Mazlum Kobani Haberleri

Mazlum Kobani haber, Mazlum Kobani son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mazlum Kobani - 6.10.2020
HDP Eş Genel Başkanı Buldan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
O süreçte mazlum Kobani halkıyla dayanışmak için hem Türkiye'de hem de dünyanın 70 ülkesinde insanlar ayaktaydı.
Mazlum Kobani - 23.9.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MKYK sonrası açıklama
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MKYK sonrası açıklama AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Türkiye açısından istikşafi görüşmelere başlamak açısından hiçbir sorun yoktur" "Ermenistan ateşle oynadığını bilsin" "Sağlık çalışanlarımıza gözbebeğimiz gibi davranmamız gerekirken bu barbarlıkların hiçbir şey ile izah edilmesi mümkün değildir" "Bu bir teröre destek verme girişimidir. Bunu bir BM yetkilisi gerçekleştirmiştir. Bunu şiddetle kınıyoruz" "Kazan kazan esasında bir sonuca varmak isteyen, hukuk temelinde yürümek isteyen için Türkiye'den daha iyi bir muhatap yoktur" "Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Türkiye Cumhuriyetinin hak ve menfaatlerini korumak konusundaki kararlılığı asla test edilemez" "Fransa'nın dış politikası ahlaki ve siyasi cari açıktan çökmüştür, hukuki cari açıktan çökmüştür" ANKARA - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye açısından istikşafi görüşmelere başlamak açısından hiçbir sorun yoktur. Çerçeveyi arkadaşlarımız çalışacaklardır. Çalıştıktan sonra da uygun takvim ilan edilecektir" dedi. AK Parti Sözcüsü Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen MKYK toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Ermenistan'ın saldırısına ilişkin açıklamada bulunan Çelik, "Buradan bir kere daha Ermenistan'ı uyarıyoruz. Çok fazla analiz yapmaya gerek yok. Yukarı Karabağ'ı hukuksuzca işgal eden Ermenistan burada Tovuz bölgesinde bu saldırıları gerçekleştiriyor. Türkiye açısından bunlar asla kabul edilemez. Ermenistan ateşle oynadığını bilsin. Bölgedeki istikrarsızlığın, bölgedeki kargaşa çıkarma faaliyetlerinin odak noktası Ermenistan'dır. Türkiye kayıtsız şartsız Azerbaycan'ın yanındadır" ifadelerini kullandı. "Süreci takip edeceğiz" Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık çalışanlarına yönelik yapılan saldırıyı kınayan Çelik, "Sağlık çalışanlarımıza gözbebeğimiz gibi davranmamız gerekirken bu barbarlıkların hiçbir şey ile izah edilmesi mümkün değildir. İnsanların acıları olabilir ama unutmasınlar ki sağlık çalışanları bu acıları dindirmek için, bu üzüntüler ortaya çıkmasın diye gayret gösteriyorlar. Dünyanın her yerinde görüyoruz, bizim ki kadar adanmış, vatanseverce çalışan bir sağlık teşkilatı dünyada emsali yok. Bu konuda da AK Parti olarak yapılan bu saldırıdaki adli süreci takip edeceğiz" açıklamasında bulundu. "Bu teröre destek verme girişimidir" BM Genel Sekreteri Çocuklar ve Silahlı Çatışma Özel Temsilcisi Virginia Gamba'nın Suriye Demokratik Güçleri'nin elebaşı Mazlum Kobani kod adlı Ferhat Abdi Şahin ile görüşmesine tepki gösteren Çelik, "Bu bir teröre destek verme girişimidir.
Mazlum Kobani - 17.8.2020
Son dakika haberleri: Terör örgütünde petrol paylaşımı kavgası
SURİYE'de petrol sahalarını ABD'nin desteğiyle kontrol altında tutan terör örgütü YPG/PYD-PKK'nın, petrol parasının paylaşımı konusunda, kendi içerisinde gerilim yaşandığı öğrenildi.  DHA muhabirinin güvenlik kaynaklarından aldığı bilgilere göre, ABD'li petrol şirketiyle anlaşma imzalayan terör örgütü YPG/PYD'nin elebaşlarından sözde Suriye Demokratik Güçleri Komutanı Mazlum Kobani kod adlı Ferhat Abdi Şahin ile PKK elebaşlarından Murat Karayılan arasında bu nedenle gerilimin tavan yaptığı ve iletişimin koptuğu öğrenildi.
