Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı

Haberler.com - Magazin

Cem Yılmaz, TEYEV yararına sahneye çıktı. Geceden elde edilen gelirle 100'ün üzerinde şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanacak.

Cem Yılmaz'ın kapalı gişe sahnelenen ve biletleri Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malulleri, Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı ( Teyev ) yararına satılan gösterisine sanat, cemiyet ve iş dünyasın çok sayıda davetli katıldı.

Cem Yılmaz Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı

GECEYE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve eşi TEYEV icra komitesi Başkan yardımcısı Müberra Çalışkan, Eski Sağlık Bakan Yardımcısı ve eski milletvekili Ahmet Öğütken ve icra komitesi üyesi eşi Selmin Öğütken, Rahmi Koç, Arzu Sabancı, Demet Sabancı, Ali Ağaoğlu, Nuri Develi, Ahmet Güneştekin, Aslı ve Cem Öztürk, Beyza Uyanoğlu, Merih Turan, Esra Oflaz, Emel Ayaydın, Yalçın ve Tunay Ayaydın, Talat Abdik, İpek Ayaydın, Savni ve Berrin Okçu, Ahmet Düverioğlu, Melih Mahmutoğlu, Esra Erol ve Ali Özbir, Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay, Gülseren ve Elif Eren, Ekin Mert Daymaz, Miray Daner, Kubilay Aka, Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten, Anıl Tetik, Yusuf Çim, Esra ve Petek Ertüre, Feryal Gülman, Muharrem Topçu, Adem Demir, Saffet Emre Tonguç, Ozan Şer ile Teyev icra komitesi üyeleri Suzan Toplusoy, Şükran Güzeliş, Bahar Şer ve Berrin Yoleri geceye katılan isimler arasında yer aldı.

Gecenin organizasyonunu da gerçekleştiren TEYEV Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Atmaca da gösteriyi icra komitesi üyesi Reyhan Kalyoncu ile birlikte izledi.

Cem Yılmaz Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı

GELİR ŞEHİT ÇOCUKLARININ EĞİTİMİNE HARCANACAK

Gösterinin finalinde İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan sahneye çıkarak Cem Yılmaz'a teşekkür plaketi verdi. Cem Yılmaz, Emniyet teşkilatı ile buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da 'gülmeye ihtiyacım varmış' dedi.

Cem Yılmaz, geceden elde edilen gelirin çok kıymetli bir yere gitmesinden de mutlu olduğunu belirtti. Geceden elde edilen gelirle 100'ün üzerinde şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanmış oldu.

Cem Yılmaz Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı

Haberler.com - Magazin

Cem Yılmaz, Üniversite, TEYEV, Şehit, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (23)

Hayranıyım seviyorum:

Çalışmaya devam cem ALLAH sana daha çok versin inşallah seviliyorsun lafda değil geleceklerine umut oldun devletin yapması gerekeni sen yapıyorsun gücünün yettiğince ALLAH yardımcın olsun

AyşenMobil-IOS:

Helal olsun

OĞUZ:

cem yılmaz gibi başka kaç sanatçı var merak ediyorum

Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title