Haberler

Can Yaman, İtalyan sevgilisinin annesi ile tanıştı

Abone Ol

Uzunca bir süredir İtalyan sevgilisi Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman, ilişkisinde ikinci ciddi adımı attı. Şu sıralar İtalya'da olan Yaman, evlilik teklifinin ardından sevgilisi Leotta'nın annesiyle tanıştı.

Gönül İşleri ve Erkenci Kuş dizileri ile şöhreti parlayan Can Yaman, uzunca bir süredir İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşıyor.

ANNE İLE TANIŞTI

Geçtiğimiz ay güzel giden ilişkilerinde ilk ciddi adımı atıp sevgilisine evlenme teklifi eden ünlü oyuncudan evlilik yolunda yeni bir hamle daha geldi. Sandokan adlı İtalya yapımı bir dizide başrol olarak yer alacak olan Can Yaman, gönlünü kaptırdığı İtalyan güzelin annesi Ofelia Castorina ile tanıştı.

SEVGİLİSİNİN MEMLEKETİNE GİTTİ

İlişkilerinde attıkları her adım magazin gündeminden düşmeyen ikili, anne tanışmasının ardından Diletta Leotta'nın memleketi Katanya'ya gitti.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Can Yaman İtalya Magazin Haberler

1000

Yorumlar (10)

IHTIYAR:

Benle beraber bikac kisi, begeniyoo loo bu adamı haaa

Yanıtla00
Sakaryalı Hatun:

Temelli İtalya ya gidebilir.

Yanıtla15
Sakaryalı Hatun:

Hayranlıkla takip ettiğim bir sanatçı.

Yanıtla73
Şükran:

Karşılıklı menfaat ilişkisi menfaat bitince aşkda biter

Yanıtla17
UFGUT:

Bunların ne sevgisi olur ne aşkı

Yanıtla13
BOBİLER VE HAVHAVLAR:

Bir insanın başka bir insanın fiziki görünümüne hayran olması kadar alçaltıcı eylem olamaz. Bunun nesine hayransınız? Nesini rehber alıp hayatınıza anlam katacaksınız? Saçları mı? Yağ irisi kasları mı? Felsefesini mi? Yaşantısını mi? Bu hayatta tek hayran olduğum ve rehber aldığım kişi var o da Hz. MUHAMMED (SAS).

Yanıtla17
Azrail:

Sende ibadetini yap bol bol dua et cennete git elini dilini tutanmı var, Başkasının yaşamı hayatı sanane bezirgan kılıklı dangalak

01
LÜTFEN:

biri bana ambulans göndersin üzüntüden kahroldum!

Yanıtla24
cimbomlu:

iyi iste bol bol spagetti yersin.

Yanıtla10
Dangalak rahmo:

Çok güzel bir olay ithal yengeyle mutlu olurlar dilerim

Yanıtla01
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title