Billur Kalkavan'dan akıllara kazınacak bir itiraf daha: Cinsellik, yemek yapmaktan daha önemli - Haberler
Haberi Paylaş

Billur Kalkavan'dan akıllara kazınacak bir itiraf daha: Cinsellik, yemek yapmaktan daha önemli

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Magazin
 - Güncelleme:

Geçmişte yaptığı itiraflar nedeniyle çok konuşulan oyuncu Billur Kalkavan'dan akıllara kazınacak yeni açıklamalar geldi. Aldatılmanın kadınların eksikliğinden kaynaklandığını belirten Kalkavan, "Ben diyorum ki cinsellikten konuşalım mı? Çünkü hayatın en önemli konularından biri. Yemek yapmaktan bile daha önemli aslında bence. Kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık bu aldatılma olayı diyeceğim" ifadelerini kullandı.

Sanatçı Billur Kalkavan, geçtiğimiz günlerde cinsel içerikli film izlediğini açıklaması nedeniyle çok konuşulmuştu. Kalkavan'dan gündeme oturacak yeni açıklamalar geldi. Kalkavan, cinselliğin yemek yapmaktan daha önemli belirtti.

"DOLMA SARMAKTAN DAHA ÖTE BİR CANLI"

Özlem Esra Adakul'un sunduğu Pembe Masa programına konuk olan Kalkavan, "Madem bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu konuda çok mustaripler, o zaman estetikçiden önce kafalarının içini doldurmaya çalışsalar. Kadın, ev temizlemekten ve dolma sarmaktan çok daha öte bir canlı. Bir kere bunun farkına varacak" dedi.

"CİNSELİK YEMEK YAPMAKTAN ÖNEMLİ"

Sözlerine devam eden Kalkavan, "Erkeklerin karşısında evinin ne kadar temiz olduğundan bahseder, ne kadar güzel yemek yaptığından. Ben diyorum ki cinsellikten konuşalım mı? Çünkü hayatın en önemli konularından biri. Yemek yapmaktan bile daha önemli aslında bence. Kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık bu aldatılma olayı diyeceğim. Kızacaklar bana. Kafalar doldurulacak. Ben cinsiyetçi olarak ayırmaktan hoşlanmıyorum ama insan kendini geliştirecek" diye konuştu.

Billur Kalkavan, Cinsellik, Magazin, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

OKUR:

KADININ UZMANLIK ALANI ,İTİRAZA GEREK YOK

ismail bey :

Uzman doğru söylüyor. Lafının üstüne laf söylenmez.

uCube :

Cinsellik ile arası iyi zayıflıktan kemikler görünecek. ;))

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title