Manisa Büyükşehir Adayı Tanrıverdi'ye Kırkağaç'ta Büyük İlgi - Haberler
Haberi Paylaş

Manisa Büyükşehir Adayı Tanrıverdi'ye Kırkağaç'ta Büyük İlgi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Manisa Büyükşehir Adayı Tanrıverdi'ye Kırkağaç'ta Büyük İlgi

30 Mart 2014 Pazar günü yerel seçimler öncesi Ak Parti Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, büyük ilgi gördüğü Kırkağaç'ta, konvoylar eşliğinde davul zurnayla karşılandı.

30 Mart 2014 Pazar günü yerel seçimler öncesi Ak Parti Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, büyük ilgi gördüğü Kırkağaç'ta, konvoylar eşliğinde davul zurnayla karşılandı. Tanrıverdi ilk olarak şehir girişinde kalabalık bir topluluk tarafından karşılanırken, 30 araçlık konvoy eşliğinde sokaklarda vatandaşları selamladı.

Kırkağaç Yasemin Düğün Salonu'nda partilileriyle buluşan Tanrıverdi'ye AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, Recai Berber, Muzaffer Yurttaş ve Selçuk Özdağ katıldı. Ayrıca Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, Gelenbe Belediye Başkanı Mehmet Ali Uyar, İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Belediye Başkan Aday Adayları Hasan Karaosmanoğlu ve Mehmet Candan, Kadın Kolları Başkanı Serpil Özmen, Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Bulak, Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Abdullah Polat ile partililer katıldı.

Programda sırasıyla Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Abdullah Polat, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber birer konuşma yaptılar. Son olarak kürsüye Ak Parti Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi geldi. Başbakan'ın kendisine yerelde Manisalı hemşehrilerine hizmet edeceksin diye talimat verdiğini ifade eden Tanrıverdi, "Sizlerin teveccühü ile 2015 yılına kadar Milletvekili seçilmiş iken Sayın Başbakanımız "Hemşehrilerinin isteği üzerine hemşehrilerine yerelde hizmet edeceksin" diye talimat verdi. Dolayısıyla önceki gün İzmir'de yapılan toplantıda Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ismimizi açıkladı. ve sadece ismimi açıklamış olmadı önce Allah'a sonra Manisalı hemşehrilerime seni emanet ediyorum dedi. İnanıyorum ki Başbakanımızın bu emanetine sizler sahip olacaksınız. Çünkü 11 yıldır Milletvekilliği yaptığım dönemde sizin boynunuz öne eğdirecek, seçtiğinize pişman edecek ne bir kirliliğim oldu ne de size bir ihanetim. Sırtımı hiçbir hemşehrime dönmedim. Ankara'ya her kim geldiyse kapımız arkasına kadar açık oldu. Kim telefonla aradıysa telefonu asla cevapsız kalmadı. Şimdi Ankara'da yaptığımız bu güzellikleri yerelde daha iyisini yapacağız. Size efendi, yada kral olmayacağım size hizmetkar olacağım" dedi.

Programın sonunda Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Tanrıverdi'ye meşhur Kırkağaç Kavunu ve çiçek takdim etti. - MANİSA

Manisa Büyükşehir Adayı Tanrıverdi'ye Kırkağaç'ta Büyük İlgi

Manisa Büyükşehir Adayı Tanrıverdi'ye Kırkağaç'ta Büyük İlgi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500