MEHMET YAKA HABERLERİ

Mehmet Yaka haber, Mehmet Yaka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Yaka

Mehmet Yaka

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Mehmet Yaka Kimdir ?

Mehmet Yaka, 1965 Karapınar doğumludur. İlkokulu Karapınar Atatürk İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini Karapınar İmam Hatip Lisesinde tamamladı.1991 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliğini bitiren Yaka, 1993 yılında Karapınar'da Diş Hekimliği muayenehanesi açtı. Konya Diş Hekimleri Odası Karapınar Temsilcilik görevini yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Yaka - Bugün
Karapınar'da arazi toplulaştırma tapuları dağıtıldı
İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Tapu Müdürü İzzet Coşar tarafından Şabanlı Mahallesi Muhtarı Ramazan Kocabaş'a tapular teslim edildi.
Mehmet Yaka - Bugün
KOP Başkan Vekili Tongur, Karapınar'ı ziyaret etti
Tongur, Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile görüşmesinin ardından bazı meslek odaları ve KOP'un desteğiyle hayata geçirilen yerleri gezdi.
Mehmet Yaka - Dün
AK Parti Milletvekili Gülay Samancı, Karapınar'da
Samancı'ya ziyaretlerinde Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Gümüşsoy da eşlik etti.
Mehmet Yaka - 21.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Karapınar'ı ziyaret etti
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat'ı makamında ziyaret eden Sorgun, ikiliden ilçe hakkında bilgi aldı.
Mehmet Yaka - 15.01.2021
Karapınar'da öğrencilere tablet dağıtımı yapıldı
Ticaret Borsası Meclis Salonunda düzenlenen tablet teslim törenine, Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy ve hayırsever Ahmet Çelebi katıldı.
Mehmet Yaka - 14.01.2021
Karapınar'da vergi rekortmenlerine plaket verildi
Törene, Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve bazı kurum müdürleri de katıldı.
Mehmet Yaka - 13.01.2021
Karapınar heyetinden Bakan Kurum'a ziyaret
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Kaymakamı Oğuz Murat Cem, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve Belediye Meclisi Üyesi Mustafa Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u makamında ziyaret etti.
Mehmet Yaka - 31.12.2020
Karapınar'da sokak hayvanlarının barındığı bakımevine ziyaret
Sokak hayvanlarının barındığı Karapınar Belediyesine bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi, Kaymakam Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan tarafından ziyaret edildi.
Mehmet Yaka - 29.12.2020
Kaymakam Murat'tan sağlık çalışanlarına moral ziyareti
Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve Belediye Başkanı Mehmet Yaka, salgın sürecinde büyük fedakarlıklarla çalışan sağlık çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu.
Mehmet Yaka - 24.12.2020
Karapınar Belediyesi'nden çekilişle 4 kişiye hediye bisiklet
Sosyal medya çekilişinde isimleri çıkan Gülseren Altınsoy, Şükrü Emir, Muammer Özsoy ve Mustafa Koçhan, bisikletlerini Belediye Meclis Salonu'nda Başkan Mehmet Yaka ve Başkan Yardımcısı Halil Aker'den bisikletlerini teslim aldılar.
Mehmet Yaka - 22.12.2020
Karapınar'da kaymakamlıktan öğrencilere destek
Öğrencileri evlerinde ziyaret eden Kaymakam Oğuz Cem Murat ve eşi Görkem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kurum ve SYDV Müdiresi Hatice Soran ile birlikte çalışma masalarını hediye etti.
Mehmet Yaka - 21.12.2020
Karapınar'da devam eden yatırımlar incelendi
Küçükdağ, İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ile birlikte millet bahçesi, yarı olimpik yüzme havuzu, gençlik merkezi gibi inşaatları devam eden alanlarda incelemelerde bulundu.
Mehmet Yaka - 17.12.2020
Karapınar'da kaymakam ve belediye başkanından pazar ziyareti
Kaymakam Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan, Zabıta Müdürü Talip Karagöz, emniyet ve zabıta personeli ile Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Sergi ve Sebze Pazarı'nı ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Mehmet Yaka - 08.12.2020
Karapınar Belediyesinden eğitime destek
Karapınar Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak projelerinden olan "Akademik Destek Paketi", 12. sınıf öğrencilerine ulaştırılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.
Mehmet Yaka - 04.12.2020
Karapınar'da yaya öncelikli trafik uygulaması
Zafer Caddesi'nde Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu önündeki uygulamaya Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan, emniyet personeli ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Yaka - 04.12.2020
Karapınar'da engelliler unutulmadı
Etkinliğe Murat'ın yanı sıra Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Gençlik Merkezi Müdürü Muhammet Ali Karakul, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Hatice Soran ile engelli aileleri katıldı.
Mehmet Yaka - 02.12.2020
Son dakika haberi | Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Karapınar Belediyesi'ne 2 yeni araç hibe edildi
Belediye Başkanı Mehmet Yaka,Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a araç desteğinden dolayı teşekkür etti.
