MEHMET ŞENER HABERLERİ

Mehmet Şener haber, Mehmet Şener son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Şener

Mehmet Şener

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1988

Mehmet Şener Kimdir ?

Suruç ilçesinde doğdu. Evli ve 3 çocuk babası olan Şener, ticaretle ilgileniyor. Mehmet Şener, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde Saadet Partisi'nin Şanlıurfa Suruç Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Şener - 18.01.2021
Ceviz ağaçlarının su kullanımı TÜBİTAK destekli projeyle analiz edilecek
Araştırma Görevlisi Dr. Erhan Göçmen'in yürütücülüğünü yaptığı projede, araştırmacı olarak Biyosistem Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Tolga Erdem, Doç. Dr. Mehmet Şener ve Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof.
Mehmet Şener - 27.10.2020
"20 Eylül 2020 Niğde-Bor-Obruk Depremi" paneli düzenlendi
Panele, Vali Yardımcısı Cemil Kılınç, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Gökhan, Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şener, AFAD İl Müdürü Selami Kılıçel ve davetliler katıldı.
Mehmet Şener - 23.09.2020
Prof. Dr. Şener Hasan Dağı aktif bir volkan
NİĞDE Ömer Halisdemir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şener ve ekibi, 20 Eylül'de 5.1 büyüklüğündeki depremin meydana geldiği Bor ilçesine bağlı Obruk Köyü'nde incelemelerde bulundu.
Mehmet Şener - 27.02.2020
Ford Otosan "iz bırakan çalışanlarını" ödüllendirdi
Ford Otosan'ın 60 yıllık köklü mirasında her bir çalışanın çok önemli emekleri olduğunu belirten Yenigün, ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları kaydetti: "Öncelikle, bu yılın, bugünlerin bizler için çok büyük anlamı var. Başarılarla dolu60 yıllık bir geçmişimiz var. Ben sizleri ve ailelerinizi, çoğunuzu şahsen tanıyorum. Bugün de burada aileleriniz ile bulunuyorsunuz. Bunlar bana çok büyük mutluluk veriyor. Çünkü her zaman söylediğim gibi Ford Otosan bir aile. Bizim gücümüz bu büyük aileden geliyor. Bugüne kadar elde edilen başarılar kolay başarılar değil ve hepinizin çok çok büyük emekleri var. Bu emekleriniz için de hem kendim, hem şirketimiz, hem de yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum." Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener ise, "Otomotiv sektörümüzün köklü kurumlarından Ford Otosan'ın gelenekselleşen Altın İz Ödülleri'nde siz emekçi kardeşlerimizle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum.
Mehmet Şener - 24.01.2020
Beyşehir Gölü'nün konuğu iki pelikan ilgi odağı oldu
Doğa Koruma ve Milli Parklar 8. Bölge Müdürlüğü, Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener gazetecilere yaptığı açıklamada, Milli Park sahasının 181 kuş türüne ev sahipliği yaptığını belirterek, "Kimi türler sadece birkaç gün, kimi türler birkaç hafta veya birkaç ay, kimi türler de yıl boyunca hep Beyşehir Gölü Milli Parkı'nı konaklama alanı olarak kullanabilmektedir.
Mehmet Şener - 28.11.2019
Nevşehir'e şehit ateşi düştü
Suriye'nin Tel Abyad kentinde Ayn İsa bölgesinden, PKK/YPG'li teröristlerce Akçakale'deki Tekçe Hudut Karakolu'na yapılan havanlı saldırıda, Uzman Çavuş Şevket Tekin, şehit oldu. Şehit Tekin'in, acı haberi, memleketi Nevşehir'in Avanos ilçesindeki babaevine ulaştı. Gülay-Mehmet Şener Tekin çiftinin 3 çocuğundan en büyüğü olan Şevket Tekin'in şehit olduğu haberini, Kaymakam Vekili Mehmet Maraşlı ve askeri yetkililer aileye verdi.
Mehmet Şener - 28.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Suriye'nin Tel Abyad kentinde Ayn İsa bölgesinden, PKK/YPG'li teröristlerce Akçakale'deki Tekçe Hudut Karakolu'na yapılan havanlı saldırıda, Uzman Çavuş Şevket Tekin, şehit oldu. Şehit Tekin'in, acı haberi, memleketi Nevşehir'in Avanos ilçesindeki babaevine ulaştı. Gülay-Mehmet Şener Tekin çiftinin 3 çocuğundan en büyüğü olan Şevket Tekin'in şehit olduğu haberini, Kaymakam Vekili Mehmet Maraşlı ve askeri yetkililer aileye verdi.
Mehmet Şener - 24.08.2019
Beyşehir'de jandarma personeli için eğitim semineri