Mazlum Kobani - 22.6.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den "terörle mücadele" değerlendirmesi Açıklaması
Şu anda Suriye'nin yüzde 26'lık kısmının terör örgütlerinin istilasına mahkum olduğunu anlatan Bahçeli, şu değerlendirmelerde bulundu: "Irak'ı pençesine alan etnik ve mezhebi çatışmalar hem Türkiye'yi hem de bölge barışını adeta mayınlamaktadır. Sınırlarımızın hemen dibinde ABD-Fransa müşahitliğinde yapılan gizli ve sinsi görüşmeler, temaslar ve diyaloglar sonucunda, PKK ile Barzani unsurları arasında emel ve hedef birlikteliği sağlandığı anlaşılmaktadır. Açık kaynaklar bu durumu tevsik ve teyit etmektedir. 16 Haziran'da aynı damardan beslenen hain oluşumlar, zalimlerin gözetiminde mutabakata varmışlardır. Geçtiğimiz günlerde, Suriye'nin Kamışlı şehrinde ABD'li teşrifatçıların katılımıyla, dahası terörist Mazlum Kobani'nin de yer aldığı basın toplantısı, alçaklığın ve rezaletin vahim bir deşifresidir.
Mazlum Kobani - 22.6.2020
Bahçeli: "CHP-HDP-İP'in tehlike saçan gayrimeşru politikaları dış kaynaklı tehditlere müsait ortam...
Irak ve Suriye'deki olayların Türkiye'nin milli bekasına yansımasının oldukça menfi bir durum olduğunu aktaran Bahçeli, "Sınır ötesindeki husumet ve hıyanet zemini imha edilmeden terörün sadece ülke topraklarından kazınıp atılması milli güvenliğimizi korumaya yetmeyecektir. Şu anda Suriye'nin yüzde 26'lık kısmı terör örgütlerinin istilasına mahkümdur. Irak'ı pençesine alan etnik ve mezhebi çatışmalar hem Türkiye'yi hem de bölge barışını adeta mayınlamaktadır. Sınırlarımızın hemen dibinde ABD-Fransa müşahitliğinde yapılan gizli ve sinsi görüşmeler, temaslar ve diyaloglar sonucunda PKK ile Barzani unsurları arasında emel ve hedef birlikteliği sağlandığı anlaşılmaktadır. Açık kaynaklar bu durumu tevsik ve teyit etmektedir. 16 Haziran 2020'de aynı damardan beslenen hain oluşumlar zalimlerin gözetiminde mutabakata varmışlardır. Geçtiğimiz günlerde, Suriye'nin Kamışlı şehrinde ABD'li teşrifatçıların katılımıyla, dahası terörist Mazlum Kobani'nin de yer aldığı basın toplantısı alçaklığın ve rezaletin vahim bir deşifresidir.
Mazlum Kobani - 21.4.2020
Körfez'in Türkiye karşıtı politikalarında yeni sahne Suriye
Türkiye karşıtı eylemlerin yeni sahnesi Suriye Yine bu iki ülkeden yetkililerle terör örgütü PYD/YPG üst düzey temsilcilerinin katılımıyla, Riyad ve Abu Dabi'de bir dizi toplantı gerçekleştirildi. Mesela Ekim 2017'de Suudi Arabistan'ın Körfez İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Samir Sebhan, ABD'nin Koalisyon Özel Temsilcisi Brett McGurk'la beraber Rakka'da PYD/YPG militanlarıyla koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Aralık 2019'da BAE, terör örgütü elebaşlarından biri olan ve Türkiye'nin kırmızı bültenle aradığı Mazlum Kobani kod adlı Ferhat Abdi Şahin'i Abu Dabi'de ağırlanmaktan çekinmedi.
Mazlum Kobani - 31.3.2020
DEAŞ'lı mahkumlar, YPG/PKK işgalindeki Haseke'de çıkardıkları isyana son verdi
YPG/PKK elebaşlarından Mazlum Kobani kod adlı terörist Ferhat Abdi Şahin'i ve ABD askerlerini taşıyan 10 araçlık konvoy isyanı başlatanlarla görüşmek üzere dün akşam, ceza evine gelmişti.
