MEHMET ÜNAL ŞAHİN HABERLERİ

MEHMET ÜNAL ŞAHİN HABERLERİ

Mehmet Ünal Şahin haber, Mehmet Ünal Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ünal Şahin

Mehmet Ünal Şahin

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mehmet Ünal Şahin Kimdir ?

Mehmet Ünal ŞAHİN 1955 Yılında Ankara'da doğdu. İlkokulu babasının görevi nedeniyle İstanbul ve Çanakkale'de okudu. Ortaokulu Ayvacık'ta, liseyi İstanbul ve Çanakkale'de tamamladı.Trakya Üniversitesi Gıda Teknolojisi ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesin'den mezun oldu. Uzun yıllar Ayvacık'ta ticaret ile uğraştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Ünal Şahin - 3.3.2019
Ayvacık'ta 3'üncü Deve Güreşi Festivali Yapıldı
Ayvacık Güreş Arenası'nda Ayvacık Belediyesi tarafından düzenlenen deve güreşlerine Çanakkale'nin yanı sıra, Balıkesir, Muğla, Aydın, Denizli, Antalya ve İzmir'den bölgenin ünlü develeri katılım sağladı. Yaklaşık 200 deve kıyasıya güreşirken, ortaya renkli görüntüler çıktı. Ayvacık Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Ünal Şahin, yaptığı açılış konuşmasında, "Deve güreşleri geleneksel kültürün bölgemizde bir parçasıdır.
Mehmet Ünal Şahin - 21.2.2019
Ayvacık'ta Depremde Zarar Gören Metruk Binalar Yıkılıyor-Camide Çatlaklar Oluştu
Çanakkale'de 5.0 büyüklüğünde deprem (4)       Ayvacık merkezli depremde ilçeye bağlı Sazlı köyünde kullanılmayan 7 ev ve 3 ağıl ile bir caminin içerisinde duvarlarda çatlaklar oluştu. Hasar gören bu binaların herhangi bir soruna yol açmaması için zaman geçirilmeden yıkım kararı alındı. Bunun üzerine köye getirilen İl Özel İdare Müdürlüğü'ne ait iş makineleri hasar gören yapılarda yıkım işlemine başladı.        BAŞKAN ŞAHİN: EVLERİNE GİREMEYENLERİ AĞIRLAYACAĞIZ       Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Sazlı köyünde caminin yanısıra kullanılmayan 10 yapı ile Ahmetçe ve Kayalar köylerinde yine kullanılmayan bazı evlerde hasar oluştuğunu, ancak başka bir olumsuzluğun yaşanmadığını söyledi.
Mehmet Ünal Şahin - 21.2.2019
Ayvacık'ta Depremde Zarar Gören Metruk Binalar Yıkılıyor
Çanakkale'de 5.0 büyüklüğünde deprem (4)   Ayvacık merkezli depremde ilçeye bağlı Sazlı köyünde kullanılmayan 7 ev ve 3 ağıl ile bir caminin içerisinde duvarlarda çatlaklar oluştu. Hasar gören bu binaların herhangi bir soruna yol açmaması için zaman geçirilmeden yıkım kararı alındı. Bunun üzerine köye getirilen İl Özel İdare Müdürlüğü'ne ait iş makineleri hasar gören yapılarda yıkım işlemine başladı.    BAŞKAN ŞAHİN: EVLERİNE GİREMEYENLERİ AĞIRLAYACAĞIZ   Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Sazlı köyünde caminin yanısıra kullanılmayan 10 yapı ile Ahmetçe ve Kayalar köylerinde yine kullanılmayan bazı evlerde hasar oluştuğunu, ancak başka bir olumsuzluğun yaşanmadığını söyledi.
Mehmet Ünal Şahin - 21.2.2019
Dha Yurt - Ayvacık'ta Depremde Zarar Gören Metruk Binalar Yıkılıyor
Çanakkale'de 5.0 büyüklüğünde deprem (4) Ayvacık merkezli depremde ilçeye bağlı Sazlı köyünde kullanılmayan 7 ev ve 3 ağıl ile bir caminin içerisinde duvarlarda çatlaklar oluştu. Hasar gören bu binaların herhangi bir soruna yol açmaması için zaman geçirilmeden yıkım kararı alındı. Bunun üzerine köye getirilen İl Özel İdare Müdürlüğü'ne ait iş makineleri hasar gören yapılarda yıkım işlemine başladı.  BAŞKAN ŞAHİN: EVLERİNE GİREMEYENLERİ AĞIRLAYACAĞIZ Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Sazlı köyünde caminin yanısıra kullanılmayan 10 yapı ile Ahmetçe ve Kayalar köylerinde yine kullanılmayan bazı evlerde hasar oluştuğunu, ancak başka bir olumsuzluğun yaşanmadığını söyledi.
Mehmet Ünal Şahin - 21.2.2019
Çanakkale'de 5.0 Büyüklüğünde Deprem (4)
