Kerimcan Durmaz'ın aylardır üzerinde çalıştığı Peşimde isimli şarkısı çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Kerimcan Durmaz'ın aylardır üzerinde çalıştığı Peşimde isimli şarkısı çıktı

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın aylardır üzerinde çalıştığı 'Peşimde' adlı şarkısının klibi bugün YouTube'da yayınlandı. Durmaz'ın şarkısı ve klibi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Uzun süredir yurt dışında yaşayan ve şarkısı için büyük bir emek sarf ettiğini sık sık dile getiren Kerimcan Durmaz'ın merakla beklenen Peşimde isimli şarkısı yayınlandı.

Uzun süredir bu şarkı için heyecanlı olduğunu söyleyen Kerimcan Durmaz, Spotify platformunda yayınlanan şarkısını Instagram ve Twitter hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sevenleriyle paylaştı. Klibi izleyenlerin yüz ifadelerini çok merak ettiğini söyleyen Kerimcan Durmaz, videonun altına yapılan yorumları da tek tek okudu.

Kerimcan Durmaz'ın aylardır üzerinde çalıştığı Peşimde isimli şarkısı çıktı

Şarkının yayınlanmasının ardından Kerimcan Durmaz Twitter'da kısa sürede TT oldu. Şarkıyı dinleyen sosyal medya kullanıcıları ise birbiri ardına paylaşım yapmaya başladı.

Kerimcan Durmaz'ın aylardır üzerinde çalıştığı Peşimde isimli şarkısı çıktı

Sözlerini Ömer Çelik'le Kerimcan Durmaz'ın yazdığı şarkının aranjesini Serdar Özşengül ile tamamladı. Peşimde'nin mix-mastering'ini Brendan Morawski üstlendi. Klip için Los Angeles'a giden Kerimcan Durmaz, Beverly Hills'teki bir malikanede kamera karşısına geçti. 9 saatte tamamlanan çekimlerde Durmaz'a 70 kişilik bir ekip eşlik etti.

Haberler.com - Magazin

Kerimcan Durmaz, Twitter, Şarkı, Medya, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

canıtın:

müthiş yetenek, inanılmaz bir dünya starı oldu.

anlankots:

enomeni ve DJ Kerimcan Durmaz''ın aylardır üzerinde çalıştığı ''Peşimde'' adlı şarkısının klibi bugün YouTube''da yayınlandı. Durmaz''ın şarkısı ve klibi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu

Sakaryalı Hatun:

Bunun şarkısını dinleyen kişinin aklına şaşarım.

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title