Mazlum Kobani - 30.3.2020
DEAŞ'lı mahkumlar, YPG/PKK işgalindeki Haseke'de isyan çıkardı
Daha sonra, hapishanenin bulunduğu Guveryan bölgesine sözde SDG elebaşı Mazlum Kobani kod adlı terörist Ferhat Abdi Şahin'in de bulunduğu ABD askeri komutanlarını taşıyan 10 araçlık konvoyun geldiği öğrenildi.
Mazlum Kobani - 20.2.2020
KYB'nin yeni eş başkanları Irak Kürtlerini nasıl etkiler?
Öte yandan, Geçtiğimiz Kasım ayında, Süleymaniye'de, terör örgütü PKK/YPG liderlerinden "Mazlum Kobani" kod adlı Ferhat Abdi Şahin ile görüşen Lahur Talabani'nin, geçmişte, Suriye'nin Ayn el-Arab (Kobani) bölgesinde YPG'ye ABD desteği verilmesinde aracı olduğu ve KYB'nin de ABD üzerinden YPG'ye silah gönderdiği iddia edilmişti.
Mazlum Kobani - 24.12.2019
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Bu bir devlet projesidir, belediye projesi değil"
"Bunların da karşılıksız kalmayacağını açık bir şekilde ifade etmek isteriz" Fırat'ın doğusunda da sürecin sürdüğünü kaydeden Kalın, nispeten sakin ve istikrarlı bir barış ortamı olduğunu ifade ederek, YPG-PYD terörist faaliyetlerinin devam ettiğinin altını çizdi. Kalın, "Zaman zaman Amerika Birleşik Devletlerinin, zaman zaman Rusya Federasyonunun YPG-PYD terör örgütü ile çeşitli biçimlerde ilişkiye girdiğini, onları desteklediğini, yönlendirdiğini, askeri birlikler kurduklarını, belli bölgelere getirip götürdüklerini gözlemliyoruz. Bu konuda da çok net bir şekilde şunu ifade etmek istiyoruz; bu terör örgütü ile girilen her tür angajman teröre verilmiş doğrudan ya da dolaylı bir destektir ve bu tür faaliyetler devam ederse ve bizim sınırlarımıza dönük bir hareketlilik olursa Türkiye olarak bunların karşısında duracağımız net bir şekilde ifade etmek istiyoruz. Zaman zaman başka ülkelerin, bazı Körfez ülkelerinin de buradaki Ferhat Abdi Şahin adlı Mazlum Kobani kod adlı terör örgütünün elebaşlarından birisi ile çeşitli görüşmeler yaptıklarını, onu Türkiye'ye karşı kullanmak için bir arayışın içerisinde olduklarını da görüyoruz, bunu da not ediyoruz, bunların da karşılıksız kalmayacağını açık bir şekilde ifade etmek isteriz" ifadelerini kullandı.
Mazlum Kobani - 24.12.2019
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı
Zaman zaman başka ülkelerin, bazı Körfez ülkelerinin de buradaki Ferhat Abdi Şahin adlı Mazlum Kobani kod adlı terör örgütünün elebaşlarından birisi ile çeşitli görüşmeler yaptıklarını, onu Türkiye'ye karşı kullanmak için bir arayışın içerisinde olduklarını da görüyoruz, bunu da not ediyoruz.
Mazlum Kobani - 24.12.2019
Kalın: "Bazı Körfez ülkelerinin Mazlum Kobani ile görüşüp, Türkiye'ye karşı kullanma arayışında...
