Haberi Paylaş

Travolta'ya İkinci Taciz Suçlaması

Magazin Haberleri

Travolta'ya İkinci Taciz Suçlaması

John Travolta'ya karşı açılan cinsel taciz davasında bir kişi daha ünlü aktör tarafından tacize uğradığını iddia etti..

Daha önce, bir erkek masör 16 Ocak'ta Beverly Hills'te bir otelde aktörün kendisi ile seks yapmaya çalıştığını iddia ederek aktöre 2 milyon dolarlık bir tazminat davası açmıştı.

Salı günü mahkemeye sunulan belgelerde bir başka erkek masörün 28 Ocak günü Atlanta'da bir otelde ünlü oyuncu tarafından taciz edildiğini iddia ettiği belirtildi. Travolta'nın avukatı Martin Singer ikinci suçlamanın de ilki kadar asılsız olduğunu söyledi.

Avukat "Müvekkilim mahkemede bu saçma ve asılsız suçlamaların ikisinden de aklanacaktır" dedi.Georgia eyaletinde yaşadığı bilinen ikinci davacının ismi de ilk davacı gibi basına açıklanmadı.İkinci davacı ifadesinde Travolta'nın bacaklarını okşadığını, cinsel organına dokunduğunu ve masaj randevusu sırasında kendisi ile seks yapmaya çalıştığını söyledi.

İlk davacı da özel bir masaj randevusu sırasında Travolta'nın cinsel organını gösterdiğini ve elle tacizde bulunduğunu söylemişti.İki suçlama da Okorie Okorocha adlı bir avukat tarafından mahkemeye sunuldu. Travolta'nın avukatları suçlamaların uydurma olduğunu söylüyor. Grease müzikali ve Pulp Fiction filmindeki rolüyle ünlü olan John Travolta 1991 yılından beri kendisi gibi oyuncu olan Kelly Preston ile evli.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

John Travolta Atlanta Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title