Haberler

  Eşiyle ayrı evlerde yaşadığını söyleyen Fazıl Say'a bir çıkış da Zeynep Beşerler'den geldi

  Magazin Haberleri

  Armutlu'daki bir mekandan çıkarken görüntülenen Zeynep Beşerler, sohbet ettiği muhabirlerin Fazıl Say ve eşinin ayrı evlerde yaşamasını hatırlatınca düşüncelerini söyledi. Kendi ailesi için böyle bir durumun söz konusu olmayacağını söyleyen oyuncu, aylar önce yanlış anlaşılan Ozan Güven açıklaması hakkında da konuştu.

  Sevilen oyuncu Zeynep Beşerler, kendisi gibi oyuncu kız kardeşi Derya Beşerler ve arkadaşlarıyla Armutlu'daki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden oyuncu merak edilen soruları yanıtladı.

  "AYRI EVLERDE YAŞASAYDIM BOŞANMIŞ OLURDUM"

  Muhabirlerle sohbet eden Beşerler'e Fazıl Say ve Ece Dağıstan'ın "Evlendikten sonra da ayrı evlerde yaşıyoruz" açıklaması soruldu. Oyuncu konuyla ilgili "O zaman niye evleniyoruz? Allah korusun o zaman boşanmış olurdum. Aile dediğin şey aynı çatı altında olmaktır. Yoksa ailenin bir anlamı var mı?" yorumunu yaptı.

  Eşiyle ayrı evlerde yaşadığını söyleyen Fazıl Say "İki ev var demek günde iki kere sevişiyoruz demek. Bir o evde bir bu evde" demişti.

  "OZAN'IN ŞİDDET İDDİALARINI DOĞRULAMADIM"

  Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiası hakkında yaptığı "Ozan Güven çok eski arkadaşımdır. Böyle bir canilik yapabileceğine inanmadım" açıklaması tepki çeken ünlü oyuncu, sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi: "Ben Ozan'ı savunmadım. Eğer böyle bir şey yapmışsa ilk ben karşı dururum dedim. Oradan aldı iş başını gitti. Mahkemeye taşınmış bir şey hakkında konuşmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Mahkemede ne sonuç çıkacak bekleyelim. Ona göre hepimiz cephemizi alalım."

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Deniz Bulutsuz Ozan Güven Fazıl Say Magazin Haberler

  title