Kalın: "Bazı Körfez ülkelerinin Mazlum Kobani ile görüşüp, Türkiye'ye karşı kullanma arayışında olduklarını görüyoruz, bunlar karşılıksız kalmayacak"
Mazlum Kobani - 12.12.2019
11 Aralık 2019 Haberleri
11 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Mazlum Kobani - 26.11.2019
Erdoğan, Katar dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı
Bugün itibarıyla etkisiz hale getirilen terörist sayısı 1230. Bizim de 13 Mehmetçiğimiz şehit. Suriye Milli Ordusundan da 241 şehit var. Sivil kayıp sayısı da 22. Bu mücadeleyi kararlı şekilde sürdürmemiz lazım. Bizim önceliğimiz şu an terör örgütünün tacizlerini ortadan kaldırmak. Şu anda kısmen ABD'yi ve genelde rejimi rahatsız eden bizim oradaki varlığımız. YPG/PYD terör örgütü ama birileri inatla, 'Kürtler' diye ifade ediyor. Bu yaklaşım tarzı gerek Türkiye'deki gerekse Suriye'deki Kürt kardeşlerimize hakarettir. Biz kalkıp da YPG/PYD üzerinden Kürtleri terörist ilan edemeyiz. Bu haksızlıktır. Terörist teröristtir. Bizim mücadelemiz Kürtlerle değil, teröristlerledir. PYD/YPG, DEAŞ teröristtir. Bu örgütlerin hepsiyle mücadele ediyoruz. Bakıyorsun bir terörist Mazlum Kobani adını kullanıyor.
Mazlum Kobani - 19.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyadaki gelişmeler Türkiye-ABD'nin çok daha yakın olmasını gerektiriyor
'DEAŞ'LILARI SERBEST BIRAKTILAR' Suriye meselesinin ABD ziyaretinin en önemli başlıklarından biri olduğuna dikkati çeken Erdoğan, Türkiye'de bin 200'ü aşkın, Suriye'de 310'un üzerinde, geri gönderme merkezlerinde de bine yakın DEAŞ'lının bulunduğunu ifade etti. Erdoğan, şöyle konuştu: "Bağdadi'nin eşi, kız kardeşi ve diğer aile fertlerinden oluşan çok sayıda kişi yakalanmıştır. Şu anda bunlar elimizde. Bu kişilerden çok değerli istihbari bilgiler elde edildi. Buna karşılık PKK-YPG, Suriye'deki kamplarda bulunan binlerce DEAŞ'lıyı şantaj malzemesi olarak kullanarak, serbest bıraktı. Kim bunlar hani ortaklar vardı ya, YPG-PYD. Ortak davranıyorlardı ya, işte bunlar şimdi o DEAŞ'lıları serbest bıraktılar. Amerikalı muhataplarımıza bunları da anlattık. DEAŞ'lılara karşı sahada bir başka terör örgütüne ihtiyaçları olmadığını, Türkiye'nin bu mücadeleyi yürütecek imkana ve kararlılığa sahip olduğun söyledik, söylüyoruz." 'SALDIRILARIN TAMAMININ MÜSEBBİBİ PKK-YPG TERÖR ÖRGÜTÜDÜR' Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barış Pınarı Harekat alanında 600'den fazla meskun mahalin ele geçirildiğini, 1200'e yakın teröristin etkisiz hale getirildiğini  belirterek, şunları kaydetti: "Hem Amerika'nın hem de Rusya'nın vardığımız mutabakatlara uygun şekilde belirlediğimiz bölgeleri teröristlerden tamamen arındıramadığı açıkça ortadadır. Harekat alanı sınırları dışından güvenlik güçlerimize ve Suriye Milli Ordu mensuplarına yönelik neredeyse her gün saldırı düzenleniyor. Bunun yanında kontrol altındaki bölgelerdeki sivillere yönelik bombalı eylemler gerçekleştiriliyor. Saldırıların tamamının müsebbibi PKK-YPG terör örgütüdür. Türkiye'nin yürüttüğü harekata şiddetle karşı çıkıp, bizi akıl mantık dışı ithamlar yöneltenlerin hiçbiri bu insanlık dışı saldırılara ses çıkarmıyor. Terör örgütünün mevzi haline getirdiği okul, cami, hastane, kilise gibi yerleri görüntüleriyle dünya kamuoyunun dikkatine getirmemize rağmen kimse dönüp de bunlara bakmıyor. Çünkü mesele ne Türkiye'nin yaptıkları veya yapmadıklarıdır, ne de terör örgütünün gerçekte nasıl bir eli kanlı katiller sürüsü olduğudur. İşte bakıyorsunuz, ne diyorlar? Mazlum Kobani.
