Haberler

Başrol diziden ayrıldı, yerine dublörü oynadı! Emanet'in oyuncusu Birhan Tat olayla ilgili konuştu

Güncelleme:

Kanal 7 ekranında yayınlanan Emanet dizisinde rol alan Birhan Tut, Haberler.com'un YouTube stüdyosuna konuk oldu. Çocukluğundan ve diziye dahil olma sürecinden bahseden başarılı oyuncu, Sıla Türkoğlu'nun başrolü oynadığı Emanet dizisinden ayrılmasını eleştirenlere tepki gösterdi.

Kördüğüm, Evlat Kokusu ile Kurtlar Vadisi Pusu gibi projelerde ünlenen ve şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinde oynayan Birhan Tut, Haberler.com YouTube stüdyosunda Melis Yaşar'ın sorularını yanıtladı. Çocukluğundan ve idol aldığı isimden bahseden genç oyuncu, başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu'nun diziden ayrılmasıyla ilgili de konuştu.

Tut, Melis Yaşar'ın "Çocukluğun nasıl geçti?", "İdol aldığın isimler kim?", "Mahrem dizisinde başrolü oynarken ne hissettin?, "Emanet'teki rolün devam edecek mi?", Sıla Türkoğlu'nun kadrodan ayrılmasıyla ilgili ne düşünüyorsun?" ve "Aşk hayatında biri var mı?" sorularına cevap verdi.

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Sıla Türkoğlu Kanal 7 Emanet Magazin Haberler

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete bugün (25 Haziran) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title