Büyük Gün Geldi Çattı - Haberler
Haberi Paylaş

Büyük Gün Geldi Çattı

Sabah.com.tr - Magazin
Büyük Gün Geldi Çattı

Bu akşam Ahu Yağtu ile nikah masasına oturacak olan Cem Yılmaz, hiçbir masraftan kaçınmadı. 150 kişilik düğün, yaklaşık 100 bin TL'ye mal olacak..

Bu akşam dört aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile saat 19.30'da evlenecek olan Cem Yılmaz'ın Pera Palas Oteli'ndeki düğünüyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Ünlü çift, 150 kişilik misafirlerini otelin 'Grand Pera' adlı salonunda ağırlayacak. Yılmaz, kişi başı 130 euro ödeyecek. Düğünün salon ve yemeği için 19 bin 500 euro yani yaklaşık 45 bin TL çıkacak olan ünlü komedyenin masrafları bununla da bitmiyor.

ODALARI KAPATTI!

Cem Yılmaz, alkollü içki ve ekstra masraflar için de yaklaşık 15 bin TL ödeyecek. Misafirleri için 30 odayı kapatan komedyen, bunun için 25 bin TL ücret ödeyecek. Ümit Besen'in sahne alacağı düğünde; geleneksel Türk yemeklerinin de olduğu özel bir mönü sunulacak. Süsleme gibi bütün masraflar toplamında, Cem Yılmaz'a bu akşamki görkemli düğünü 100 bin TL'ye mal olacak.

DÜĞÜNE GARSONLAR BİLE GİREMEYECEK

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun düğünü, akşam saat 19.30'da kokteylle başlayacak, ardından yemeğe geçilecek. Kokteyl alanına garsonlar alınmayacak. Yemek servisini yapacak olan birkaç garson da daha sonra salondan dışarıya çıkarılacak. Yağtu ve Yılmaz çifti gizlilik konusunda fazlasıyla hassas olduğundan, düğüne katılan davetlilerden de cep telefonlarıyla fotoğraf çekmemeleri istenecek. Düğün sırasında Pera Palas Otel'in güvenlik görevlilerinin yanı sıra 30 kişilik özel bir koruma ekibi görev yapacak, ayrıca otelin otoparkı tamamen kapatılacak.

BEREN-KENAN ÇİFTİ DE DAVETLİ

Düğüne aralarında Tarkan, Sezen Aksu, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Murat Akdilek, Necati Şaşmaz, Gülşen-Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 60 kişi davetli. Konuklar, gecede Ümit Besen'in şarkılarıyla eğlenecek. Besen'in ardından, Cem Yılmaz'ın daha önce konuk şeflik yaptığı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın sahneye çıkacağı öğrenildi.

ŞAHİDİ DOKTORU

Cem Yılmaz'ın nikah şahitliğini, bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu yapacak.

İŞTE DÜĞÜN MÖNÜSÜ

Türk meze tabağı (domatesli patlıcan salatası, çerkez tavuğu, beyaz peynir, Antep ezme, sarma,lakerda, kısır, haydari, fava)

Porcini mantarlı su böreği (naneli yoğurt sos ile)

Sütte marine edilmiş kuzu sırtı (gratine ceviz, patlıcan beğendi, kök sebzeleri ve kekik sos ile)

Osmanlı tatlı tabağı (kaymak ile)

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Sabah.com.tr / Magazin

Ümit Besen, Cem Yılmaz, Ahu Yağtu, Palas, Magazin, Haberler

title