Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi - Haberler
Haberi Paylaş

  Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi

  Hürriyet - Magazin
  Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi

  YAPIMCILIĞINI "Diriliş Ertuğrul" ve "Kuruluş Osman" dizilerine imza atan Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı"nın ilk fragmanı beğeniyle karşılandı.

  YAPIMCILIĞINI "Diriliş Ertuğrul" ve "Kuruluş Osman" dizilerine imza atan Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı"nın ilk fragmanı beğeniyle karşılandı. 17 Ocak'ta gösterime girecek filmin fragmanı sosyal medyada bir haftada 18 milyondan fazla izlendi. Çekimleri 50 dönümlük bir alana yayılan sette yapılan "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı"nın başrolünde Emre Kıvılcım, Levent Özdilek ve Ece Çeşmioğlu yer alıyor. Film, Türkiye ile birlikte ABD, Kanada, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Azerbaycan, Kazakistan gibi farklı ülkelerde gösterime girecek.

  Akıncıların hikayesi

  Proje tasarımı ve senaryosu da Mehmet Bozdağ'a ait olan film, İstanbul'un fethinin ardından hedefini Roma olarak belirleyen Fatih Sultan Mehmet'in Avrupa'daki kararlı ilerleyişini, sultana ölümüne bağlı en seçkin savaşçı birlikleri olan akıncıların hikayeleri üzerinden ele alıyor.

  Mehmet Bozdağ imzası taşıyan filmde Emre Kıvılcım ve Ece Çeşmioğlu başrolde. "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı", Fatih Sultan Mehmet dönemi Osmanlı Akıncılarının hikayesini beyazperdeye taşıyacak.

  Hürriyet / Magazin

  Diriliş Ertuğrul, Ece Çeşmioğlu, Mehmet Bozdağ, Magazin, Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title