Haberler

Kim Milyoner Olmak İster'de ikinci soruda kullandığı joker hakkına kendi de şaşırdı: Çok basitmiş

Güncelleme:

"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasına katılan bir yarışmacının ikinci soruda kullandığı joker şaşkına çevirdi. "'Türk alfabesindeki ilk ünsüz 5 harfi say' diyen öğretmene öğrenci hangi cevabı verirse sözlüden yüksek not alacaktır?" sorusu karşısında heyecanına yenik düşen yarışmacı seyirci joker hakkını kullandı. Yarışmacı soruya doğru yanıt verdikten sonra joker hakkını bu soruda kullanmasına kendi de şaşırarak "Çok basitmiş." dedi.

"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında İrem Molluhasanoğlu isimli yarışmacı, ikinci soruda heyecanına yenik düşerek seyirci joker hakkını kullandı. "'Türk alfabesindeki ilk ünsüz 5 harfi say' diyen öğretmene öğrenci hangi cevabı verirse sözlüden yüksek not alacaktır?" sorusuna seyircilerin yardımıyla doğru cevap veren Molluhasanoğlu, cevap sonrası joker hakkını bu soruda kullandığı için kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?"e katılan yarışmacı İrem Molluhasanoğlu, heyecanına yenilen yarışmacılardan oldu. İlk soruyu doğru cevaplayan yarışmacı, ikinci soru olan baraj sorusunda elenmekten son anda kurtuldu.

İkinci soruda kullandığı joker hakkına kendi de şaşırdı: Çok basitmiş

"TÜRK ALFABESİNDEKİ İLK ÜNSÜZ 5 HARFİ SAY"

"'Türk alfabesindeki ilk ünsüz 5 harfi say' diyen öğretmene öğrenci hangi cevabı verirse sözlüden yüksek not alacaktır?" sorusu sorulan Molluhasanoğlu, "1,3,5,7,9", "b,c,ç,d,f", "do, re, mi, fa, sol", "proton, nötron, elektron" şıkları arasında cevapsız kaldı.

İkinci soruda kullandığı joker hakkına kendi de şaşırdı: Çok basitmiş

SEYİRCİLERİN YARDIMIYLA ELENMEKTEN KURTULDU

Heyecanlandığını ifade eden yarışmacı, seyirci joker hakkına başvurdu. Seyircilerin yüzde 95'i "b,c,ç,d,f" harflerinin yer aldığı B şıkkını seçti. Molluhasanoğlu seyircilerin yardımıyla soruyu doğru yanıtladı.

İkinci soruda kullandığı joker hakkına kendi de şaşırdı: Çok basitmiş

JOKER KULLANDIĞI SORUYA KENDİ DE ŞAŞTI

Soruyu yanıtladıktan kısa süreli şaşkınlık yaşayan yarışmacı, "Çok basitmiş." dediği soruda joker hakkı kullandığı için pişmanlık yaşadı. Öte yandan Molluhasanoğlu, ilerlediği yarışmadan 30 bin TL alarak yarışmaya veda etti.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Televizyon Magazin Kültür Sanat Haberler

Bakmadan Geçme

Milli Bayramlar: Milli Bayramlarımız nelerdir? Milli bayramlarımız kaç tanedir, hangileridir? Milli bayramların isimleri ve tarihleri! Hal Ekleri nelerdir? İsmin hal ekleri nelerdir? Hal ekleri cümle içerisinde örnekler ve konu anlatımı! Kaç tane hal eki var? Hacet duası okunuşu! Hacet namazı duası nasıl okunur? Hacet duası nasıl yapılır? Hacet duası Arapça ve Türkçe yazılışı! Galatasaray'ın kaç şampiyonluğu var? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? Cleveland Cavaliers Orlando Magic NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! New York Knicks Philadelphia 76ers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu kimdir, mesleği ne? 4. eleme adayı kim oldu? Survivor haftanın eleme adayları ki potada kimler var 23 Nisan Salı? Kalkınma Yolu Projesi nedir, nereden geçiyor? Sivasspor'un penaltısı doğru mu? Hakem yorumları ne diyor? (Sivasspor - Fenerbahçe) Derin Futbol ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?????? 23 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi!
500

Yorumlar (11)

Sinan Yavaş:

6 yaşındaki yiğenim bile doğru cevap verirdi. Bu yaşına kadar nasıl gelmiş bu? Bir de oy kullanıyor bu cidden çok yazık

90
2
yanıtYanıtla
10 Kaplan:

Formatına uygun bir yarışma. Beyin varla yok arası yarışmacı. Veya fazla zekadan günlük hayatı sosyal hayatı unutmuş yarışmacılar.

yanıt4
yanıt0
sedat :

Böyleleri neden bilgi yarışmasına başvurur ki?

47
1
yanıtYanıtla
varkaran gül:

yirmi iki senelik iktidarın eğitiminin alt yapısı aptal nesil

26
5
yanıtYanıtla
Mehmet Kahraman:

kadın güzelliğinden haber olmuş , haberin haber değeri yok

16
5
yanıtYanıtla
Spectrum:

Güzellik görecelidir. Hangi açıdan baktığınada bağlı en nihayetinde.. Kalıcı olan zeka güzelliğimi yoksa geçici olan dış güzellik mi. Kimse için kötü düşünmek istemem, haddime değil. Rabbim gönlüne göre hayat yaşatmayı nasip etsin demek düşer

yanıt2
yanıt0
Bükücü:

Ben kadına değil de seyircilerden yüzde 5'i nasıl yanlış cevap verdi ben ona şaşırdım

18
0
yanıtYanıtla
Spectrum:

Bu soruyu cevaplayamayacak kadar kör cahilsin be kardeşim, hangi akla ve caserete dayanarak çıktında rezil ettin kendini ?

16
0
yanıtYanıtla
JY:

ONEMLI DEGIL GUZEL HATUN EVDE KALMAZ ALICISI CIKAR. COK DEGIL AMA 30 TL'YI DE KAPTI KENDINI TV DE GOSTERMISDE OLDU.

11
0
yanıtYanıtla
Oktay Şahin:

Ayna karşışımda makyaj yapamaktan egitimine fırsat gelmemiştir

7
0
yanıtYanıtla
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title