Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi
Haberler » Politika » Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi - Haberler

Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Şişli Belediyesi'ne yaptığı ziyarette tatil eleştirileri soruldu. İmamoğlu, bu soruya "Kimin ne konuştuğundan ziyade, bizim işimiz şu anda mesaideyim" yanıtını verdi.

Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi

Büyükşehir Belediye Başkanı , Erzurum 'de yaptığı tatilin ardından İstanbul'a dönerek görevine başladı. İlk mesai gününde 'ni ziyaret eden İmamoğlu, tartışmalara neden olan kayak tatiliyle ilgili yöneltilen soruya cevap vermedi.

"ŞU ANDA MESAİDEYİM"

Bir basın mensubunun konuyla ilgili yönelttiği soruyu geçiştiren İmamoğlu, "Şu an İstanbul'dayız, Şişli Belediyesi'ndeyiz. Kimin ne konuştuğundan ziyade, bizim işimiz şu anda mesaideyim. Varsa o konuda her sorunuza cevap veririm" ifadelerini kullandı.

"KILIÇDAROĞLU DA RAHATSIZ OLDU" İDDİASI

Öte yandan Habertürk ekranlarında yayınlanan "Nedir Ne değildir?" programında Sevilay Yılman çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Ekrem İmamoğlu'nun Elazığ depreminin ardından Palandöken'e gidip kayak tatili yapmasının CHP Genel Merkezi'ni rahatsız ettiğini belirten Yılman, "Şunu biliyorum. Ekrem Bey'in önce Elazığ'a gitmesi ardından karayolu ile Erzurum'a geçmesi en başta Cumhuriyet Halk Partisi'nde, en başta Genel Merkez'de, en başta sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun şahsında büyük infiale neden oldu." ifadelerini kullandı.


Haber Videosu

: Mesaiye başlayan Ekrem İmamoğlu, Palandöken tatiliyle ilgili soruya cevap vermedi

Manşet

Haberler