Mazlum Kobani - 19.11.2019
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
Harekat alanı sınırları dışında Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Milli Ordusu mensuplarına yönelik neredeyse her gün saldırı düzenlendiğine, sivillere yönelik bombalı eylemlerin gerçekleştirildiğine dikkati çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Saldırıların tamamının müsebbibi PKK/YPG terör örgütüdür. Türkiye'nin yürüttüğü harekata şiddetle karşı çıkıp bize akıl, mantık dışı ithamlar yürütülenlerin hiçbiri bu insanlık dışı saldırılara ses çıkarmadı. Bölücü terör örgütünü DEAŞ'a karşı savaşan bir yapı gibi göstermek için çırpınanlar, bugün aynı örgütün sivil katliamlarını örtmeye çalışıyor. Terör örgütünün mevzi haline getirdiği okul, cami, hastane, kilise gibi yerleri görüntüleriyle dünya kamuoyunun dikkatine getirmemize rağmen kimse dönüp de bunlara bakmıyor. Çünkü mesele ne Türkiye'nin yaptıkları veya yapmadıklarıdır, ne de terör örgütünün gerçekte nasıl bir eli kanlı katiller sürüsü olduğudur. İşte bakıyorsunuz, ne diyorlar? Mazlum Kobani.
Mazlum Kobani - 19.11.2019
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ne Mazlum Kobani'si? Bu adam bizim ülkemizde yüzlerce insanın...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ne Mazlum Kobani'si? Bu adam bizim ülkemizde yüzlerce insanın öldürülmesinin başını çekmiş olan bir katildir, bir terör örgütünün başıdır.
Mazlum Kobani - 16.11.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Görüntü Dökümü: ------------- -Cami avlusu  -Cenazeler -Yakınlarından görüntü -Cenaze namazı -Dua edilmesi -Tabutların omuzlanması -Cenaze aracının gelişi  -Mezarlıktan görüntü  -Cenazelerin taşınması  -Kuran-ı kerim okunması ve dua edilmesi  -Kireç torbalarının mezara indirilmesi -Dua eden kişilerin görüntüsü -Detaylar 16.11.2019 - 13.07 Haber Kodu : 191116101 16.11.2019 -14.08  Haber Kodu : 191116122 16.11.2019 -17.15  Haber Kodu : 191116189 ================================== 4- ERDOĞAN'IN TRUMP'A İZLETTİRDİĞİ TERÖR SALDIRISINI YAŞAYAN MAHALLE SAKİNLERİ KONUŞTU Haber-Kamera: Alper KORKMAZ / İSTANBUL, CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Beyaz Saray'daki toplantı sırasında ABD Başkanı Trump ve senatörlere, Mazlum Kobani isimli terörist tarafından yapılan katliamları anlatan bir video izletti.
Mazlum Kobani - 16.11.2019
Erdoğan'ın Trump'a izlettirdiği terör saldırısını yaşayan mahalle sakinleri konuştu
'nın görüntülerini içeren kayıt, 2008'deki Güngören'deki terör saldırısına ait. Saldırıda hayatını kaybeden Yunus Öztürk'ün annesi Türkan Öztürk acılarının hale taze olduğunu söyleyerek, "Ben cumhurbaşkanımıza güveniyorum. Bu katili de ele geçirecek, bu katili de alacak" diye konuştu.    "BAŞKASINI KURTARMAYA ÇALIŞIRKEN KENDİ DE GİTTİ" Güngören'de 2008 yılında çöp kutusuna bırakılan iki bombanın patlatılması sonucu 17 kişi hayatını kaybetmiş, 154 kişi de yaralanmıştı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'daki temaslarında ABD Başkanı Donald Trump ve Amerikalı senatörlere PKK/YPG'li terörist 'Mazlum Kobani' kod adlı Ferhat Abdi Şahin'in karıştığı terör eylemleri hakkında hazırlanan videoyu izlettirmişti.
