ÖZGÜL ÖZKAN YAVUZ HABERLERİ

Özgül Özkan Yavuz haber, Özgül Özkan Yavuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgül Özkan Yavuz

Özgül Özkan Yavuz

Özgül Özkan Yavuz Kimdir ?

Özgül Özkan Yavuz, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu ve bir süre aynı üniversitede araştırma görevlisi olarak çalıştı. ODTÜ'de Kentsel Politika ve Yerel Çalışmalar alanında “Türkiye’de Kentsel Yenileme Süreçleri ve Politikaları” başlıklı teziyle 1998 yılında yüksek lisans diplomasını aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özgül Özkan Yavuz - 01.10.2021
Doğu Anadolu Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Açıldı
Açılış törenine Vali Mehmet Emin Bilmez, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Ak Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, kaymakamlar, belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, iş insanları ve vatandaşlar katıldı.
Özgül Özkan Yavuz - 15.08.2021
GALATA KULESİ ARA GÜLER SERGİSİ'NE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'un sanatseverlerle buluşturacağı serginin açılışı Doğuş Grubu Sanat Danışmanı Çağla Saraç, Ara Güler Müzesi Arşiv ve Araştırma Merkezi Müdürü Umut Sülün, Ara Güler Müzesi Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Özkaya, Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Bahar Erbengi ile Bakanlık Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Yahya Coşkun'un katılımlarıyla gerçekleştirilecek.
Özgül Özkan Yavuz - 15.08.2021
Galata Kulesi, Ara Güler Sergisi'ne ev sahipliği yapacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezinin iş birliğinde düzenlenecek sergide, Ara Güler'in açıklamalarıyla birlikte teşhire sunulacak 75 siyah beyaz fotoğraf yer alacak. Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'un sanatseverlerle buluşturacağı serginin açılışı Doğuş Grubu Sanat Danışmanı Çağla Saraç, Ara Güler Müzesi Arşiv ve Araştırma Merkezi Müdürü Umut Sülün, Ara Güler Müzesi Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Özkaya, Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Bahar Erbengi ile Bakanlık Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Yahya Coşkun'un katılımlarıyla gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özgül Özkan Yavuz Haberleri | Özgül Özkan Yavuz Kimdir - Haberler - Özgül Özkan Yavuz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgül Özkan Yavuz kimdir, hayatı ve biyografisi. KÜLTÜR BAKANI ERSOY: AKM'NİN AÇILIŞINA ÖZEL OLARAK BESTELENEN 'SİNAN' OPERASI
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 18:42:11. #1.15#

title