Haber : Diriliş Ertuğrul Ekibi Darbe Girişimine Tepki Verdi - Haberler

Haberi Paylaş

Diriliş Ertuğrul Ekibi Darbe Girişimine Tepki Verdi

 - Güncelleme:

TRT 1'in sevilen dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları, senaristi ve yönetmeni, 15 temmuz darbe girişimine karşı bir video yayımladı.

Reyting rekorları kıran dizide 'Ertuğrul' karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan, "Demokrasiye karşı ket vuranlara karşı geri adım atmayacağız." ifadelerini kullandı.

''OMUZ OMUZA DİK DURACAĞIZ''

'Artuk Bey' karakterini oynayan Ayberk Pekcan, "Milletimizle omuz omuza dik duracağız" derken, 'Hayme Ana' rolünü oynayan Hülya Darcan, "Bu ülkede demokrasinin karşısında olan hiçbir girişime müsaade etmeyeceğiz." dedi.

''İSTİKBALİMİZİ ÇALDIRMAYACAĞIZ''

'Doğan Alp' karakterini canlandıran Cavit Çetin Güner, "İstikbalimizi çaldırmayacağız" şeklinde konuşurken, 'Halime Sultan' rolündeki Esra Bilgiç, "Evlatlarımıza daha mutlu, huzurlu bir gelecek bırakmak için sokakları boş bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

''MEYDANLARIMIZI BOŞ BIRAKMAYACAĞIZ''

Dizinin yönetmeni Metin Günay, "Sokaklarımızı, mahallemizi, meydanlarımızı boş bırakmayacağız" şeklinde konuştu. 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ ise "Sonsuza kadar adalet, sonsuza kadar hürriyet" dedi.

Haberler.com - Magazin

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul Ayberk Pekcan Hülya Darcan Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

nörüyon:

bu diziyi seyreden var mı ki

alparslan:

BENCE BURADA EN BELİRGİN İFADE ''İSTİKBALİMİZİ ÇALDIRMAYACAĞIZ'' SÖZÜDÜR. ELBETTEKİ DEMOKRASİMİZE VE GELECEĞİMİZE KET VURMAYA KALKAN BÜTÜN MÜDAHALELERE DUR DEMEYE MUKTEDİRİZ. ANCAK ZAAFLARIN OLUŞTURDUĞU HASSASİYETLERE DE BİGANE KALAMIYORUZ. ELEŞTİRİLERİMİZ DE İŞTE TAM BURADA KENDİNE YER TUTMAKTADIR. UMARIM HER KESİM BU MENFUR OLAYDA DERS OLARAK KENDİNE DÜŞEN PAYI ALMASINI BİLİR VE ONA GÖRE DAVRANIR. ZİRA BU NECİP MİLLETİN HER MİLLETTEN DAHA ÇOK HUZUR VE REFAH İÇERİSİNDE YAŞAMAYA İHTİYACI VAR.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title