Poyraz Karayel 68. Bölümde Neler Olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Poyraz Karayel 68. Bölümde Neler Olacak?

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Poyraz Karayel 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel 67. bölümde neler oldu? Poyraz Karayel 68. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Kanal D'nin iddialı yapımlarından olan Poyraz karayel dün akşam 67. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Poyraz Karayel 67. bölümde Poyraz şahit olduğu gazeteci cinayetinin hemen ardından soluğu Ayşegül'ün yanında alır. Ancak Ayşegül, Poyraz'ın Çınar'la ilgili söylediklerine inanmaz. Zülfikar ve Meltem, önce Umman evine gelen polisleri atlatmaya sonra da saklanacak bir yer bulmaya niyetlidir.Sadreddin ise Yavuz'la ortak olabilmek için babasının arkasından bir iş çevirmeye karar verir. Ancak Poyraz'ın peşine düştüğü Çınar'ın herkesi şaşırtan kararları Sayguner evini karıştırırken, şüpheli tavırları da Ayşegül'ün kendini sorgulamasına sebep olacaktır. Çınar'ın gözaltına alınmasıyla gerçekler bir bir ortaya çıkarken Ayşegül ve Poyraz birbirlerine dair öğrendikleriyle yeni bir yol ayrımına gelirler.

POYRAZ KARAYEL 68. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve İlker Aksum'un paylaştığı Poyraz Karayel'in 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayşegül ve Poyraz yeniden mi kıvılcım alacak? Ayşegül ve Poyraz hangi gelişmeyle şoka uğrayacaklar? Tüm merak edilenlerle Poyraz Karayel, 16 Kasım Çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşacak.

Haberler.com - Magazin

Poyraz Karayel, Kanal D, Medya, Magazin, Haberler

title