Wilma Elles ekranlara dönüyor! İşte yeni projesi... - Haberler
Haberi Paylaş

Wilma Elles ekranlara dönüyor! İşte yeni projesi...

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:
Wilma Elles ekranlara dönüyor! İşte yeni projesi...

Kanal D'de yayınlanacak "Girift" dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu Wilma Elles, önceki gün Etiler Akmerkez'de görüntülendi

Yeni dizisinde Asya adında bir polisi canlandıracağını söyleyen Wilma Elles, "Oldukça heyecanlıyım" dedi. Güzel oyuncu Malatya'da süren çekimler sorasında 2-3 kilo aldığını da sözlerine ekledi.

Girift dizisinde kimler yer alıyor?

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık'ın üstlendiği Girift'in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik de yer alıyor. Girift'in senaryosunu ise Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı kaleme alıyor.

Gerilim ve dram iç içe!

Malatya'da art arda ortaya çıkan faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için Ankara'dan gönderilen Cinayet Büro Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi zaman tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift'te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak.

Dizide Wilma Elles, İçişleri Bakanlığı'na bağlı Komiser Asya'yı canlandırırken, ona Başkomiser Vural karakteri ile Ümit Acar eşlik edecek. Kendisine gelen dosyalardaki başarıları ile nam salan Vural Başkomiser'in yeni görevi, Malatya'daki bir seri katil dosyasını çözmektir. Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim sağ kalacak, kim ne ile sınanacak?

Girift, yakında sadece Kanal D Dijital platformlarında!

Snob Magazin / Magazin

Wilma Elles, Malatya, Kanal D, Asya, Magazin, Haberler

title