Haberler

Tehlikeli Yakınlaşma

Güncelleme:

Ashton Kutcher ile boşanma arifesinde olan Demi Moore, Hollywood'un popüler isimlerinden Gerard Butler ile yakınlaştı.

Demi Moore'un (49) kendinden yaşça küçük Ashton Kutcher ile yaşadığı aşk tam bir hayal kırıklığına neden oldu. Kutcher'ın saygıdeğer bir oyuncu olması için meslek hayatını destekleyen hatta bu amaçla kendisini geri plana atan Moore, yaşadığı ihanetin etkisini ayladır üzerinden atamıyor. Kutcher ile yaşadığı ilişkiyi her koşulda savunmak zorunda kalan, sık sık alay konusu olan Moore, rehabilistayon merkezinde tedavi edilmesine rağmen hala zor günler yaşıyor. Güzel oyuncuya bu zor zamanlarından en çok yardımcı olan isimse Gerard Butler (42). Geçmişte birlikte gezen, eğlenen, spor yapan ve yardım çalışmalarına katılan çift, şimdi de sık sık Moore'un evinde görüşüyor.

TATİL PLANI

Butler, yakın çevresine Moore ile çok uyumlu olduklarını, her ikisinin de akrep burcu olduğunu ve kısa bir süre içinde tatile çıkmayı planladıklarını söylüyormuş. Daha önce de kısa süre bir birliktelik yaşamış olan ve her ikisi de rehabilistasyona girmiş olan iki ünlü isim, şu an çok mutlu olduklarını söylüyormuş.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Ashton Kutcher Gerard Butler Demi Moore Hollywood Magazin Haberler

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

Özgür Özel: Zengini daha zengin, yoksulu daha yoksul yapacak düzenleme hazırlığındalar

Özgür Özel: Zengini daha zengin, yoksulu daha yoksul yapacak düzenleme hazırlığındalar

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde aracıyla yolu kapatarak eylem yapan şahıs tutuklandı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde aracıyla yolu kapatarak eylem yapan şahıs tutuklandı

Bakmadan Geçme

Antalya Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Antalya Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Ankara Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Ankara Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Amasya Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Amasya Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Aksaray Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Aksaray Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Ağrı Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Ağrı Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Afyonkarahisar Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Afyonkarahisar Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Adıyaman Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Adıyaman Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Adana Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Adana Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Arefe Günü kurban kesilir mi? İspanya - Hırvatistan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İspanya - Hırvatistan maçı ne oldu? İspanya - Hırvatistan maçı CANLI izle! (EURO 2024) İspanya - Hırvatistan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? #9917 Macaristan - İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Macaristan - İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? TRT 1 internetten neden izleyemiyorum, TRT 1 çöktü mü? #129300 Macaristan - İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Macaristan - İsviçre maçı ne oldu? #9917 TRT 1 neden çekmiyor, TRT 1 sorun mu var?
Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title