Haberler

  Karadeniz'in iki ünlü ismi buluştu

  Güncelleme:

  Karadenizli şarkıcı Serkan Aydın, YouTube kanalında söylediği akustik şarkılar hem de müzisyen dostlarıyla yaptığı düetler kısa sürede büyük beğeni topladı.

  Kanalında seslendirdiği şarkılarla muhteşem bir müzik şöleni yaşatan Aydın'ın, sosyal medya fenomeni Bilal Hancı'dan sonra ikinci bölüm konuğu Karadeniz'in Ricky Martin'i' Davut Güloğlu oldu. Bir yıl aradan sonra yine bir düet projesi için buluşan Serkan Aydın ve Davut Güloğlu, bu kez "'Dağların Sevdası'" parçasını seslendirdi. İkilinin bu performansı da müzikseverlerden tam not aldı. Düetin başarısını Citys'de pasta keserek kutlayan ikili, çarpıcı açıklamalarda bulundu.& ; Sosyal medyada yapılması planlanan kısıtlama hazırlıkları hakkında Güloğlu, şöyle konuştu:

  ÇAYI DA SÜZGEÇTEN GEÇİRİYORSUN

  "Aşağılamalar, hakaretleri bel altı söylemler oluyor. Bunların bir yerde kontrol edilmesini bende çok isterim. Sadece sosyal medyada değil, internette filtreleme olması gerekiyor. Düşüncelerimizi özgürce karşı tarafa saygı çerçevesinde ifade edebiliriz. Çocuk büyütüyoruz. Benim 3 tane çocuğum var. Ben her zaman gençlerle konuşuyorum, onlar da bu konuda rahatsız. Yüzüne karşı söyleyemeyecek kişiler, fake hesaplalar açıyorlar, söylenmedik sözler bırakmıyorlar. Kendi duygularımızı filtreleyecek bir sistemden bahsetmiyorum. Birilerini eleştirelim, o özgürlüğe sahip olalım ama bir şeyler yazarken saygı çerçevesinde olmasından yanayım. Filtreye karşı değilim, Kahve bile filtreleniyor, çayı süzgeçten geçiriyoruz. Ama sosyal medyayı kapatmaya karşıyım."

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Ricky Martin Bilal Hancı Karadeniz Aydın Magazin Haberler

  Saadet ve Gelecek Partileri 'Abdullah Gül' iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

  Saadet ve Gelecek Partileri "Abdullah Gül" iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

  Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

  Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

  Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

  Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

  İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

  İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title