Haberi Paylaş

  Gonca Vuslateri yaşadığı zor günleri anlattı: Doğalgaz faturamızı Şevket Çoruh ödedi

  Magazin Haberleri

  Gonca Vuslateri yaşadığı zor günleri anlattı: Doğalgaz faturamızı Şevket Çoruh ödedi

  "FATURALARIMIZI ŞEVKET ÇORUH ÖDEDİ"Vuslateri, hikayesinde Şevket Çoruh, Şebnem Sönmez ve Eric Morris'den aldığı desteği anlattı.

  "FATURALARIMIZI ŞEVKET ÇORUH ÖDEDİ"

  Vuslateri, hikayesinde Şevket Çoruh, Şebnem Sönmez ve Eric Morris'den aldığı desteği anlattı. Oyuncu, Şevket Çoruh'un maddi anlamda zorlandığı dönemde, kedisinin faturalarını ödediğini, 2011 yılında konservatuvardan sonra yanında kaldığı Sönmez'in ise kendisine, 'Çok fazla hata yaptım' deme özgürlüğünü verdiğini belirtti. Vuslateri, Los Angeles'ta dört yıl yaşadığı dönemde de Moris'ten destek gördüğünü dile getirdi.

  Vuslateri o günleri böyle anlattı:

  Okulda okurken, zorlu bir hayatımız vardı. Öğrencilik, para yok, iş yok...Hiç unutamam 3 kız aynı evde yaşıyoruz ama faturaları ödeyemiyoruz. Hocalarımız çok büyük yaşta. Yani gidip Müjdat Gezen'e " Hocam doğalgaz faturamı ödeyemedim" diyemem. Bir gün okulda 2-3 kız " Şansımıza tüküreyim" diye ağlar halde kapıdan çıkarken Şevket Çoruh'a çarptım. Şevket Çoruh " Ne oluyor Gonca, bu ne hal" dedi. Ben " Biraz canım sıkkın" deyince ısrarları sonucunda durumumuzu anlattım. O da bana " Böyle bir şey için üzülünür mü" diyerek sakinleştirdi. Bir anda Şevket Hoca bizim çok acil durumlarda aradığımız bir doktor bir hemşire gibi oldu. Ben normalde ihtiyaçlarını anlatacak biri değildim. Babamızdan öyle gördük. Şevket Hoca benim " Yok ve ihtiyacım var" ı itiraf edebildiğim bir şahsiyet oldu.

  Gonca Vuslateri okul arkadaşı Derya Karataş ile fotoğrafını  "Okul zamanı, 2003- 2007 Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde"  notuyla sosyal medyadan paylaşmıştı.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Şebnem Sönmez Şevket Çoruh Eric Morris Doğalgaz Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.
  title