Beyşehir Gölü Milli Parkı İdari Ziyaretçi Tanıtım Merkezi'nde gerçekleştirilen seminerde, Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener tarafından jandarma personeli, 4915 sayılı kara avcılığı ve 2019-2020 Merkez Av Komisyonu (MAK) kararlarına ilişkin bilgilendirildi.
Mehmet Şener - 12.07.2019
Elektrik akıma kapılıp, ayakları kopan leyleklere koruma
Leyleklerin tedaviye alındığını belirten Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener ise Türkiye'nin en büyük leylek kolonilerinin burada olması nedeniyle bu olaylarla sürekli karşılaştıklarını söyledi.
Mehmet Şener - 12.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
İki leyleğin tedavi altına alındığını ifade eden  Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener, Türkiye'nin en büyük leylek kolonilerinin burada olması sebebiyle bu tür olaylarla sürekli karşılaştıklarını kaydetti.
Mehmet Şener - 12.07.2019
Beyşehir'de yaralı leylekler koruma altına alındı
Yaralı leyleği bulan Musa Uluğ gazetecilere yaptığı açıklamada, "Kahvehaneye gittiğimde bahçesinde buldum bu yavru leyleği. Oraya düşmüş ve ayağı kesik halde duruyordu. Sanıyorum elektrik tellerine takıldığından kaynaklanmış. O yüzden, buradaki Leylekler Tepesi'nde bulunan elektrik tellerinin yeraltına alınması gerekiyor. Leylekler ayrıca, burada balya iplerini getirip yuvalarına bunları sardığı için ayakları takılıp kesilebiliyor. Geçen sene de bu durumda olan üç yavru leyleği kurtarmıştık." diye konuştu. Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener de, Beyşehir Gölü Milli Parkı'na komşu olan Yeşildağ ve Adaköy mahallelerinde leyleklerin ilkbahar ve yaz dönemini geçirdiğini ve burada Türkiye'nin en büyük leylek kolonilerinin bulunduğunu anımsatarak, buradaki yuvalarda kalan leylekler ile yavrularının zaman zaman çeşitli sebeplerle yaralanabildiğini söyledi.
Mehmet Şener - 26.06.2019
Beyşehir Gölü Milli Parkı'nda yürüyüş ve bisiklet rotaları belirleniyor
Sahada çalışmalarına Tarım ve Orman Bakanlığı 8. Bölge Müdürü Mustafa Tuğrul Şahin, Milli Parklar Şube Müdürü Serhat Uğraş, Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener, Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Etkinlikler Sorumlusu Mustafa Büyükkafalı ve milli parklar mühendisleri de katıldı.
Mehmet Şener - 19.06.2019
Giresunspor'da başkanlığa Sacit Ali Eren, yeniden seçildi
Sacit Ali Eren başkanlığındaki Giresunspor'un yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "İsmail Kurt, Ali Tekbaş, İsmail Demir, Fazıl Ziya Pamukoğlu, İbrahim Cemal Çabukusta, Ferhat Karademir, Sinan Akgün, Hasan Yılmaz, Said Safi, Mehmet Şener, Hüseyin İpek, Mehmet Fevzi Usta, Hüseyin Taşkın, Abdülselam Çağrıcı, Mutlu Ömer Karaman.
Mehmet Şener - 23.05.2019
Niğde'nin Bor ilçesinde bir haftada 4 deprem oldu
Niğde'nin Bor ilçesinde bir haftada 4 deprem oldu Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şener, "Korkacak bir durum yok"NİĞDE - Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr.
Mehmet Şener - 02.04.2019
Turizm Rehberliği Öğrencileri Beyşehir Milli Parkı'nı Gezdi
Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener, geleceğin turizm rehberi olacak öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nün faaliyetleri, korunan alanlarda yapılan iş ve işlemler ile Türkiye'nin en büyük milli park sahalarından olan Beyşehir Gölü Milli Parkı hakkında bilgilendirmede bulundu.
Mehmet Şener - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Şanlıurfa'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mehmet Şener - 27.02.2019
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Rektör Şahin'e ziyaret Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Şener, Rektör Prof.
Mehmet Şener - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Şanlıurfa'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Şener Haberleri | Mehmet Şener Kimdir - Haberler - Mehmet Şener haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Şener kimdir, hayatı ve biyografisi. KIRAATHANEDE 'BUZLU' SERİNLİK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 03:12:15. #1.14#

title