HASAR GÖREN METRUK BİNALAR YIKILIYOR Ayvacık merkezli depremde ilçeye bağlı Sazlı köyünde kullanılmayan 7 ev ve 3 ağıl ile bir caminin içerisinde duvarlarda çatlaklar oluştu. Hasar gören bu binaların herhangi bir soruna yol açmaması için zaman geçirilmeden yıkım kararı alındı. Bunun üzerine köye getirilen İl Özel İdare Müdürlüğü'ne ait iş makineleri hasar gören yapılarda yıkım işlemine başladı.  BAŞKAN ŞAHİN: EVLERİNE GİREMEYENLERİ AĞIRLAYACAĞIZ Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Sazlı köyünde caminin yanısıra kullanılmayan 10 yapı ile Ahmetçe ve Kayalar köylerinde yine kullanılmayan bazı evlerde hasar oluştuğunu, ancak başka bir olumsuzluğun yaşanmadığını söyledi.
Mehmet Ünal Şahin - 20.2.2019
Dha Yurt - Çanakkale'de 5.0 Büyüklüğünde Deprem (2)- Yeniden
Depremin merkez üssü olan Ayvacık ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, şiddetli bir sarsıntı yaşadıklarını belirterek, ilçeye bağlı köylerde depremin herhangi bir hasara yol açıp açmadığını araştırmaya başladıklarını söyledi.
Mehmet Ünal Şahin - 6.2.2019
Ezine'de Kayıp Barış'ı Arama Çalışmaları 5'inci Gününde (2)
MEHMET VE FERHAT TOPRAĞA VERİLDİ Çanakkale'nin Ezine ilçesinde Menderes Çayı'nın Akköy geçidi noktasında suya kapılarak sürüklenen otomobilde cansız bedenleri bulunan lise öğrencileri Mehmet Yalçın ve Ferhat Çil'in cenaleri, bugün öğlende Ulu Camii'ne getirildi. Cenazeye Vali Orhan Tavlı, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, çocukların yakınları ve okul arkadaşları katıldı.
Mehmet Ünal Şahin - 6.2.2019
Dha Yurt Bülteni-15
Görüntü Dökümü ---------------------- -Öldürülen Muhammed Enes Çakal'ın fotoğrafı -Öldüren H.C.A'nın fotoğrafı -Köy Camisinden detay -Tabutun başında bulunan arkadaşlarındna detay  -Babası Ömer Çakal'ı teselli etmeye çalışan yakınları  -Cenaze Namazının kılınması  -Cenazenin omuzlarda köy mezarlığına götürülmesi -Baba Ömer Çakal'ın konuşması  Haber: Turgay İPEK-Kamera: Zafer KUMRU / ERZURUM, SÜRE: 04.16 BOYUT: 477 MB ================================================= 2)FERHAT VE MEHMET GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI ÇANAKKALE'nin Ezine ilçesinde geçen Cumartesi Menderes Çayı'nın Akköy geçidi noktasında suya kapılarak sürüklenen otomobilde içerisinde cansız bedenleri bulunan Çanakkale Sosyal Bilimler Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Mehmet Yalçın (16) ve Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi 2'inci sınıf öğrencisi Ferhat Çil ( 16) gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.Ferhat Çil ve Mehmet Yalçın için Ezine Merkez Ulu Camiinde bugün öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, Ferhat ve Mehmet'in yakınları ve okul arkadaşları katıldı.
Mehmet Ünal Şahin - 29.1.2019
Ayvacık'ta TOKİ Konutları İçin Kura Heyecanı Yaşandı
TOKİ'nin Ayvacık ilçesine bağlı Hamdibey Mahallesi'nde inşaatı süren 'Ayvacık 157 Konut Projesi'ndeki 110 konut için Ayvacık Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki konferans salonunda, kura çekimi töreni düzenlendi. Kura törenine, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, Ayvacık Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Ünal Şahin ve başvuru sahipleri katıldı.
Mehmet Ünal Şahin - 29.1.2019
Ayvacık'ta TOKİ Konutları İçin Kura Heyecanı Yaşandı
TOKİ'nin Ayvacık ilçesine bağlı Hamdibey Mahallesi'nde inşaatı süren 'Ayvacık 157 Konut Projesi'ndeki 110 konut için Ayvacık Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki konferans salonunda, kura çekimi töreni düzenlendi. Kura törenine, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, Ayvacık Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Ünal Şahin ve başvuru sahipleri katıldı.
