Masumiyet yeni bölüm fragmanı! Masumiyet 9. bölüm fragmanı izle! FOX TV Masumiyet 8. bölüm izle
Advertisement

Masumiyet yeni bölüm fragmanı! Masumiyet 9. bölüm fragmanı izle! FOX TV Masumiyet 8. bölüm izle

Masumiyet yeni bölüm fragmanı! Masumiyet 9. bölüm fragmanı izle! FOX TV Masumiyet 8. bölüm izle
Haberler.com - Haberler | Gündem

Masumiyet yeni bölüm fragmanı! Masumiyet 9. bölüm fragmanı izle! Masumiyet dizisinin 8. bölümün ardından Masumiyet 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. FOX TV'de yayınlanan Masumiyet 9. bölüm fragmanı izle! Masumiyet son bölüm özeti! Masumiyet yeni bölümde neler olacak? FOX TV Masumiyet yeni bölüm fragmanı izle! Masumiyet 8. bölüm izle

Masumiyet 8. bölüm full izle! Masumiyet 8. bölüm tamamı izle! FOX TV ekranların sevilen dizisi Masumiyet 8. bölüm seyret! Masumiyet 8. bölüm tek parça izle! Masumiyet 8. bölüm tamamı izle! Masumiyet 9. son bölüm fragmanı izle.

MASUMİYET 8. BÖLÜM FULL İZLE!^

MASUMİYET 9. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

MASUMİYET 8. BÖLÜM İZLE

Masumiyet 8. bölüm izlemek için tıklayınız!

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU

Evli ve iki çocuk annesi Bahar'ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela'nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela'nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

OYUNCULAR

HÜLYA AVŞAR, MEHMET ASLANTUĞ, DENİZ ÇAKIR, İLAYDA ALİŞAN, SERKAY TÜTÜNCÜ, DENİZ IŞIN, SELEN UÇER, TOLGA GÜLEÇ, NESLİHAN ARSLAN, ASENA TUĞAL, ERTUĞRUL POSTOĞLU, ALAYÇA ÖZTÜRK GİDİŞLİ, KİMYA GÖKÇE AYTAÇ, GİZEM ERGÜN, ASENA KESKİNCİ, OZAN KAYA OKTU, SEVGİ TEMEL, RÜÇHAN ÇALIŞKUR

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title