Haberi Paylaş
  Demet Akbağ rol aldığı '9 Kere Leyla' filmine sahip çıktı! Severek oynadım...

  Demet Akbağ rol aldığı '9 Kere Leyla' filmine sahip çıktı! Severek oynadım...

  Magazin Haberleri

  BEKLENTİLERİ KARŞILAMADIBaşrollerini Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu'nun paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Ezel Akay'ın oturduğu "9 Kere Leyla" dev kadrosuna rağmen beklentileri karşılamamış, hem sinema yazarları hem de izleyiciler tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

  BEKLENTİLERİ KARŞILAMADI

  Başrollerini Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu'nun paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Ezel Akay'ın oturduğu "9 Kere Leyla" dev kadrosuna rağmen beklentileri karşılamamış, hem sinema yazarları hem de izleyiciler tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. "9 Kere Leyla"ya Demet Akbağ sahip çıktı.

  SEVEREK OYNADIM

  Geçen cuma Nişantaşı'nda görüntülenen Demet Akbağ, filme yönelik olumsuz eleştiriler hatırlatılınca şöyle konuştu: "Ben yaptığım her işin arkasındayım. Bugüne kadar hiçbir işimden pişmanlık duymadım, bu filmden de pişman değilim. Her film ya da dizi beğenilecek diye bir şey yok. Ben bu filmde severek oynadım."

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Haluk Bilginer Elçin Sangu Demet Akbağ Ezel Akay Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım

  Yorumlar (1)

  ENİS:

  SİNEMA SEYİRCİSİNE ''KOMEDİ'' ADI ALTINDA ''SULULUĞU'' GÜLDÜRÜ ARACI HALİNDE SUNARSAN GERÇEĞİNİ KABUL ETTİRMEN ZOR OLUR. BU DURUMA YAPACAK BİR ŞEY YOK. İKİNCİSİ SİNEMA ARTIK SALONLARDA İZLEYİCİSİNİ MAALESEF BİRBİRİ ARDI ÇEKİLEN ''SULU, BAYAĞI, SIRADANLAŞMIŞ KOMEDİ FİLMLERİ''YÜZÜNDEN KAYBETTİ. ÜÇÜNCÜSÜ EKONOMİK NEDENLER. DÖRDÜNCÜSÜ İSE ''DOKUZ KERE LEYLA''FİLMİ GENÇ YETENEKLERLE ÇEKİLSEYDİ GİŞESİ REKOR KIRARDI.

  Cevap Yaz00Yayından Kaldır
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title