Mehmet Ünal Şahin - 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Ayvacık Ayvacık Atatürk Kültür Parkı'nda düzenlenen törene Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, Ayvacık Garnizon Komutanı Hava Savunma Binbaşı Ahmet Kesgin, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, daire amirleri, siyasiler partilerin yetkileri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ünal Şahin - 6.11.2018
Turizm Bölgesinde Çöpten Elektrik Enerjisi Üretecekler
Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ayvacık, Bayramiç, Ezine ve Bozcaada ilçe ve Küçükkuyu ve Geyikli belediyeleri ve 188 köyün katılımıyla kurdukları "Troas Katı Atık Birliği" olarak tüm dünyaya örnek bir projeyi tamamladıklarını belirtti.
Mehmet Ünal Şahin - 28.10.2018
Ayvacık'ta Cumhuriyet Yürüyüşü Yapıldı
Cumhuriyet Yürüyüşü'ne Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve ilçe halkı katıldı.
Mehmet Ünal Şahin - 19.10.2018
Çanakkale'de "Muhtarlar Günü" Kutlamaları
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam eden törende konuşan Dernek Başkanı Cahit Dermenci, muhtarların köy ve mahallelerde vatandaşların huzur ve güven içinde olması için çaba sarf ettiğini söyledi. Dermenci ayrıca son dönemlerde muhtarlara yapılan maddi ve manevi desteklerden dolayı devlet büyüklerine de teşekkür etti. Törene, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Ayvacık Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Cura, Ayvacık AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Engin, İl Genel Meclis Üyesi Turan Tumay ve çok sayıda muhtar katıldı.
Mehmet Ünal Şahin - 10.10.2018
Depremzedeler Yeni Evlerine Kavuşuyor
"İmrenilecek konutlar oldu" Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, bölgedeki evlerin depremde zarar gördüğünü anlatarak, şöyle konuştu: "Hemen konteyner evler kurduk.
Mehmet Ünal Şahin - 23.9.2018
Çanakkale'de Şehitlik Gezisi Faciayla Sonuçlanıyordu
Olay yerinde jandarma yol güvenliği alırken, kazanın şokunu atlatamayan yolcular yol kenarına oturup kazanın şokunu atlatmaya çalıştı. Ayvacık Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Ünal Şahin de olay yerine gelerek kaza ve yaralıların durumuyla ilgili bilgi aldı.
Mehmet Ünal Şahin - 21.9.2018
Ayvacık'ın Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü
Atatürk Kültür Parkı'nda düzenlenen törende, Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, Garnizon Komutanı Hava Binbaşı Ahmet Kesgin ile Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, çelenk bıraktı, saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı'nı okudu.
Mehmet Ünal Şahin - 3.8.2018
Dha Yurt Bülteni - 18
İskele meydanında saat 20.00'de Ayvacık Turizm, Kültür, Doğa ve Spor Derneği tarafından, 'Geçmişten Geleceğe, Yaşayan Kültür Mirasımız, Çeyiz' etkinliği düzenlendi. Programa, Ayvacık Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Ünal Şahin, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av.
Mehmet Ünal Şahin - 2.8.2018
Ayvacık Bölgesinin Yöresel Ürünleri Tanıtıldı
İskele meydanında saat 20.00'de Ayvacık Turizm, Kültür, Doğa ve Spor Derneği tarafından, 'Geçmişten Geleceğe, Yaşayan Kültür Mirasımız, Çeyiz' etkinliği düzenlendi. Programa, Ayvacık Belediye Başkanı AK Parti'li Mehmet Ünal Şahin, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ünal Şahin Haberleri | Mehmet Ünal Şahin Kimdir - Haberler - Mehmet Ünal Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ünal Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Assos sahillerinde, bayramda yüzde 100 doluluk bekleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 18:34:00. #1.15#
title