Meme kanseri için güçler birleşti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Meme kanseri için güçler birleşti

  Meme kanseri için güçler birleşti
  Hürriyet - Haberler | Magazin

  "Meme Kanserini Tanıyoruz" adlı sosyal sorumluluk projesinde birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluşu yöneticisi ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri gönüllü olarak yer aldı.

  "Meme Kanserini Tanıyoruz" adlı sosyal sorumluluk projesinde birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluşu yöneticisi ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri gönüllü olarak yer aldı. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'un destekleriyle katkıda bulunduğu projede Revna Demirören, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Neşe Gönül gibi tanınmış isimler fotoğraflarıyla meme kanserinde beslenmenin önemine değindi.

  Meri İstiroti-Revna Demirören

  Meme kanserinde dengeli beslenmenin kanser riskini azalttığına dikkat çeken fotoğraflarla ünlü yüzleri bir araya getiren projenin sergisi Zorlu AVM'de. Sergiden elde edilen gelir, Giresun'daki sel felaketinde evini kaybeden vatandaşlara bağışlanacak.

  Hürriyet - Magazin Haberleri

  Sivil Toplum Kuruluşu, Özgül Özkan Yavuz, Revna Demirören, Magazin, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title