Haberi Paylaş
'Slasher' Tarzındaki İlk Türk Korku Filmi

'Slasher' Tarzındaki İlk Türk Korku Filmi

Magazin Haberleri

Nisan ayında gösterime girecek olan ve slasher tarzı ilk Türk korku filmi olarak adından söz ettiren 'Doku'nun son hazırlıkları tamamlandı. 3 TANE....

Nisan ayında gösterime girecek olan ve slasher tarzı ilk Türk korku filmi olarak adından söz ettiren 'Doku'nun son hazırlıkları tamamlandı.

3 TANE DAHA GELİYOR

Gözde Anay, Sibel Gökçe, Abidin Yerebakan, Serkan Üşenti, Engin Er ve Flash TV'nin ana haber sunucusu Gökhan Taşkın gibi isimlerin rol aldığı filmin yönetmeni ise Serkant Yaşar. Filmin kostüm tasarımını da modacı Perihan Akı üstlendi. Serkant Yaşar, bu filmin ardından 2012'nin sonuna kadar 'Kan Kokusu', 'Tamaya' ve 'Berzah Alemi' isimli üç korku filmi daha yapacağını ve bunların üçünün de başrolünde manken Gözde Anay'ın oynayacağını belirtti.

(*) 'Slasher', korku sinemasının 'kesmeli-biçmeli' cinayetlere yer veren alt türüne deniyor. '13. Cuma' ve 'Teksas Katliamı' gibi...

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Gökhan Taşkın Sibel Gökçe Gözde Anay Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title