'O Hayat Benim' Dizisinde Yeşim Ceren Bozoğlu Krizi Büyüyor - Haberler
Haberi Paylaş

'O Hayat Benim' Dizisinde Yeşim Ceren Bozoğlu Krizi Büyüyor

Haberler.Com - Magazin
 - Güncelleme:

2 hafta önce diziden ayrıldığını duyuran oyuncu diziye tekrar dönmüştü. Ancak Bozoğlu, sette sürekli kriz çıkardığı için diğer oyuncular tarafından hâlâ istenmiyormuş.

'O Hayat Benim' dizisinde kriz büyüyor. Fox TV'deki 'O Hayat Benim'in başrol oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu (Nuran) 2 hafta önce diziden ayrılacağını şu sözlerle açıklamıştı: "Nuran gider, kavga gider. Mesele para değil. Şeytanın şerri, zalimin zulmü, ahlaksızın ahlakı. Hakkımı helal etmiyorum."

İLGİNÇ GERÇEKLER ORTAYA ÇIKTI

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun "Dizi sayemde ayakta. Rolüm artırılsın" diyerek isyan ettiği, daha ön planda olmak istediği iddia edilmişti. Yeşim Ceren Bozoğlu diziye döndü. Ancak bu isyanın arkasından ilginç gerçekler çıktı. Yeşim Ceren Bozoğlu sete geç geldiği için rol arkadaşları Ahu Sungur ve Zeynep Eronat ile sette tartıştı. Sözlü kavga büyüyünce sinirine hakim olamadı. İki oyuncunun yüzüne tükürdü. Yönetmen Hamdi Alkan duruma müdahale etmek istedi. Yönetmenle de kavga eden Yeşim Ceren Bozoğlu seti terk edip diziyi bırakacağını açıkladı.

DİĞER OYUCULAR GİTMESİNİ İSTİYOR

Yeşim Ceren'in sahnelerini Hamdi Alkan çekmiyor. Yerine yönetmen yardımcısı devreye giriyor. Bazı oyuncular "Ya o gider ya da biz" diye isyanda. Olaydan sonraki bölümde 10 dakika görünen Yeşim Ceren Bozoğlu da durumdan pek memnun değil. Dizinin Haziran'daki finalini bekliyor.

Haberler.Com - Magazin

Yeşim Ceren Bozoğlu, Hamdi Alkan, Fox, Medya, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (49)

esermobilWeb@haberler.com:

Bence nuran dönmeli ne biliyim otobüs yanarken yaralı bir şekilde kurtulmuş olsa ve başka biri onu kurtarmış olsa aylar sonra tekrar çıksa güzel olur bence en kısa zamanda yönetmen hamdi bey sorunlarını tatlıya bağlasın ve nuranı getirsin onsuz film kötü nuranı seviyoruzzzz

Murat@googlemail.com:

Nuran ve Efsun diziyi canlandiran. Onlarsiz tadi tuzu kalmaz. Nuran giderse bir daha izlemem.

asli tuncmobilWeb@haberler.com:

Bencede gitsinler filmi bozuyorlar

Tüm 49 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title