Mehmet Yaka - 27.11.2020
Karapınar'da eğitime hayırsever desteği
Belediye Başkanı Mehmet Yaka, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: "Karyem ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortak çalışmaları sonucu EBA destek merkezleri kurulmasına karar verdik.
Mehmet Yaka - 24.11.2020
Karapınar'da öğretmenlere kitap hediye edildi
Prof. Dr. Mustafa Yavuz'un kaleme aldığı "Başımıza İcat Çıkaran Çocuklar ve Gençler" adlı kitaplar, okul müdürü ve öğretmenlere verilmek üzere, Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve Belediye Başkanı Mehmet Yaka tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal'a teslim edildi.
Mehmet Yaka - 18.11.2020
Karapınar Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı
Belediye Başkanı Mehmet Yaka, ilk defa düzenlenen fotoğrafı yarışmasına ilginin yoğun olduğunu belirtti.
Mehmet Yaka - 07.11.2020
Sıfır Atık Projesinden Karapınar Belediyesine ödül
Belediye Başkanı Mehmet Yaka, yaptığı açıklamada, Sıfır Atık ve Belediyeler Kongre Ödül Töreni'nde, katı atıkları en üst düzeyde kullanarak çevreye verilen zararı en aza indirmek ve sokak hayvanlarının yemek sorununu çözmek amacıyla hazırladıkları "Atıkları Yerinde Ayrıştırıyorum ve Sokak Hayvanlarını Besliyorum" projesinin ödüle layık görüldüğünü aktardı.
Mehmet Yaka - 23.10.2020
Konya'dan kısa kısa
Cenaze törenine, Bozu'nun ailesi ve yakınları ile Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Yaka - 21.10.2020
Bakan Kurum'un katkıları ile alınan tabletler, Karapınar'da okul müdürlerine teslim edildi
Bu kampanyaya ilk desteği veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un katkılarıyla alınan tabletler, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi. Yeni Belediye düğün salonundaki programda konuşan İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, yaptığı konuşmada, şunları ifade etti: "Kampanyamıza destek için Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum'u ziyaret ettik. Bakanımız Karapınar'ın bütün sorunları ile yakından ilgilenip çözüme kavuşturduğu gibi eğitim noktasında da tablet yardımında bulunacağını ifade ederek, 'ben de varım' dedi. Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimin biran önce başlaması en büyük temennimizdir. Ancak imkanı olmayıp ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmak üzere bu tabletleri okul müdürlerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılacaktır. Allah'ım devletimize zeval vermesin. Her haneye bir tablet girmesi için uğraş vermekteyiz. Çevre ve Şehircilik Bakanımıza ilçem adına şükranlarımı sunuyorum." Belediye Başkanı Mehmet Yaka da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a, desteğinden dolayı teşekkür etti.
Mehmet Yaka - 14.10.2020
Karapınar'da "sokak sağlıklaştırması" projesi hayata geçiriliyor
Belediye Başkanı Mehmet Yaka, toplantıda yaptığı konuşmada, "Yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki caddede uygulanacak proje, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Konya Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Belediyemizin de destekleri ile hayata geçirilecektir.
Mehmet Yaka - 13.10.2020
Karapınar Kaymakamı Murat'tan okullara ziyaret
Kaymakam Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal ile birlikte Yeşilyurt Mahallesi'nde, Salur Kemal Cantürk Ortaokulu ve İlkokulu, Güzelkışla Ortaokulu, Kayalı Ortaokulu ve İlkokulu, Tilkili İlkokulu öğretmen ve öğrencilerini ziyaret etti.
Mehmet Yaka - 12.10.2020
SÜ Tarımsal Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetim Kurulu üyeleri, Karapınar'da
Programa, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Karapınar Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner de katıldı.
Mehmet Yaka - 10.10.2020
Karapınar'da konut kurası çekilişi yapıldı
Çekilişe, Kaymakam Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ile diğer davetliler katıldı.
Mehmet Yaka - 10.10.2020
"Avrupa Hareketlilik Haftası" yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi
Teknoloji ve bilim geliştikçe doğal varlıkların ve doğal değerlerin kaybedildiğini ifade eden Etyemez, şunları kaydetti: "İnsanın insanca yaşayabilmesi için doğal değerlerimizi ve doğal varlıklarımızı korumamız gerektiği konusunda bu tür yarışmaların faydalı olacağına inanıyorum. Tabiatın bize bahşettiği doğal varlıklara ihtiyacımız var. Şu pandemi döneminde bütün dünyayı saran bir virüse bile son gelişmiş teknoloji ve bilim çare bulamadı. Bundan dolayı doğal varlıklara ihtiyacımız vardır. Virüsün yaygınlaşmaması için maske, mesafe, hijyen kurallarına kesinlikle uyulması gerekiyor. Kompozisyon ve fotoğraflar doğanın ne kadar değerli olduğunu bizlere ispatlamaktadır ve yarışmaya katılanlar bizlere bir noktada eser bırakmış oluyorlar." Belediye Başkanı Mehmet Yaka da Karapınar fotoğraflarının yer aldığı yarışmada katılımın memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.