Mazlum Kobani - 16.11.2019
ERDOĞAN'IN TRUMP'A İZLETTİRDİĞİ TERÖR SALDIRISINI YAŞAYAN MAHALLE SAKİNLERİ KONUŞTU
'nın görüntülerini içeren kayıt, 2008'deki Güngören'deki terör saldırısına ait. Saldırıda hayatını kaybeden Yunus Öztürk'ün annesi Türkan Öztürk acılarının hale taze olduğunu söyleyerek, "Ben cumhurbaşkanımıza güveniyorum. Bu katili de ele geçirecek, bu katili de alacak" diye konuştu.  "BAŞKASINI KURTARMAYA ÇALIŞIRKEN KENDİ DE GİTTİ" Güngören'de 2008 yılında çöp kutusuna bırakılan iki bombanın patlatılması sonucu 17 kişi hayatını kaybetmiş, 154 kişi de yaralanmıştı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'daki temaslarında ABD Başkanı Donald Trump ve Amerikalı senatörlere PKK/YPG'li terörist 'Mazlum Kobani' kod adlı Ferhat Abdi Şahin'in karıştığı terör eylemleri hakkında hazırlanan videoyu izlettirmişti.
Mazlum Kobani - 15.11.2019
Sözcü Kalın: "S-400 ve F-35 için bugün itibarıyla çalışmaya başladık"
İbrahim Kalın, bir soru üzerine, Ferhat Abdi Şahin (Mazlum Kobani) adlı teröriste ilişkin CIA belgelerinin ABD heyetine verildiğini ve bu teröristin ABD'ye davet edilmemesi gerektiğini görüşmede dile getirdiklerini anlattı.
Mazlum Kobani - 15.11.2019
Erdoğan'ın Trump'a verdiği kitapta Türkiye'nin terörle mücadelesi anlatıldı
TERÖRİST ŞAHİN'İN TERÖR SALDIRILARI ÖRNEKLENDİRİLDİ Kitapta, PKK ile YPG'nin bağlantısına dikkat çekilerek, PKK/PYD-YPG teröristbaşı 'Mazlum Kobani' kod adlı Ferhat Abdi Şahin'in, gerçekleştirdiği başlıca terör saldırından örnekler verildi.
Mazlum Kobani - 15.11.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, DEAŞ ile mücadelede Türkiye'nin en güvenilir ortak olduğunu söylerken ABD Başkanı Donald Trump'ın böyle düşünmediğini gördüklerini savunan Altay, "YPG'li Mazlum Kobani'ye ilişkin olumlu sözleriyle de ABD'nin bölgedeki politikasının değişmeyeceğini Türkiye ve dünya gördü.
Mazlum Kobani - 15.11.2019
Altun, Washington Examiner için makale kaleme aldı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, terörist elebaşı "Mazlum Kobani" kod adlı Ferhat Abdi Şahin'in ABD'ye davet edilmesine ilişkin, "Söz konusu davet, sadece diplomatik bir hata değil, aynı zamanda sevdiklerini bu azılı terör örgütünün ellerinde kaybetmiş binlerce Türk ailesine hakarettir.
Mazlum Kobani - 15.11.2019
Altun: "Washington bir teröriste ev sahipliği yapmamalıdır"
İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, The Washington Examiner'e makale yazdı. Mazlum Kobani kod adlı terörist Ferhat Abdi Şahin'in senatörler tarafından ABD'ye davet edilmesinin kabul edilemez olduğunu belirterek, "Bir grup ABD'li senatörün 'Mazlum Kobani' kod adlı teröristi Kongreye hitap etmesi ve Beyaz Saray'da Başkan Trump ile görüşmesi için ABD Dışişleri Bakanlığına vize işlemlerini hızlandırma çağrısında bulunması, ABD'nin 67 yıllık NATO müttefiki Türkiye tarafından kesinlikle kabul edilebilir değildir.
Mazlum Kobani - 15.11.2019
Diyarbakır annelerinden uluslararası camiaya çağrı
Bazı ABD Kongresi üyelerinin terörist elebaşı "Mazlum Kobani" kod adlı Ferhat Abdi Şahin'i ülkeye davet etmelerine tepki gösteren Aydın, şöyle konuştu: "O bir PKK'lı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mazlum Kobani Haberleri | Mazlum Kobani Kimdir - Haberler - Mazlum Kobani haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mazlum Kobani kimdir, hayatı ve biyografisi. HDP Eş Genel Başkanı Buldan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 05:54:18. #1.15#
title