Metin Hara: Adriana'ya Atom Yedirdim, Kulaklarından Alev Çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Metin Hara: Adriana'ya Atom Yedirdim, Kulaklarından Alev Çıktı

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Konuk olduğu programda özel hayatına ilişkin detayları paylaşan Metin Hara, "Adriana Lima'ya atom yedirdim kulaklarından ateş çıktı" dedi.

Emre Saygı'nın sunduğu "Hadi Be"ye konuk olan Metin Hara, top model Adriana Lima'yla ilişkisi hakkında konuştu.

Hara, Instagram'da paylaştığı helikopterde Lima'yı öperken çekilmiş fotoğrafın hikayesini anlattı: "O ailevi bir durumdan dolayı çok üzgündü. Onu görmek için cuma sabahı buradan çıkıp yanına gittim, pazar sabahı geri döndüm. Sadece o gülümsemeye tanık olmak için 2,5 günde 8 uçuş yaptım."

Metin Hara: Adriana'ya Atom Yedirdim, Kulaklarından Alev Çıktı

Genç yazar ayrıca "Onun iki kızı var. Ben çocukları örgütlüyorum, genelde ona şaka yapıyoruz. Adriana'nın yüzüne pasta yapıştırdığım da oldu, daha komik şakalar yaptığım da" dedi.

Metin Hara: Adriana'ya Atom Yedirdim, Kulaklarından Alev Çıktı

35 yaşındaki yazar, Adriana Lima'ya acı mezeyi nasıl yedirdiğini gülerek anlattı: "Bir Türk yemeği var, atom diye. Bilirsiniz mezelerden birisi. Biz atomu yemenin usulünü biliyoruz. İnce ince kesersin, karıştırır ekmeğe sürersin. 'Sen Brezilyalısın, acı seviyorsun' dedim. Üç tane kızarmış parçayı aldım, azıcık da yoğurtla 'Al al al' dedim. O kadının gözlerinin yaşardığını, kulaklarından alev çıktığını gördük. Bir de ailem de aynı masada, 'ne yapıyorsun' diyorlar bana. Böyle şakalar da yapıyoruz. Şimdi o da bana böyle bir şaka yapar, eğleniriz."

Haberler.com - Magazin

Adriana Lima, Emre Saygı, Metin Hara, Instagram, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (29)

Ben kizaca Z D:

Once reklam dedim ama bence bunlar olmuş lar ne diyelim onlar ermis muradina gökten üç elma düşmüş:) umarim evlenirler ne diyelim herkesin kendi hayati ama memlekette daha onemli haberler var

Hara:

Siz metini cekemiyorsunuz beyler nokta

ATOM KARINCA:

BU KARI ERKEKTEN ANLAMIYOR. BU HERİF BU KARININ HAKKINI VEREMEZ , BU KARIYA BENİM GİBİ BİR ERKEK LAZIM

Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title