Mahfi Eğilmez Haberleri

Mahfi Eğilmez haber, Mahfi Eğilmez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahfi Eğilmez - 27.5.2020
Ekonomist Mahfi Eğilmez, Antalyalı iş insanlarıyla bir araya geldi
Hazine eski müsteşarı ve ekonomist yazar Mahfi Eğilmez, Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar ve Antalya iş dünyasının temsilcileriyle video konferans yöntemiyle bir araya geldi.
Mahfi Eğilmez - 7.2.2020
Schneider Electric iş ortaklarıyla buluştu
2020 ve sonrasında performansımızı ve başarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda yeni satış yapımızla daha hızlı ve kapsayıcı olacağız. İş birliklerimizi artıracağız, ticari politikamızda denge yaratacağız ve bölgeler arası koordinasyonu artıracağız. Böylece her zaman olduğu gibi büyük bir aile olarak birlikte büyüyüp gelişeceğiz." Schneider Electric iş ortaklarının interaktif bir ortamda fikirlerini paylaşma, bilgilerini güncelleme ve sorularına yanıt bulma şansı yakaladıkları toplantının konuk konuşmacısı ise ekonomist ve yazar Mahfi Eğilmez oldu.
Mahfi Eğilmez - 25.12.2019
"Paylaşım ekonomisini seven gençleri iyi anlamalıyız"
İSO Başkanı Bahçıvan'ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıya, eski Hazine Müsteşarı Dr. Mahfi Eğilmez, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ, Dünya Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Dr.
Mahfi Eğilmez - 13.11.2019
Mahfi Eğilmez: Dijitalleşme insanı sosyal hayata yabancılaştırdı
Ekonomist Mahfi Eğilmez, 'Dijital Yönetim ve Kırılma' sempozyumunda yaptığı konuşmada, dijitalleşmenin insanı sosyal hayata yabancılaştırdığını söyledi.
Mahfi Eğilmez - 8.11.2019
'Dijital Yönetim ve Kırılma' paneli düzenlenecek
Türkiye'nin yakın geleceğinde dijitalleşme alanında marka olmuş isimlerle konuşacaklarını aktaran Doç. Dr. Çelebi, "Çin'den Avrupa'ya dijital dönüşümdeki başarılı çalışmalarıyla tanınan Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Arıkan, TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı,TBV Genel Sekreteri Çağdaş Ergin, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Erdem Erkul, Blockchain Türkiye YK Üyesi Dr. Soner Canko, BTC Türk CEO'su Özgür Güneri'nin yanı sıra aralarında Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Mahfi Eğilmez, Prof.
Mahfi Eğilmez - 22.3.2019
Balıkesir'e 11 Milyon Dolarlık Ar-Ge Merkezi ve Dijital Adaptasyon Üssü Yatırımı
"İNOVASYON BU MERKEZLERDEN ÇIKACAK" Ar-Ge yatırımlarının desteklenmesi ve yaygınlaştırılmasının önemine değinen Ekonomist Mahfi Eğilmez, "Buralardan bir şeyler yaratacağız.
Mahfi Eğilmez - 7.2.2019
Mahfi Eğilmez, 'Ab ve Türkiye Ekonomisi'ni Değerlendirecek
Ekonomist Mahfi Eğilmez, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) tarafından düzenlenen toplantıda Avrupa Birliği ve Türkiye Ekonomisi'ni değerlendirecek.
Mahfi Eğilmez - 3.1.2019
Eaf "2019 Yılında Türkiye Ekonomisi Konferansı" Düzenliyor
Koç Üniversitesi - TÜSİAD Ekonomik Araştırma Forumu'nun düzenlediği ve 2019 yılında Türkiye ekonomisi değerlendirileceği etkinliğin açılış konuşmalarını Koç Üniversitesi Rektörü Umran İnan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik yapacak ve sonrasında 2019 yılında Türkiye ekonomisinin değerlendirileceği bir panel düzenlenecek. Hande Demirel'in yönetiminde gerçekleşecek olan panele Uğur Gürses, Zümrüt İmamoğlu, Mahfi Eğilmez, Selva Demiralp ve Cevdet Akçay konuşmacı olarak katılacak.
Mahfi Eğilmez - 27.12.2018
Faiz Artırmak Kalıcı Bir Çözüm Değil"
Ekonomist Mahfi Eğilmez de ülkelerin ve Türkiye'nin ekonomisine ilişkin yaptığı sunumda katılımcıları bilgilendirdi.
Mahfi Eğilmez - 13.10.2018
2019'a Doğru Türkiye ve Dünya Ekonomisi" Paneli
"Anadolu'da yüksek faiz 4 bin yıldır var" Panele konuşmacı olarak katılan ekonomist Dr. Mahfi Eğilmez de dünya ekonomik sisteminin önemli araçlarından olan faizin Anadolu'da binlerce yıl önce kullanılmaya başlandığını belirtti.
Mahfi Eğilmez - 11.10.2018
Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Sosyal Bilimler Yerleşkesi'ni Açtı
  Törende açılış konuşmalarının ardından Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Ekonomist Dr. Mahfi Eğilmez "Merak, Bilim, Analiz (Üniversitede Nasıl Çalışmalı?) başlıklı açılış konferansını verdi.
Mahfi Eğilmez - 4.9.2018
Coca-Cola İçecek Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü'ne Servet Yıldırım Getirildi
1964 yılında Ankara'da doğan Servet Yıldırım, 1986 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Kariyerine Türkiye İş Bankası İktisadi Araştırmalar Müdürlüğü'nde İktisat Uzman Yardımcısı olarak başlayan Yıldırım, 1988 yılında bankanın Fon Yönetimi Bölümü'nün kuruluşu ile bu bölümde görev yaptı. 1989 sonunda Reuters Haber Ajansı'na muhabir olarak geçen Servet Yıldırım, 1996 yılında ise Reuters'ın Türk Haber Servisi'nin başına getirildi. Yıldırım, 2004'te CNBC-e kanalında Haber Genel Yönetmeni, 2005 yılında ise kanalın Genel Yayın Yönetmeni oldu. 2011'de Doğuş Yayın Grubu Ekonomi Grup Başkanlığı'na getirilen Servet Yıldırım, yöneticiliğin yanı sıra 2016 yılına kadar CNBC-e'de çeşitli programlar hazırlayarak sundu. Yeni Binyıl, Sabah, Referans ve Radikal gazetelerinde köşe yazarlığı yapan Yıldırım, Coca-Cola İçecek'teki görevinden önce Milliyet Gazetesi'nde köşe yazarlığının yanı sıra NTV kanalında yayınlanan NTVPara programında Mahfi Eğilmez ile Türkiye ve dünya ekonomisinde öne çıkan gelişmeleri değerlendiriyordu.
123
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mahfi Eğilmez Haberleri | Mahfi Eğilmez Kimdir - Haberler - Mahfi Eğilmez haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahfi Eğilmez kimdir, hayatı ve biyografisi. ATSO Başkanı Çetin: Antalya en azla istihdam kaybeden il .
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 11:44:35. #1.15#
title