Memoil, Bayi Sayısını 215'e Çıkardı - Haberler
Haberi Paylaş

Memoil, Bayi Sayısını 215'e Çıkardı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Memoil, Bayi Sayısını 215'e Çıkardı

Memoil Akaryakıt Dağıtım A.Ş, faaliyete geçtiği 2014 yılından bu yana, bayi ağını Türkiye genelinde genişletmek ve hizmet kalitesini arttırmak için yaptığı yatırımlarla bayi sayısını 215’e çıkardı.

Memoil Akaryakıt Dağıtım A.Ş, faaliyete geçtiği 2014 yılından bu yana, bayi ağını Türkiye genelinde genişletmek ve hizmet kalitesini arttırmak için yaptığı yatırımlarla bayi sayısını 215'e çıkardı.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Işık, yaptığı yazılı açıklamada, marka değerini artırmak için çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıktıklarının altını çizen Işık, "Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincindeyiz. Hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, hızlı gelişen, bireye ve topluma saygılı, müşteri odaklı beklentileri en üst seviyede karşılayan bir firma olmak için çalışıyoruz" dedi.

Güçlü altyapı, ilerici vizyon ile hizmet vermeye devam edeceklerini dile getiren Işık, "215 bayiye ulaştık. Bu bizim için çok önemli. Önümüzdeki yıl sayımız daha da artacak. Büyük bir aileyiz ve daha da büyük bir aile olmak için özverili çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Başarılarının ekip çalışmasına ve sektördeki deneyimlerine bağlı olduğunu vurgulayan Işık, kendilerini tercih eden bayilere en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını, bayilerle daha sık bir araya gelerek bu sayıyı daha da yukarılara çekmek istediklerini kaydetti. - MERSİN

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title