Wilma Elles İmam Nikahlı Eşinden Hamile - Haberler
Haberi Paylaş

Wilma Elles İmam Nikahlı Eşinden Hamile

Wilma Elles İmam Nikahlı Eşinden Hamile

İş adamı Kerem Göğüş'le imam nikahı kıydığı haberleriyle gündeme gelen güzel oyuncu, rol aldığı "Katran" filminin basın toplantısında karnının şişliği ile dikkat çekti.

 - Güncelleme:

İş adamı Kerem Göğüş'le imam nikâhı kıydığı haberleriyle gündeme gelen Wilma Elles, rol aldığı "Katran" adlı korku filminin basın toplantısında objektiflerin karşısına geçti.

Soruları yanıtlamak için oturduğu yerden kalktığında karnının büyüdüğü fark edilen oyuncu, hamilelikle ilgili sorular yöneltilince tepki gösterdi.

"BELLİ OLUYOR MU?"

Önce "Nereden çıktı bu? Olduğunda söyleyeceğim. Konuşmak istemiyorum" diyerek mikrofonları iten ve toplantı alanından uzaklaşan Elles, daha sonra geri dönüp karnını tutarak "Nereden anlayabildiniz ki? Belli oluyor mu?" diye sordu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Gözyaşlarına engel olamayan ve "Yazmayın bunu, fotoğraflarımı da silin" diyen Alman oyuncuyu ekip arkadaşları sakinleştirdi.

"İMAM NİKAHI KIYDIK AMA..."

Wilma Elles, resmi nikâhtan önce imam nikâhı kıyılmasının yasak olmasına anlam veremediğini söyledi: "İmam nikâhı kıydık ama neden yasak, bilmiyorum ben."

Haberler.Com - Magazin

Kerem Göğüş Wilma Elles Önemsiz Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

dilek k.:

çok yakıştırdığım bir çift umarım mutlu olurlar:) hoş yabancı kadınlar akıllıdır bizim gibi değiller ne gördüm delisi!!!

oktay oktaymobilWeb@haberler.com:

Cokta onemli bizene

Hemal seyfomobilWeb@haberler.com:

Bunu haber yapan

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title