Aslışah Alkoçlar, Sevgilisi Kerem Tunçeri İçin Ablasını Karşısına Aldı - Haberler
Haberi Paylaş

Aslışah Alkoçlar, Sevgilisi Kerem Tunçeri İçin Ablasını Karşısına Aldı

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşamaya başlayınca, abla Neslişah Alkoçlar ilişkiyi onaylamadı. Aslışah ise ablasını dinlemedi.

Neslişah Alkoçlar kardeşi Aslışah ile Kerem Tunçeri'nin ilişkisini duyunca önce "Olmaz" diye tepki gösterdi. Ardından kardeşini "Basının önüne çıkmayın, en azından bir süre gizlenin" diye uyardı. Ancak söz dinletemedi.

ASLIŞAH, ABLASINDAN ONAY ALAMADI

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ile 1,5 yıl aşk yaşamıştı. Sevgililer geçen Ekim'de ayrıldı. Aslışah'ın adı sosyetenin gözde bekarlarından Kaan Boyner'le aşk dedikodusuna karıştı. Ailesinden "Özel hayatına dikkat et" uyarısı alan Aslışah bir süre sessiz kaldı. İki hafta önce de eski basketçi Kerem Tunçeri ile aşk yaşamaya başladı. Ancak bu ilişkisi ailesi, özellikle de ablası Neslişah Alkoçlar'ın onayından geçmedi.

İKİ KARDEŞ ARASINA KEREM TUNÇERİ GİRDİ

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri'nin poz vermesi, magazin gündeminde yer alması ablayı çıldırttı. İki kardeşin arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Haberler.com - Magazin

Neslişah Alkoçlar, Hülya Koçyiğit, Ender Alkoçlar, Kerem Tunçeri, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title