Haberler

(Özel Haber) Savcı Leyla'nın Fotoğraf Tutkusu

Kurtlar Vadisi dizisindeki Savcı Leyla karakteri ile ünlenen oyuncu Çiğdem Batur, Akşehir sokaklarındaki tarihi güzellikleri fotoğrafladı.

Kurtlar Vadisi dizisindeki Savcı Leyla karakteri ile ünlenen oyuncu Çiğdem Batur, Akşehir sokaklarındaki tarihi güzellikleri fotoğrafladı.

Konya'nın Akşehir ilçesinde 54. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında Esen Tiyatro Ekibi ile birlikte bir oyun sergileyen ve fotoğraf çekmenin kendisi için bir tutku olduğunu belirten güzel oyuncu, Akşehir'de fotoğraflanacak çok güzel şeyler olduğunu belirtti. Elindeki makine ile hem ekip arkadaşlarını, hem de tarihi güzellikleri fotoğraflayan Batur, Nasreddin Hoca Türbesi'ni de ziyaret etti. Türbede 'Dünya'nın ortası burasıdır' yazan platforma çıkarak poz veren ve buradan mesaj veren Çiğdem Batur, "Her şeyden önce barış, sağlık ve mutluluk istiyorum. Geri kalan her şey olur nasıl olsa" dedi.

"KURTLAR VADİSİ'NDE ÇOK SEVDİĞİM BİR ROLÜ CANLANDIRIYORUM"

Kurtlar Vadisi ile ilgili açıklamalarda da buluna güzel oyuncu, "Kurtlar Vadisi yeni sezonda da devam edecek. Şu an açıkçası hiç birimiz oyuncu ve senarist olarak yeni bölümlerle ilgili hiçbir şey bilmiyoruz. Çünkü bizim senaryomuz gün ve gün değişen ve gündemi çok takip eden bir senaryo. Bu sebeple bizler 3-4 bölüm önceden ne yazılacağını bilmediğimiz bir senaryoyu oynuyoruz. Oyuncular açısından da sürprizli bir çalışma oluyor. Bu sebeple de ben işin bu kısmını çok seviyorum, çünkü 3 bölüm sonra ne oynayacağınızı bilerek oynamaktansa önünüze nasıl bir senaryo gelecek ve nasıl işleyeceksiniz diye düşünerek çok bilmediğiniz bir senaryoyu oynamak daha keyifli oluyor. Bu sebeple önümüzdeki bölümlerle ilgili çok bir tüyo veremeyeceğim. Yeni sezona da Ağustos'un 15'inden sonra gireceğimiz için şu an tüm ekip tatil yapıyor. Kurtlar Vadisi'nde çok güzel bir ekiple oynuyorum ve çok sevdiğim bir rolü canlandırıyorum. Tiyatro oyunumuz olan Başbelası oyunu da devam edecek" şeklinde konuştu.

İlerleyen zamanlarda müzikli danslı büyük prodüksiyonlu bir tiyatro oyununda oynamayı hayal ettiğini söyleyen Çiğdem Batur, "Bunun dışında bir sinema filmi de hayal ediyorum" diye konuştu. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Çiğdem Batur Akşehir Konya Magazin Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri?
Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title