Haberler

Tuba Ünsal'ın Eşi Çapkınlık Turuna Çıktı

Magazin Haberleri

Tuğba Ünsal'ın gazeteci eşi Mirgün Cabas önceki gece gittiği mekan çıkışı sarışın bir güzelle yakalandı.

Gazeteci Mirgün Cabas önceki gece sarışın bir güzelle samimi şekilde objektiflere yakalandı. Eşi Tuba Ünsal ise "Selfie yaparken çekilmişler' diyerek eşini savundu. Ancak selfie pozunu instagram'dan paylaşan olmadı.

SAMİMİYETLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Oyuncu Tuba Ünsal ile evli olan gazeteci Mirgün Cabas, önceki gece kafaları karıştırdı. Cabas, Harbiye'deki Klein adlı mekana sarışın bir güzelle geldi. İkili, mekandan sabaha karşı çıkarken samimiyetleri dikkat çekti. Taksi beklerken sarışın bayanın başını omzuna koyduğu gazeteci, flaşların patlaması ile şoke oldu. Panik yapan ünlü gazeteci, yanındaki bayanı taksiye bindirerek gönderdi.

ELLERİNDE TELEFON YOKTU

Sarışın güzel başını Cabas'ın omzuna yaslayıp taksi beklerken objektiflere yakalandı. Selfie yaptığı söylenen ikilinin o sırada elinde telefon olmaması dikkat çekiciydi.

SİLDİRMEK İSTEDİ

Cabas da başka bir taksiye binerek oradan uzaklaştı. Gizemli sarışın, dakikalar sonra mekana dönerek gazetecilerin fotoğrafları silmesini istedi. Olumsuz yanıt alan sarışın güzel, daha sonra mekandan ayrıldı. Bu olayı öğrenen Tuba Ünsal ise eşine güvenin tam olduğunu söyleyerek, "Eşim selfie yaparken gazetecilere yakalanmış. Benim haberim vardı" dedi. Ancak ikilinin ellerinde telefon olmaması ve çekilen selfie'nin hiçbir profilde paylaşılmaması kafaları karıştırdı.

Selfie yaptığı söylenen Mirgün Cabas, sarışın güzelle pozunu profilinde paylaşmadı.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Mirgün Cabas Tuba Ünsal Harbiye Magazin Haberler

title