Mahsun Kırmızıgül: Türklerin bulduğu aşıyı alın

Mahsun Kırmızıgül: Türklerin bulduğu aşıyı alın

Mahsun Kırmızıgül: Türklerin bulduğu aşıyı alın
Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Magazin

Koronavirüs salgının patlak vermesi ile hayatımızın merkezine yerleşen aşı tartışmalarına Mahsun Kırmızıgül de dahil oldu. Sosyal medya hesabından normale dönmenin yolunun aşıdan geçtiğini belirten Kırmızıgül, "Türklerin bulduğu aşıyı alın" ifadelerini kullandı.

Bir dönem yapmış olduğu muhalif çıkışlarla dikkatleri üzerine çeken Mahsun Kırmızıgül'den aşı tartışmalarıyla ilgili dikkat çeken bir değerlendirme geldi.

"TÜRKLERİN BULDUĞU AŞIYI ALIN"

Kırmızıgül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ekonomik nedenlerden dolayıhayatları bitmiş, uçurumun kenarında olan milyonlar var.İnsanların en zor zamanlarında içi boş siyasi kavgaları, gündem değiştirme çabalarını bir kenara bırakın.İnsanlar ölüyor.Normale dönmenin yolu aşıdan geçiyor. Türklerin bulduğu aşıyı alın" ifadelerini kullandı.

İşte Mahsun Kırmızıgül'ün o paylaşımı;

Mahsun Kırmızıgül: Türklerin bulduğu aşıyı alın
Haber Yorumları (2)
LEXA : Türk hekimlere güveniyorum. İNŞALLAH ürettiğimiz aşılar bu belayı tümüyle üzerimizden atacak.
BOZKURT ERGENEKON : Nasıl emir buyurursanız öyle yaparız hz.Mahsun efendimiz.Çin aşısı olduk.Kimisinin gözleri çekik oldu.Sırada Rus aşısı var.Kimisi de ayıya mı benzeyecek acaba?En iyisi "Türk"(?) aşısı olalım.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title