oğlağın sahiplerine yarım altın verilecek. Ayrıca her katılımcıya süt kovası, bir miktar yem, biberon ve yalama taşı hediye edilecek." Uşak Vali Yardımcı Mesut Taner Genç ise ilde 120 bin adet büyükbaş, 430 bin de küçükbaş havyan bulunduğunu belirterek bu tür yarışmaların hayvancılıkta verimliliğin artmasına katkı sağladığını bildirdi.
Mesut Taner Genç - 03.01.2016
Bayırbucak Türkmenlerine Yardım
Yankın, Türkmenlerin yanında olduklarını, bölgede yaşanan gelişmelerin Türkiye tarafından yakından izlendiğinin altını çizerek, şöyle dedi: "Gönül coğrafyamızda kanayan yaralara merhem olmak, aç ve açıktaki insanlara kol kanat germek adına her gün Türkiye'nin değişik yerlerinden yardım tırları bölgeye gidiyor. Suriye'de yaşayan ve bombalar altında mücadele veren soydaşlarımıza yardım elimizi uzatmak maksadıyla başlattığımız kampanyaya Uşaklı hemşehrilerimiz büyük ilgi göstermiştir. Un, kuru gıda, yağ, çocuk maması, giyecek ve battaniye gibi acil olan ihtiyaçlara yönelik topladığımız 3 tır dolusu yardımı gönderiyoruz." Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç de Türkiye'nin dünyanın her tarafındaki yardıma muhtaç insanlara elini uzattığını belirterek, "Kendisi ihtiyaç sahibi olup da bir kilo bulgurunu, kuru fasulyesini buraya getirip veren insanların olduğuna şahit oldum.
Mesut Taner Genç - 07.11.2015
Uşak'ta Aşure Etkinliği Düzenlendi
Uşak Alevi Kültür Derneği tarafından Muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi.  Mehmet Akif Ersoy Mahalesi'ndeki Işık Çakır Sultan Cemevi'nde 9.  gerçekleştirilen etkinliğe Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof.
Mesut Taner Genç - 14.10.2013
Kurban Bayramına Doğru
Ziyarete, Uşak Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Fuat Kömürcü, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, şehit yakınları, askeri erkan ile vatandaşlar katıldı.
Mesut Taner Genç - 20.07.2013
4 Vali Yardımcısı ve 9 Kaymakamın Görev Yeri Değişti
İçişleri Bakanlığı tarafından Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararnameye göre, Samsun Vali Yardımcısı Hasan Ersan Ankara Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç Uşak Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Mehmet Hulusi Kaya Uşak Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Mustafa Özer ise Kırıkkale Vali Yardımcılığına atandı.
Mesut Taner Genç - 07.06.2013
Samsun Limanı'nda "Halk Sağlığı" Tatbikatı
Tatbikatın ardından açıklama yapan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, tatbikatın başarıyla tamamlandığını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Birliği ve İçişleri Bakanlığı'nın entegre sınır yönetimi kapsamında Avrupa Birliği ülkelerinde ortaklaşa olarak sınırlarımızda halk sağlığı risklerini kontrol altına almak ve sıfıra indirmek için kapasite artırımı uygulamalarına geçilmiştir.
Mesut Taner Genç - 30.04.2013
Samsun'da Kültür ve Sanat Çalıştayı Düzenlendi
İlkadım Kampüsü OMÜ Sahnesi'nde gerçekleşen 'Samsun Kültür ve Sanat Çalıştayı'na Vali Yardımcıları Mesut Taner Genç, Mehmet Ali Karatekeli, Rektör Prof.
Mesut Taner Genç - 30.04.2013
Samsun Kültür ve Sanat Çalıştayı Düzenlendi
İlkadım Kampüsü OMÜ Sahnesi'nde gerçekleşen Samsun Kültür ve Sanat Çalıştayı'na Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Mehmet Ali Karatekeli, OMÜ Rektörü Prof.
Mesut Taner Genç - 21.03.2013
Stk'lardan Vali Yardımcısına Destek
Samsun'da 27 sivil toplum kuruluşu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya üzeriden hakaret ettiği iddiasıyla İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında soruşturma açılan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'e destek verdiler.
Mesut Taner Genç - 21.03.2013
Stk'lardan Hakkında Soruşturma Açılan Vali Yardımcısı Genç'e Destek
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında soruşturma açılan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'e destek vermek için 27 sivil toplum kuruluşu bir araya geldi.
Mesut Taner Genç - 21.03.2013
'Türkiye Bölünüyor' Diyen Vali Yardımcısının Soruşturmasına Tepki
Samsun'da bir toplantıda "Türk milleti bölünüyor" dediği için hakkında soruşturma açılan Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'e, bazı sivil toplum örgütleri destek çıktı.
Mesut Taner Genç - 16.03.2013
Açılımı Eleştirdi Soruşturmayı Yedi
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç hakkında, geçen ocak ayında bir toplantıda yaptığı konuşma nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından idari soruşturma başlatıldı.
Mesut Taner Genç - 09.03.2013
"Milli Devlet Egemenlik ve Anayasalarımız" Konferansı
Konferansa Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Samsun Türk Ocağı Başkanı Prof: Dr.
Mesut Taner Genç - 09.02.2013
İlkadım'dan Tirit Gecesi
Düzenlenen geceye MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, ilçe kaymakamları, siyasi partilerin il başkanları, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, ilçe belediyelerinin başkan vekilleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, basın kuruluşlarının yetkilileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Mesut Taner Genç - 29.09.2012
Mesut Taner Genç, Terörle İlgili Düşüncelerini Anlattı
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Samsun Türk Ocakları Şubesi'nde '100.yıl konferansları' kapsamında bir konuşma yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mesut Taner Genç Haberleri | Mesut Taner Genç Kimdir - Haberler - Mesut Taner Genç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mesut Taner Genç kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Atilla'nın Türkiye'ye dönüşü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 22:52:28. #1.16#

title