Mehmet Yaka - 09.10.2020
Son dakika haber | Karapınar'da Kovid-19 denetimleri sürüyor
Belediye Başkanı Mehmet Yaka, vatandaşların sağlığını korumak için denetimlerin aralıksız sürdürüleceğini belirtti.
Mehmet Yaka - 09.10.2020
AK Parti Konya Milletvekili Etyemez'den, Karapınar'a ziyaret
İlk olarak Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ile görüşen Etyemez daha sonra STK temsilcileri ile bir araya geldi.
Mehmet Yaka - 06.10.2020
Karapınar'da öğrencilere maske ve kolonya hediye edildi
Kaymakam Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal ve Şube Müdürü Ahmet İçalan ile birlikte eğitim öğretime başlayan anaokulu, ilkokul ve EBA destek noktası sınıfı öğrencileri ziyaret edildi ve öğrencilerle sohbet gerçekleştirildi.
Mehmet Yaka - 01.10.2020
Karapınar Kaymakamı Murat, mahalle gezilerinde vatandaşlarla bir araya geldi
Karapınar'a yeni atanan Kaymakam Oğuz Cem Murat, mahalle gezilerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta görevine başlayan Kaymakam Murat, beraberinde Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte bazı mahalleleri ziyaret etti.
Mehmet Yaka - 25.09.2020
Karapınar Belediyesine arsa devri
Belediye Başkanı Mehmet Yaka, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın destekleri ile Maliye hazinesinden belediyemize arsaların tahsis edilmesinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a şükranlarımı sunuyorum.
Mehmet Yaka - 24.09.2020
Karapınar heyetinden Ankara ziyaretleri
Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve Belediye Meclisi üyesi Mustafa Kurum, Ankara'da bir takım ziyaretlerde bulundu.
Mehmet Yaka - 22.09.2020
Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Karapınar'da bisiklete binildi
Burada konuşan Belediye Başkanı Mehmet Yaka, "Bu etkinlik tüm dünyada eş zamanlı yapılmaktadır.
Mehmet Yaka - 18.09.2020
Karapınar Belediyesine iş makinesi hibe edildi
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca belediyeye greyderin hibe edilmesi nedeniyle düzenlenen törene katıldı.
Mehmet Yaka - 10.09.2020
Karapınar'da pancar üreticileri tarlalarında ziyaret edildi
AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve Belediye Başkanı Mehmet Yaka, çiftçileri tarlalarının başında ziyaret etti.
Mehmet Yaka - 05.09.2020
Karapınar heyetinden SÜ Rektörü Aksoy'a ziyaret
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, beraberindeki heyetle Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'u ziyaret etti.
Mehmet Yaka - 29.08.2020
Karapınar'da yol yapım çalışaması sürüyor
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, dış mahallerde sathi asfalt kaplama çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.
Mehmet Yaka - 13.08.2020
MHP Karapınar İlçe Teşkilatı'nda Ercan Alp yeniden başkan seçildi
Genel Kurula MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz, MHP İl Başkanı Remzi Karaaslan, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.
Mehmet Yaka - 12.08.2020
Karapınar'da düğün salonlarında Kovid-19 denetimi
Karapınar Belediyesi zabıta ekipleri tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında düğün salonları denetlendi. Denetimlere Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Zabıta Müdürü Talip Karagöz de katıldı.
Mehmet Yaka - 11.08.2020
Son dakika haberleri... Karapınar'da koronavirüs denetimleri yapıldı
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve İlçe Sağlık Müdürü Dr.
Mehmet Yaka - 30.07.2020
Karapınar'daki Acıgöl çevresinde temizlik yapıldı
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların göl çevresinde temiz bir ortam görmesi için çalışma yaptıklarını belirterek, "Gölümüz yüzmek, dinlenmek ve stres atmak isteyenlerin yararlandığı bir göl.
Mehmet Yaka - 28.07.2020
Konya Valisi Özkan, Karapınar'da incelemelerde bulundu
Karapınar Kaymakamı Onur Kökçü ve Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile görüşen Vali Özkan ilçenin sorunları, sosyal, ekonomik ve kültürel gelişmeler hakkında bilgiler aldı.
Mehmet Yaka - 22.07.2020
Karapınar Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesine ek protokol imzalandı
Başkanlık makamında yapılan imza törenine Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Hizmet-İş Sendikası Konya Şube Başkanı Vacit Sır ile bazı yetkililer katıldı.
Mehmet Yaka - 20.07.2020
Karapınar'da yabancı ot temizliği yapılıyor
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanı Mehmet Yaka, çevre temizliğine önem verdiklerini belirtti.
Mehmet Yaka - 20.07.2020
KARYEM Genel Kurulu yapıldı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında fabrikanın bahçesinde sosyal mesafe kuralına uyularak gerçekleştirilen toplantıda konuşan Karapınar Belediye Başkanı ve KARYEM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaka, kuruluşun her geçen daha ileriye gittiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Yaka Haberleri | Mehmet Yaka Kimdir - Haberler - Mehmet Yaka haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Yaka kimdir, hayatı ve biyografisi. Karapınar'da arazi toplulaştırma tapuları dağıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 20:42:18. #1.15#
title